IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sofinka18
25. júl 2015

@clarissa77 aha, to som nevedela. Tak teraz neviem ci ist na konzultaciu alebo na tu krv a sono-to sa neobjednavam dopredu? Nie lieky na stimulaciu nemam.

clarissa77
25. júl 2015

Hm, tak potom chod urcite na konzultaciu

clarissa77
26. júl 2015

Tak dnes pekne nacas ms, som rada, IUI stihame tym padom aj tento cyklus.

lina129
27. júl 2015

@clarissa77
@sofinka18 juuj dievcence, to mi je luto... som myslela, ze predsalen by to mohlo vyjst, aj ked ste mali negat. testy... inak, ja tiez nechapem, co sa teraz dialo, lebo teraz som bola cyklus po iui a ms som dostala na 20 DC... tak skoro som este tusim nedostala ☹ nechapem, co sa to tak domotalo teraz...

lina129
27. júl 2015

@clarissa77 inak, je aj take zvlastne, ze dr. dava hned lieky na 2 cykly... aj ja som tak mala... akoby aj oni neratali s uspesnostou, ze? ☹ no drzim palce na dalsi cyklus... potom napis 😉 inak, sme cca. rovnaky DC 🙂

clarissa77
27. júl 2015

@lina129 no veru je to divne. A k tomu mi este povedal: "a v septembri dame hned IVF". Bez otazky, bez debaty...on sa tak rozhodol. Jabby som skor ocakavala: ak to nevyjde, budeme patrat dalej po probleme a riesit to...ach jo, dnes je to vsetko len o peniazoch..no uvidime, vyskusame este jeden pokus a potom pojdem inam..patrat po tom probleme.

coralee_wiley
27. júl 2015

@clarissa77 inak toto nechapem ani ja, preco sa vobec ani nepokusia patrat, ale dovi dopo, ina moznost tu nie je, akoze na jednej strane beriem, lebo asi to povazuju za najrychlejsi sposob ako nas urobit mamami, ci uz inseminacia, alebo ivf, ale ze najst dovod, aby sa nam to podarilo prirodzene, to by som si tiez priala 🙂

lina129
27. júl 2015

@coralee_wiley no len z toho prirodzene oni nemaju ani korunu... ☹ a oni su centrum asistovanej reprodukcie, cize oni tu nie su na patranie preco to nejde prirodźene, ale presne ako si napisala - co najrychlejsie nas urobit mamami za velke peniaze... ale tak co uz... ☹ ak chceme patrat, musime na vlastnu past... @clarissa77

sandria33
27. júl 2015

zvysuje druhe IUI sance na otehotnenie? Rada by som sa nejako pozitivne naladila 🙂

hennka2
27. júl 2015

... ahojte dievcata, takze nepridam dobru spravu .. mne dnes test ukazal len jednu ciarku, takze negativ, najblizsie dni, ratam do piatka dostanem kramy, takze zase raz Bohuzial :((( ...

lina129
27. júl 2015

@hennka2 juuj mojaaa... to nie ☹ ka ktory DC si? ja som dostala v sobotu navecer ms...

hennka2
27. júl 2015

@lina129 .. 24 DC som, takze ..

lina129
27. júl 2015

@hennka2 skus este o 2 dni... 🙂 mas teraz lieky po IUI? ci bez liekov... aj pojdes na krv, ci nie?

hennka2
27. júl 2015

@lina129 .. skusim este zajtra, ako mi povedali v CARe, ale nepredpokladam, test biely ako sneh .. ano, brala som progesteron, ktory dnesnym dnom vysadzujem .. na krv praveze neidem, CAR dovolenkuju, preto som testovala, ja inak vobec netestujem, len teraz, ked mi to povedali ... takze, uz som preventivne objednana v CARe na zaciatku augusta a ideme dalej ...

clarissa77
27. júl 2015

Ach dievcata, ziadne dobre spravy..nic pozitivne 😔😔 je mi to luto

monso2107
27. júl 2015

@hennka2 kedy si bola na iui ja v 17.7 a test 1 palicka asi je to skoro ale zvedavost je vacsis

hennka2
27. júl 2015

@monso2107 .. ja som bola 13, 14, takze skor povinnost, tak mi povedali v CARe, obycajne netestujem, chodim na krv, testom nedoverujem .. ale ak si zvedava, v Tvojim pripade by si to mohla uz vediet teraz cez vikend .. drzim palce aspon Tebe 🙂

hennka2
27. júl 2015

.. a dakujem dobrej zienke za <3 .. potesi kazdu zlomenu dusu ...

monso2107
27. júl 2015

@hennka2 dakujem dufam ze sa to podari

clarissa77
27. júl 2015

@hennka2 rada..potrebujes teraz potesit 😉

tamimacko
27. júl 2015

Ahojte baby. Som po prvom neuspesnom IUI :(
Po vysadeni utrogestanu za ako dlho ste dostali menzes? A prebiehal klasicky, co bolestivejsie? Dakujem.
Dalsi cyklus odeme zas do toho.

hennka2
28. júl 2015

@tamimacko .. Ahoj, ja po vysademi progesteronu dostanem kramy v ten den vysadenia, alebo o 2, 3 dni neskor, ja to mam rozne .. a cyklus mam niekedy v pohode, niekedy bolestivejsi, rozne, zalezi od Tvojho zdravotneho stavu, ci mas cystu, alebo nie .. kazde telo je uplne ine ..

sandria33
28. júl 2015

@tamimacko ja som dostala na treti den po vysadeni a boli take iste ako vzdy. Ja som tiez po prvom neuspesnom IUI, vo stvrtok idem na folikulometriu a potom by sme hned sli na druhu

clarissa77
28. júl 2015

@tamimacko ja som dostala 2 dni po vyssdeni, ale ja som ho vysadila v predstihu po negat.tehot.teste. Takze nacas a prebiehala tak ako vzdy. Tiez som po prvom neuspesnom IUI a buduci tyzden ma caka 2.pokus. Ak vsetko pojde ako ma.

tamimacko
28. júl 2015

Dakujem dievcata. A do ktoreho centra chodite? 🙂

clarissa77
28. júl 2015

@tamimacko ja zatial Gyn-fiv

sandria33
28. júl 2015

@tamimacko ja iscare martin

tamimacko
28. júl 2015

@clarissa77 aj ja gyn-fiv... nebola si na test hcg v tento pondeok? Bolo nas tam kopuuuu. Teda, ak chodis do BA

clarissa77
28. júl 2015

@tamimacko ano do BA a bola som v piatok. Najblizsie idem v utorok, buduci tyzden, krv a folikulometria.

sofinka18
28. júl 2015

@clarissa77 zasa sa nam to blizi 🙂 v pondelok mam konzultaciu a podla mojich vypoctov by stvrtok piatok mohlo byt IUI, 😀 tebe to ako vychadza?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre