IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

clarissa77
16. aug 2015

@zujka2 aj to som uz skusila, bio strava, beh, zmena prace...cokolvek. Chcem sa spytat, inofolic a gynex si brala naraz? Ako si ich uzivala? Lebo ja som si ich nasadila asi pred tyzdnom, len gynex som vysadila, nech toho nie je vela.

sandria33
16. aug 2015

@zujka2 aj ja som si to velmi priala, aby nam to vyslo, mali sme dobry spg po oba razy, skoda ze to ani teraz nevyslo, aj ked vyslefky krvi budem mat az zajtra, ale neviem, mam zly pocit z toho. Galo je super doktor. Ja mam hranicne hodnoty na protilatky proti spermiam, alenemam ziadne liekyna to zatial.

clarissa77
16. aug 2015

@sandria33 tak to mi je luto. Neviem ci pojdem na krv, uvidim, ci budem stihat. Ja uz neverim ze by sa test mylil. Ani utrogestan som si rano nedala. Ale vecer dam.

zujka2
16. aug 2015

@clarissa77 áno, brala som to naraz. dva sáčky denne + gynex. a ešte som si sem tam dala Bkomplex ale ten som flákala.

sandria33
16. aug 2015

@clarissa77 ja este davam utrogestan preistotu. Ale vsimla som si ze sa mi okolie jednej bradavky nejak stmavlo, nechapem...

zujka2
16. aug 2015

@sandria33 áno, galo je fajn. vyzerá tak drsne, ale je veľmi priamy a vieš na čom si. skús si dať pauzu, užívaj si manžela a uvidíte .

sandria33
16. aug 2015

@zujka2 naco je tengynex?

zujka2
16. aug 2015

@sandria33 ale tak ešte môžeš byť, či? 🙂

sandria33
16. aug 2015

@zujka2 jasom aj uvazovala ze si dame do konca roka pauzuod iui a liekov, skusila by somradsej nieco prirodne

zujka2
16. aug 2015

@sandria33 určite. očisti si telo. neviem ako dlho sa snažíte, ale taký reset je dobrý. gynex je na vaječníky a cyklus. ale dobrý je aj obyčajný čaj gynastan.

clarissa77
16. aug 2015

@zujka2 a gynex raz denne? 7 kvapiek? Po akej dobe uzivania ti pomohol?

clarissa77
16. aug 2015

+ pijem alchemilkovy caj

zujka2
16. aug 2015

@clarissa77 hej, raz denne, kvapky si už nepamätám. ale neviem zaručiť, či pomohol práve on.

sandria33
16. aug 2015

@zujka2 vcera mi vysiel test negativny, to som bola 12 den po iui, zajtra idem na krv a sono, tak uvidim este. Asi by som odpadla od stastia, keby....a reset treba dat veru....

zujka2
16. aug 2015

@clarissa77 hej, aj sa odporúča ostružina malinová. ale najlepšie si je vybrať asi len 2 možnosti a neprestimulovať si organizmus. ale poznám to. človek chce vyskúšať všetko. najčastejšie baby pijú tie dva čaje alchemilka + ostružina. to sa rôzne v cykle.

zujka2
16. aug 2015

@sandria33 tak budem držať palce. 🙂

sandria33
16. aug 2015

@zujka2 dakujem. Ale viem, ze ked uz dr.
na sone, tak uz hned rano podla sliznice alebo coho zisti ci je sanca, ale 100% vysledok budem mat az poobede

sandria33
16. aug 2015

@zujka2 a snazime sa skoro rok, ale nepocitali sme si plodne dni stale a nekontrolovali ovu vzdy. Od aprila sme zacali chodit do iscare.

zujka2
16. aug 2015

@sandria33 my sme sa 6 rokov snažili

clarissa77
16. aug 2015

@zujka2 uff, to je doba. Aj ti zistili v com bol problem? Obdivujem ta. Ako si to zvladla?

clarissa77
16. aug 2015

@sandria33 budem drzal silno palce. A daj vediet vysledok potom. Sanca stale je 👍

zujka2
16. aug 2015

@clarissa77 pco + spg. už ani neviem, že to bolo. 🙂

sandria33
16. aug 2015

@zujka2 to uz je riadna doba....

sandria33
17. aug 2015

Uz sme doma z vyletu 🙂. Krvne testy mam negativne, ale sliznicu 14mm, ukazkovu na tehotenstvo, zatial ms nikde, ...tak nechapem. Je mozne ze by krv neukazala spravne hcg 14 dni po iui? Mal niekto taku skusenost ze aj ked hcg bolo nizke aj tak ste bol. Tehotne, ze to zistili neskor?

apolenka6
19. aug 2015

@sandria33 nepoteším ,ťa ,ale krvné testy sú najspoľahlivejšie ja som tiež mávala krásnu sliznicu a MS prišla

hennka2
19. aug 2015

@sandria33 ... Bohuzial musim suhlasit s apolenkou, ziadny test nie je doveryhodnejsi, ako krvny a ten je podla mna 100% ...

sandria33
19. aug 2015

@apolenka6
@hennka2 este mi to nedoraxilo, tak som zvedava ake silne budu ... uz som 31dc, najvyssi cas 🙂

hennka2
19. aug 2015

@sandria33 ... juuuuuj, daj vediet, ako si na tom, tiez som zvedava, co to Tvoje telo vystraja ;) ... priala by som Ti zo srdca babatko, ako nam vsetkym, ale ked je krv negativna, no, nechame sa prekvapit 🙂

sandria33
20. aug 2015

@hennka2 babatko to nebude asi, lebo som sa zobudla na booesti brucha a krizov ako mavam pred ms, tak si myslim, ze dnes ms priplava, nevadi, ideme dalej.

lina129
20. aug 2015

@clarissa77 ahoj, tak ako si na tom? bola som na dovci, tak mi usli nejake info o vas... ako po 2 IUI? vyslo? neviem ci si tu pisala... ako to prebiehalo? bola si spokojnejsia s pristupom, nez prvy raz? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre