IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

verroni28
1. aug 2015

@clarissa77 dakujem krasne, rok a pol sme sa snazili, uz som ani nedufala a preto som sa rozhodla, ze si uzijem leto. Prestala som merat bazalnu teplotu, aj som si uzila vinecko, koktejliky 😨 Tak dufam, ze bude vsetko v poriadku, lebo cely ten cas som si davala na vsetko pozor a jeden jediny mesiac nie a bum 😲

tamimacko
1. aug 2015

@clarissa77 drzim silno palceky. Ja som bola na 12 ty den. A teraz uvidime.

clarissa77
2. aug 2015

@tamimacko dakujem aj tebe drzim palce..urcite to vyjde 😉

clarissa77
2. aug 2015

@verroni28 urcite bude vsetko ok, tesim sa s tebou. Tak ja sa zas az tak nesledujem, teplotu nemeriam, nechcem aby nas sex.zivot bol len drina a snazenie. Rok a pol sme skusali prirodzene, len som raz bola na folikulometrii, kde mi zistili, ze ovu mam 13dc. No teraz sme to uz zacali riesit pomocou IUI a aj preto, ze nie som prave najmladsia. Ale sexik si aj tak stale prirodzene uzivame. Raz sa mozno konecne podari. Budem rada, ked aspon obcas napises ako sa dari a ako babatko rastie v brusku a tak..

sofinka18
2. aug 2015

@lina129 to je super ze tam mohol byt s tebou manzel, toto je take studene neosobne cely gyn fiv

sofinka18
2. aug 2015

@clarissa77 super potom napis ako to v brne prebiehalo. A co si si tam presne dohodla? Ja zajtra idem a napisem co mi povedal. Poviem mu aj o tom postupe..

clarissa77
3. aug 2015

@sofinka18 drzim palce, som zvedava. A v Brne zatial konzultaciu. Len asi to nebudem tento mesiac stihat. Uvidim este. Dam vediet potom ako to tam slo 😉

aluska01
3. aug 2015

Ahojky...minulý cyklus som bola na iui, po vysadení dufíku ms meškala 3dni. Takže podľa poslednej ms by mala dojsť v sobotu. Ale ak by čiste teoreticky nebola meškala, tak by mala dojsť už v stredu. Tak som teda zvedavá 🙂 ale skôr ti tipujem už na stredu...máte s tým skúsenosť?
Inak držím palce všetkým snažilkám

sandria33
3. aug 2015

Dnes som absolvovala druhu IUI, tak mam do 17.8 kym nepojdem na krv, cas sa zamestnat niecim zaujimavym, az na to co najmenej myslim. ... 🙂, snazilky, drzte prstiky ;)

lucka1987
3. aug 2015

@sandria33 drzim palce 😉

sandria33
3. aug 2015

@lucka1987 dakujem, dufam ze mal doktor stastnu ruku pri umiestnovani spermijok 🙂

lucka1987
3. aug 2015

@sandria33 do ktoreho car chodis ? kedy si mala prve iui ? nas caka onedlho, ak sa nepodari prve, chceme hned dalsi cyklus dalsie, aby sme si zvysili sance, podla dr a nasich vysledkov mame 20 -30 % sancu .. ale este predtym ma caka sono, mam cysticke vajecniky, tak uvidime ci budem moct nabehnut na clostyl

sandria33
3. aug 2015

@lucka1987 ja chodim do iscare do martina. Prve iui som mala v juni a druhe teraz. Ty kam chodis?

clarissa77
3. aug 2015

@sandria33 siiiiilno drzim palce

clarissa77
3. aug 2015

@sofinka18 ako si dnes dopadla?

clarissa77
3. aug 2015

Tak ja zajtra krv a ultrazvuk, dufam, ze vsetko ide ako ma a vo stvrtok IUI..kiezby bolo tentokrat uspesne 😏

coralee_wiley
3. aug 2015

Baby, ked ste boli na iui, bolelo vas to?
@clarissa77 aj ja idem zajtra na ultrazvuk 🙂 tak som zvedava, ze co povie a kedy sa to stane🙂

lucka1987
3. aug 2015

@sandria33 martin helios 😉

sandria33
4. aug 2015

@lucka1987 spokojna si s heliosom? Co vsetko ti tam uz robili?

sandria33
4. aug 2015

@coralee_wiley neboli to nevydrzatelne. Iba tych, ktorym roztahuju krcom kliestami ale kvoli mimi sa to da vydrzat 🙂 aj tak po iui oba razy som mala take krcovite brucho az do vecera. Ale vravim, mimi je mimi 🙂

clarissa77
4. aug 2015

@coralee_wiley neboli to, je to podobne ako cytologiu ked ti robia. Drzim palce, nech je vsetko ako ma 😉

clarissa77
4. aug 2015

No ja som uz vybavena, hned mi pichli aj pregnyl a zajtra IUI. To bola bleskovka. Len ma troska mrzi, ze vcera bol sexik a teda nebude nasetreny material 😒😒

lucka1987
4. aug 2015

@sandria33 zatial ano, mam za sebou komplet HP , mm ma SPG, na protilatky, utz zakazdym robene . potom brali krv na tie chlamydie a podobne ... , prefuky vajicovodv neodporucaju, kedze som otehotnela uz tri krat, takze s tym ma nezatazovali.

coralee_wiley
4. aug 2015

Tak ja idem este raz vo stvrtok, kedze vajicka nemaju dostatocnu velkost, a v piatok by sa slo na vec🙂

clarissa77
4. aug 2015

Moje maju 19mm

coralee_wiley
4. aug 2015

@clarissa77 moje 14 a 15 🙂 takze este musia podrast 🙂 ale mne to aj tak vychadza podla mojho kalendara, ze az vo stvrtok, preto mi bolo cudne chodit tak skoro, hoci doktor hovoril, ze po tom closty... to zvykne byt inak, tak u mna moje telo ide standardnym sposobom 🙂

clarissa77
4. aug 2015

No mne vzdy nejak rychlo narastu aj prasknu. Ale predtym narastli tak do 16mm a praskli a teraz aspon 19mm, co vraj staci. Len jedno nechapem: preco minule pregnyl a o 2 dni IUI (resp.den a pol) a teraz pregnyl a hned na druhy den IUI..?

sofinka18
4. aug 2015

@clarissa77 Ahoj, my sme dopadli tak ze tento mesiac IUI nebude, rano sme sa zobudili s horuckou, dolamani uboleni sme na liekoch, takze som aj zrusila konzultaciu, ani sme sa tam nevladali doplazit ☹ tesim sa s tebou budem vam velmi drzat palce.

clarissa77
4. aug 2015

@sofinka18 tak to ma velmi mrzi 😔 skoro sa uzdravte. Dakujem, snad to dobre dopadne. Inak dr.H.bol dnes veelmi mily a celkom slusne ma aj informoval. Takze som bola celkom spokojna. Nech mu to vydrzi 😉

sandria33
4. aug 2015

baby,mala niektora z vas den po iui bolesti v podvrusku a slaby hnedy vytok ? Dufam ze to nie je nic zle. Pri prvej iui som to pichanie nepocitovala.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre