IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzsat
2. jan 2016

@alexslovakia drzim palce mna to caka asi az koncom mesiaca. tiez druhy krat. to uz musi vyjst

zuzsat
2. jan 2016

@bad_delight ten digi test uz mas? neviem sa dockat 😀

alexslovakia
3. jan 2016

@zuzsat určite nám to už vide nám všetkým.... Držím ti palčeky

alexslovakia
3. jan 2016

@bad_delight gratulujem a prajem veľa zdravíčka, stasticka. Máte krásny nový rok.prejem vám to z celého srdiečka

bad_delight
3. jan 2016

@alexslovakia ďakujem velmi krasne za pekné slová

bad_delight
3. jan 2016

@zuzsat nech sa paci 😀
Inak rano mi modrykonik gratuloval ze k zaciatku piateho tyzdna. myslim ze to o tyzden predbehol lebo aj podla inej kalkulacky je to dnes zaciatok 4tt 🙂

bad_delight
3. jan 2016

@zuzsat
@alexslovakia dievčata bude vam držat palce. určite sa to podari a nie, že nie 🙂

alica311
3. jan 2016

Baby, tak dnes deň po IUI a test negatívny, smutná, sklamaná... ☹

bad_delight
3. jan 2016

@alica311 tak to ma mrzi :(
nezufaj podari sa to

alica311
3. jan 2016

@alexslovakia držím palce na január, 12teho je o chvíľku 🙂

alica311
3. jan 2016

@bad_delight Ďakujem, len teraz sa tie dni strašne vlečú, tebe prajem krásne tehulkovanie 🙂 veľa šťastíčka v novom roku.

alexslovakia
3. jan 2016

@alica311 áno áno zachvilu teda budúci týždeň. Len to čakanie potom....nekonečno. Ale nevadí my to dáme aj my budeme mať deťúrence verím,dúfam a želám to každej jednej

alica311
5. jan 2016

Baby, testy negatívny a teraz volala sestrička z Caru, že aj krv negatívna ☹ ☹ ☹ som z toho úplne hotová a ešte som aj v práci, v piatok konzultácia čo ďalej

bad_delight
5. jan 2016

@alica311 to ma velmi mrzi. nezufaj. pojdes na tu priechodnost a vsetko bude dobre

alexslovakia
5. jan 2016

@alica311 to mi je ľúto..... Neboj my to dáme. Aj nám to nevyšlo na Vianoce ale ideme vyskúšať znova teraz za týždeň tak uvidíme

alica311
5. jan 2016

@bad_delight
@alexslovakia ďakujem dievčatá

zuzsat
5. jan 2016

nebojte nic. koncom roka budeme vsetky kocikovat 😀 len @bad_delight bude kus v predstihu 😀

bad_delight
5. jan 2016

jasne baby 😉 vsetky sa dockate,na to najlepsie sa oplati 🙂

kvetinka125
6. jan 2016

dievčatá, džím palce všetkým, čo vás najbližšie čaká IUI, verím, že budú ďalšie pozitívne správy.... ja idem na buduci tyžden na hysteroskopiu, najskôr som nechcela ale som si to rozmyslela...a ak to dobre dopadne, tak koncom januára by sme mali ísť na IUI ...

zuzsat
6. jan 2016

@kvetinka125 do akeho centra chodis? bude to prve iui?

kvetinka125
6. jan 2016

@zuzsat helios martin,bude prve ... A dufam ze ich nebude musiet byt vela,lebo si neviem prestavit,ako sa budem kazdu chvilu pytat z roboty + cesta tam nam trva 3 hodiny...

hranoska
6. jan 2016

@kvetinka125 ahoj,aj mna čaká IUI koncom januára v Heliose..dúfam,že budú mat úspešný mesiac a podarí sa nám na prvýkrát ;) ..ja som bola na hysteroskopii v novembri,bolo to úplne v pohode,nemáš sa čoho báť..koho máš koordinátora?

kvetinka125
6. jan 2016

@hranoska ako ti bolo po narkoze? ja chodim p. doktorke Cuľbovej.

hranoska
6. jan 2016

@kvetinka125 ja mám tiež Culbovu 🙂 po narkoze som bola dosť otupena,ale bolo to aj svojim spôsobom prijemne ..nechajú ta ležať až kým sa necítis Ok..ležala som asi 20 minút..ja som nemala žiadny nález,priechodnosť v poriadku a ani som potom nemala bolesti..akurát asi 6dni som splnila,ale to je normálne..a uz aj vieš kedy ti asi vychádza termín?

kvetinka125
6. jan 2016

@hranoska tak to sa mi bude asi tažšie počítať...12.1. mam tu hysteroskopiu (to je 25. deň od ms, ja mávam na 28. deň ms... tak ak budem krvácať, tak asi nebudem vedieť, či to je ms, alebo to z toho zákroku). .. potom by mi ovu vychádzala cca na 28.1. (to je štvrtok) + -
Tebe to vychádza na kedy? Ešte tam treba aj folikulometriu..., nevieš, či by sa to dalo realizovať aj okolo 17.tej hodiny?

hranoska
6. jan 2016

@kvetinka125 podľa mna budeš vedieť či je to ms,zo zákroku som mala len take spinenie a nemala som bolesti ako pri ms, ale jasne,že každá sme iná..a netuším,či sa bude dať o 17:00,kedže tam treba ešte 2hodiny na "vytriedenie" spermií..ale je to aj podľa toho kedy si pichnes pregnyl..skôr si myslím,že ti to naplánujú skôr,ale to sú len moje domnienky..
Tažko povedať kedy mi to vychádza,lebo mi to uz 5 dni mešká a to som mala dnes povodne dobrat clostyl..ako na potvoru sa to naťahuje..zrejme som mala anovulacny cyklus..a vy máte aký problém a koľko sa uz snažíte,ak sa smiem spýtať..

kvetinka125
6. jan 2016

@hranoska a nie si tehu? 🙂
manžel má azoospermiu (žiadne spermie, poškodený chromozom Y, čiže by sa nenašli ani pri mesa tese...
Už to bude 9 rokov v máji, čo sme bez detí... 4 roky sme zisťovali prečo, modlili sa a dúfali... potom sme si dali žiadosť o adopciu... aj to sa už ťahá vyše troch rokov a to nám bolo povedané 2 - 2,5. ... nejako mi došla trpezlivosť, tak som si povedala najskôr len zo žartu že ak to do konca roka nebude, ideme na IUI... to som ale netušila, že to naozaj do konca roka nepride..., tak sme začali riešiť IUI
Nakoľko sme veriaci, chceli sme sa tomuto vyhnuť, ale tá prázdnota sa už nedá vydržať... a to som myslela, že keď sa jedná o IUI (aj keď s darovanými spermiami), že by to nemal byť v rámci našej viery až taký problém..., no ale, ako sme postupne zistili, kňazi to berú ešte horšie , ako IVF s manželovými ...

hranoska
6. jan 2016

@kvetinka125 bohuzial nie som,testy sú negatívne :( vidíš,my mame obaja dobre výsledky a aj tak sa nedarí..ja uz neviem od čoho to môže závisieť..ale poznám pár,ktorý 8 rokov nemohol mat deti a potom sa ako zázrakom podarilo jedno a potom hneď druhé..takze nič nie je nemožne a zázraky sa deju;) no, s tou vierou je to tažké,vela veci,ktoré preukázateľne pomáhajú ľudom či uz fyzicky alebo psychicky,neakceptuje..ale niekedy sa proste treba riadiť svojim srdcom,nerobíte predsa nič zle,nikomu neublizujete..ale to je na dlhu diskusiu..veľmi Vám držím palce nech uz si dieťatko ku Vám nájde cestu akýmkoľvek spôsobom ;)

kvetinka125
6. jan 2016

@hranoska dakujeme,aj ja drzim palce 🙂

bad_delight
6. jan 2016

inac baby! kamoska sa snazila 13 rokov!! uz ked presla vsetky vysetrenia na svete zistili jej, ze ked mala 16 rokov trhali jej zub.. a kusok z neho zabudli v dasne. a ten robil taku sarapatu, ze akonahle si ho dala vybrat, zostala tehotna. Zenske telo je dokonale naprogramovane a ja som za to velmivdacna. Za to, ze pokial s nim nie je vsetko v poriadku, proste nepustí. My sme prisli raz v 8 tt o babatko ale hovorila som si.. je to lepsie ako keby nemalo mat rucky, nozky, bejaku mozgovu poruchu alebo chore organy. lebo takto by to nebol zivot.. ani pre babatko ani pre rodičov. Takze nevesajte hlavu ak sa vam to este nepdosrilo. lebo sa to podari a nie neberte ako odpoved 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre