IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hranoska
8. jan 2016

@kvetinka125 ahoj kvetinka 🙂 takže nakoniec ms dorazila, dnes 2DC a mám už termín na sono - 17.1. ráno, je to nedeľa 🙂..od zajtra beriem clostyl, dúfam, že pôjde všetko ako má..dočítala som sa, že pri clostyle sa môže stať, že budú aj dvojičky..tak to by bola pre môjho manžela úplne najväčsia radosť 🙂 ja budem najšťastnejšia ak sa podarí aj jedno bábo 🙂..potom daj vedieť ako si na tom ty, kedy ti to vychádza a ako dopadla hysteroskopia..ale určite bude všetko v najlepšom poriadku ;) želám krásny deň ;)

kvetinka125
8. jan 2016

@hranoska držím palce 🙂 aj na dvojičky 🙂 (nám ak sa medzitým ozvú aj z adopcie, tak budem možno aj štvoričkovský kočík kupovať 😀

isabellita
8. jan 2016

@hranoska ja som 21.12.po prefuku vaječníkov-uplne su priechodné. čakám MS teraz v nedelu/pondelok/utork.. a ak príde tak sa idem nahlásiť ku dokimu na IUI. a to ak dostanem MS hned mam k nemu ist aby naplanoval už nejaké lieky? som myslela, že až cca 10den na meranie folikula? či radšej už ked pride MS sa mam ist poradiť, že čo teraz? PS: už mam 5.r. dcerku, no teraz sa nam akosi viac ako rok nedarí, všetky testy mam ok, manžel spermie tiež, ovulácia dobrá,... tak ja neviem.
DRŽIM PALCE baby nám všetkým, aby sa nám to konečne podarilo // 🙂

hranoska
8. jan 2016

@isabellita ahoj,tak ja si osobne myslím,že to podstúpis najskôr další cyklus,kedže od určitého DC by si mala začať brat tabletky na stimuláciu vaječníkov..ja napr. začínam zajtra-to je 3DC- brat Clostilbegyt,budúcu nedeľu -11DC- idem na sono a podľa toho mi určia kedy pichnúť Pregnyl na prasknutie folikulov a kedy prísť na samotné IUI.. Máš uz za sebou aj nejaké iné vyšetrenia?a chodíš do CAR? Inak IUI sa dá podstúpiť aj bez stimulácie,ale ja som si chcela byt istá,že nebudem mat Zrovná anovulacny cyklus,takze ja idem s liekmi..inak sme obaja tiež zdraví..

isabellita
9. jan 2016

@hranoska Ahoj. no ved zajtra, max.v utotrok/29DC čakám MS. tak hned budúci týžden ako to odstanem idem k doktorovi, aby určil čo dalej. vravel, že tento januárový cyklus to dáme IUI. a vyšetreni mam za sebou-hormonálny profil ok, pozeral mikroskopom, či idú spermie tam kam majú a vravel, že áno, manžel má spermiogram v norme, prefuk-priechodnosť u mna ukážková. on vravel, že u nás sa len treba presne strafiť. a o liekoch mi nevravel nič. a od augusta mi sleduje folikul, strieda sa mi to raz na pravom inokedy na ľavom vaječníku. len raz sa stalo, že mi neporaskol, ale posledné 3 messiac preaskol uplne v pohode. aj minulý messiac/30.12. som bola a pekne praskol-to čakám teraz výsledok... ovuláciu cítim každý mesiac úplne v pohode, viem kedy ju mám.. a ideme naplnop vždy od 11DC-17DC 😉 aj teraz sme takto išli, tak uvidíme.. už týžden pred MS ma neskutočne bolia prsia (ale to každý mesiac pred MS) a pár dní ma teraz neskutočne boleli kríže (ale to rozmýšlam, že či mi ich tak nerozcitlivel ten prefuk, lebo po prefuku som od bolesti podbruška a krížov odpadla.. 😢 ale už ma kríže nebolia a to som 1-3dni pred MS. držme si palce, aby sanám konečne podarilo otehotnieť 😎
napíš mi ako si dopadla.

isabellita
9. jan 2016

@hranoska a chodík len ku gynekologovi-porodník , MUDr. Žáčok v Ružinove, on robí ambulantne všetky tie zákroky, a samozrejme platím si za prefuk 100eur a IUI 70eur.

butterfly333
9. jan 2016

@isabellita ak sa možem spýtat ako sa to centrum vola kam chodíš?chcem sa aj ja obj na IUI len neviem ku komu kde v BA je to najlepšie.

hranoska
9. jan 2016

@isabellita tak to sme na tom rovnako,u nás takisto všetko Ok,aj priechodnosť..tebe zrejme spraví IUI bez stimulácie..mna môj gynekológ nesledoval a hneď poslal do CAR,tak ja so stimuláciou určite aj preto..ked tvoj gyn tak dobre pozná tvoj cyklus,tak to je obrovská výhoda..nám povedali tiež,ze sa len nevieme trafiť,ale nechce sa mi veriť,ze by sme sa za 2,5 roka netrafili..aj ovu testy som skúšala,takze som vedela kedy bola ovu,aj som ju cítila a aj tak nič..ale ja viem,ze tento rok sa to nejakým spôsobom podarí ;) určite dám vedieť co a ako..daj vedieť aj ty ako si dopadla 🙂 držím palce!!

isabellita
9. jan 2016

@butterfly333 chodím len k svojmu doktorovi Mudr. Roman Žáčok, on to robí vo svojej ambulancii, v Ružinove. daj si ho do googlu.

butterfly333
9. jan 2016

@isabellita a kolko to stoji a ako to prebieha možeš mi prosim napisat IP mám tolko otazok a zatial mo nikto noedpovedal.

alexslovakia
10. jan 2016

V utorok nás čaká druhé iui a ja sa cítim ako keby ma prešiel vlak....

zuzsat
10. jan 2016

@alexslovakia akoze si chora? ak ano tak radsej na dalsi cyklus by som sla lebo ak je imunita v keli tak sa asi nezadari

sandria33
11. jan 2016

AHOJTE BABY, STAVA SA VAM ZE PO OVULACII MAVATE BOELSTI CHRBTA A KRIZOV?, AZ TAKE AKOBY PICHANIE?

zuzsat
11. jan 2016

@sandria33 mne odkedy operovali chrbticu tak mavam take bolesti ale skor tesne pred mrchou ako po ovulke.kamoska zasa mala v prvy den mrchy take bolesti. kazda inak

alexslovakia
11. jan 2016

@zuzsat no bolo mi včera divno všetko ma bolelo ale dnes je to lepšie. Volala som aj doktorovi a ten povedal aby som prišla pokiaľ nemám nádchu a teplotu.

alexslovakia
11. jan 2016

@zuzsat ty kedy ideš na druhé iui

zuzsat
11. jan 2016

@alexslovakia ja stale cakam na mrchu uz hadam pride lebo poslednu som mala pred 34 dnami... takze presne neviem datum kedy ☹

alexslovakia
11. jan 2016

@zuzsat no nech už príde.... Držím palce

zuzsat
11. jan 2016

@alexslovakia bud nech pride alebo nech nechodi uz vobec 🙂 ja tebe tiez drzim palceky. neboj o chvilu sa budeme radovat aj my

alexslovakia
11. jan 2016

@zuzsat tak to dúfam ved už by bolo načase

zus_ke
12. jan 2016

ahojte kocky.... tak pridavam sa k vam aj ja.... dnes sme boli v Heliose , som 11 DC, vo stvrtok ma caka dalsia folikulometria a podla toho sa uvidi kedy IUI.... doktorka nam dnes vravela, ze nemame cakat uz ani 5 minut....ak sa nam to tento mesiac nepodari, tak buduci mesiac nas caka umele.... ja pevne verim, ze tento mesiac to dame! 🙂 a takisto kazdej z vas drzim palceky, aby to co najskor vyslo 🙂 toto bude moje prve IUI, takze ani neviem co ocakavat ......

zus_ke
12. jan 2016

@alexslovakia prosim ta, na tom IUI si bola kde? 🙂

butterfly333
12. jan 2016

Baby chodí niektorá z vás na IUI do Pieštan?Našla som že su aj v Pn no nikto mi nezdvíha .

zuzsat
12. jan 2016

@zus_ke a co sa take deje ze nesmiete cakat uz ani chvilu?
lebo prve IUI nemusi dopadnut podla ocakavani, no drzim ti palce aby ti to dopadlo dobre... uspesnost je okolo 10 %

zus_ke
12. jan 2016

@zuzsat no mam vysoke fsh a zasa AMH mam velmi velmi nizke...mam len 0,01 :( dnes mi vravela doktorka, ze to je extremne nizka hodnota, takze cim skor.....

zus_ke
12. jan 2016

@zuzsat plus mam uz len jeden vajecnik a endometriozu .....aaa dakujem 🙂 ja pevne verim, ze to klapne !

butterfly333
12. jan 2016

@isabellita ahoj ja som sa dnes obj na IUI do BA tak verím že tam nám pomožu.

zuzsat
12. jan 2016

@zus_ke tak drzim palceky aj na nozickach nech to vyjde. termin iui uz mas?

zus_ke
12. jan 2016

@zuzsat dakujeeem :* no vo stvrtok idem na folikulometriu a podla toho sa uvidi ... asi piatok 🙂 dnes som mala 13mm folikul... tak ked dorastie ideme na to !

hranoska
12. jan 2016

baby, mám takú otázku..na 11DC idem na folikulometriu..je možné, že budem musieť ísť ešte raz pred IUI? celkom som sa spoliehala na to, že už budú vidieť čo a ako..ovu mávam medzi 13-16 dňom..je mi jasné, že to záleží od veľkosti folikulov, ale ako ste to mali vy? nech si viem aspoň spraviť obraz..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre