IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hranoska
17. jan 2016

@sanny19931 no mal by mat aspoň 18 mm,tak mi to dnes povedali,ja som myslela,ze musí mat 20mm..no ale 15 sa mi zdá ešte malo...kam chodíš?

hranoska
17. jan 2016

@sanny19931 aha,uz som našla,ze do gyn-fiv..no tak držím palce nech sa to podarilo,uz za pár dni budeš mat výsledky ;) aj máš nejaké iné pocity?

sanny19931
17. jan 2016

@hranoska Ajoj. Ano gin-fiv 😜 no hej 19.1.2016 idem na krv .
A pocity ? No všelijako sa cítim 🙂 uz vyše 7 dni chodím každú hod ma malu, a mam hrozne kŕče a ostré bolesti ako v maternici ako keby sa rozťahovala alebo co ,každú chvilu ,bolesti pretrvávajú az do dnes . Niekedy sa musim az zastaviť alebo čupnut ako to zabolí . A este som si začala merať BT zatail som merala 4 dni . Stale mam 4 dni v kuse 36,9 'C

zus_ke
17. jan 2016

@hranoska juuuj takze iui onedlho ;) bud v klude uplne,ja som mala na 11 den 13 ,10,10 mm folikuly... a na 13 den som uz mala 19 ,12,13 ;) to mi pochol pregnyl a na druhy den bolo iui ;) takze kliiidek,vsetko bude super 🙂

hranoska
17. jan 2016

@zus_ke áno,onedlho ;) dakujem

hranoska
17. jan 2016

Baby, ako to býva,koľko folikulov dorastie a praskne??mohli by aj všetky 4,či to býva,ze len jeden dominantný,či ako?

zus_ke
17. jan 2016

@hranoska mne povedali ,ze jeden vacsinou ( ale netusim ci vseobecne alebo u mna )

alexslovakia
17. jan 2016

@sanny19931 ja som mala vždy iba jedno. Prvýkrát 18mm a druhý 20mm

alexslovakia
17. jan 2016

@hranoska no ak ta stimulovali tak je tam možnosť dvojiciek. Ja som sa pýtala môjho gynekológa že prečo mám iba jedno. Vysvetlil, pochopila a keď nám nevide toto druhé bude stimulovať aby bolo viac vajíčok. Zatiaľ skúšame s jedným

hranoska
17. jan 2016

@alexslovakia áno,stimulovali clostilom..teba nie?? Viem,ze sa to môže stať..Ale to by bolo pre nás úplne najväčšie šťastie,keby sme mali dvojičky!!asi by som sa zbláznila od štastia!!! 😍

alexslovakia
17. jan 2016

@hranoska nie mňa nestimuloval. Mne by bolo tiež jedno aj tri keby boli. Môj muž má bratov z dvojiciek tak my to aj mame dane v rodine

hranoska
17. jan 2016

@alexslovakia tak ty máš celkom reálnu šancu ;) ja mam ale predpovedané 2 deti s rozostupom 2 roky..🙂 ja uz som z toho na nervy...neviem uz myslieť na nič iné,ja viem,ze treba vypnúť,ale čím viac sa blíži IUI,tým viac na to všetko myslím..dokonca aj môj muž začal často hovoriť,ze on uz chce dieťa a badam trosku zúfalstva v jeho hlase..

alexslovakia
17. jan 2016

@hranoska len nemyslite nato viem ľahko sa to hovorí. Ja som bola taka istá pri prvom iui sekundy som rátala. Teraz je to iné uvidíme, test nekupujem iba keď tak dačo poviem ale to je všetko. Rodina má tiež zakázané sa ma pýtať až 1.2 sa ma môžu spýtať či prišla mrcha. Teraz to chcem takto aj idem do práce. Prvé som bola PN a stále iba myslela na to. Nie je to dobre. Ale ja dúfam a verim.

alexslovakia
17. jan 2016

@hranoska nestresuj sa povedz si ANO podarí sa. Psychika je najdôležitejšia

butterfly333
17. jan 2016

Baby mám otázku v utorok idem prvý krat do ferticent na IUI no neviem či možeme zobrat aj dceru zo sebou aby nebola potom sama doma a chceli sme poBA pochodit kedže tam nechodíme vobec,no neviem či je vhodne aby tam išla s nami nebude to blbe?

zuzsat
17. jan 2016

@butterfly333 myslim ze v pohode. napr. v gyn fiv som si vsimla maly stolik pre deticky. a okrem toho stale s nou bude ci manzel alebo ty.ze nebude sama a kedze to je taka rychlovka tak myslim ze v pohode vezmi...

butterfly333
17. jan 2016

@zuzsat ale do vnutra pojdeme spolu s mm.Lebo neviem čo snou ako sa vybavime vraveli že tak hodinu budeme vo vnutri.

zuzsat
17. jan 2016

@butterfly333 fakt? lebo ja som bola s muzom a vyplnala papiere co bolo za chvilu a potom som cakala von kym muz vyjde.potom sme sli na kavu a o hodinu sa vratili kedy mi urobili iui.to ma muz cakal zasa vonku par minut

zuzsat
17. jan 2016

vonku myslim cakaren kde boli ludia 😀

butterfly333
17. jan 2016

@zuzsat no my ideme na vstupne čiže prvy krat tam ideme. Povedali mi že to bude okolo hodiny.

hranoska
17. jan 2016

@alexslovakia a kto ta vypísal na PN,obvodak??ja mam stres hlavne z prace,lebo majú stále blbe pripomienky a keď si predstavím,ze teraz dvakrát v týždni mam pýtať priepustku,tak má pot oblieva..

zuzsat
17. jan 2016

@butterfly333 aj tak by som ju vzala. ved s tym hadam rataju ak nemate kam dat dieta. ale neviem. ty sa musis rozhodnut

alexslovakia
18. jan 2016

@hranoska normálne obvodak povedala som mu čo je vo veci a bez problémov

sanny19931
18. jan 2016

Ahojte , rano som si robila tehu test a nič 😞 počkám na zajtra na krv ,ale nedávam tomu veľké nádeje :(
Nevadí , pôjdeme ked tak znova na IUI

zus_ke
18. jan 2016

@sanny19931 este nezufaj... nejaka kocka tu pisala ,ze tehu test jej neukazal ale krv ano 🙂 takze silno drzim palce nech zajtra nam napises stastnu spravu ;)

kristinka95
18. jan 2016

@sanny19931 aj ja sa pridavam a silno drziim palceky. .... ja akurat cakam na sono .. ci narastli folikuki a uvidime ci budeme utekat na druhy den do blavy

sanny19931
18. jan 2016

@zus_ke ďakujem . Drž palce 😍

kristinka95
18. jan 2016

No tak na 14dc ma folikul 13mm a to som brala clostil. Stredu zniva na kontrolu ci podrastol. Drzte palce babi

sanny19931
18. jan 2016

@kristinka95 ďakujem a tak tiez držím palčeky

kristinka95
18. jan 2016

@sanny19931 dakujeem ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre