IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alexslovakia
24. jan 2016

@bad_delight ja sa cítim úplne v pohode. Tentokrát som si povedala ze co príde tak príde.prvykrat som len čítala,hlava ako melón, už som nevedela čo je čo,muž mi nadával,že sa len trápim. Mal pravdu!!!! Treba vypnúť. Uvidíme vo štvrtok čo bude

bad_delight
24. jan 2016

@alexslovakia presne tak! ja hned ako som si sem vypisala datum poridu atd tak modry konik ta hodi do skupiny napr ako mna " septembrivky 2016" a tu sa stretli vsetky baby kt. sa podarilo otehotniet a maju termin na september... ale denne mi to vyskakovalo, dievcata pisali ze stale spinia, ktoru co boli, ze vsetko to je zacinajuci potrat... stale sa pytali a stresovali a mysleli negativne. az aj na mna prislo ze som na 3 dni stratila tejotenske priznaky a spytala sa, hned som dostla odpoved ze je to zaciatok potratu a tak dalej, tak som pre istotu isla lekrake. samozrejme aj ja aj dietatko v poriadku, priznaky sa mi vratili a dokonca intenzivnejsie, keby taketo reci necitam tak som uplne kludna. i ked som toho nazoru ze radsej ist 100x na pohotovost ako to raz zanedbat, rozhodla som sa ze odidem z tej skupiny a budem doverovat sebe a svojim pocitom a odbornykom - lekarom. poviem ti ze hned mi je lepsie. takze mas velku pravdu 😊. uzivaj si vsetko, vobec sa nestresuj a bud v pohode! bude to tak lepsie

hranoska
24. jan 2016

@bad_delight prepáčte,ze sa vam vieram do debaty,ale presne akoby si mi hovorila z duše 🙂 ja som estelen snažilka,ale uz som prestala chodít do všelijakých skupín, lebo sa niektoré uz veľmi opúšťali a mne to nerobilo dobre..alebo boli pomaly každý deň tehotné a majú vymyslene príznaky..takisto preskakujem všetky témy o chorobách detičiek a keď sa nudim,chodím si citat perličky detičiek,alebo pozerám témy,kde dievčatá pridávajú fotky pozitívnych testov..proste sa snažím naladiť pozitívne a obklopovat sa pozitívnymi vecami 🙂

bad_delight
24. jan 2016

@hranoska ja presne tak. a kedze sa mi podarilo otehotniet tak teraz okrem vtipnych hlasok atd. este okukavam ultrazvuky zien 🙂)) ze ako bude vyzerat moj ultrazvuk v danom tt 🙂 odmietam citat cokolvek negativne, ohladom tehotenstva mam dennik kde sa pise na kazdy tyzden co sa deje, tak si vzdy precitam a ostatne uz neriesim, spravam sa k sebe tak ako mám a moju mysel zamestnavam inak. a ked uz naozaj nemam co robit, tak tahame spolocenske hry, dnes scrable, inokedy rozne hadanky 🙂 a potom nemam ani cas rozmyslat nad niecim negativnym.

alexslovakia
24. jan 2016

@bad_delight
@hranoska dievčence a tak to ma byt.

hranoska
25. jan 2016

Ahojte baby,tak ste mali pravdu s braním duphastonu,písala som na stránku Heliosu a toto mi odpísali:Dobrý deň, pokiaľ bude na 14.deň krvný tehotenský test negatívny, ďalšie užívanie Duphastonu nemá význam a následne ho doporučujeme pacientkam vysadiť. Pokiaľ testom zistíme, že ste otehotneli, budeme pokračovať v užívaní Duphastonu do 12.t.t.

alexslovakia
26. jan 2016

Ahojte dievčence moje! Tak položila som si otázku či iui má zmysel.....od nedele verím že áno. Chcem sa s vami podeliť s radosťou čo prežívam. V nedeľu to bol iba duch veľmi slabulinka ciarka a dnes ráno krásne prekvapenie. Som šťastná a dúfam že to nie je klam.

zus_ke
26. jan 2016

@alexslovakia gratulujeeeeem!!!! velmi sa z toho tesiiiim ;) vidis ake pekne rano vies spravit 🙂

alexslovakia
26. jan 2016

@zus_ke ďakujem aj tebe to prajem a dúfam že to vide.daj mi vedieť. Drzkaj sa mi

usiatko308
26. jan 2016

@alexslovakia gratulujem 🙂 🙂 🙂

bad_delight
26. jan 2016

@alexslovakia paradaaa tak vitaj v klube 🙂) drzim oalce nech je vdetko poriadku

hranoska
26. jan 2016

@alexslovakia waaaaaa!!!!!! gratulujem z celého srdca!!!😍 Toto je krásna sprava,ktorá nám všetkým dodáva nádej ;)

hranoska
26. jan 2016

@alexslovakia aj si mala nejaké výrazne príznaky?

kvetinka125
26. jan 2016

@alexslovakia gratulujem, super správa 🙂 🙂 🙂

hranoska
26. jan 2016

@alexslovakia chodím sem ten test obzerať jak keby bol môj :D ešte raz gratulujem ;)

alexslovakia
26. jan 2016
alexslovakia
26. jan 2016

@hranoska ani nie také ako boli prvýkrát. Vypustila som to z hlavy a povedala si ze co ma prísť príde a je to tu.

kudusko
26. jan 2016

@alexslovakia dobre si moja robila oplatilo sa to vypustiť z hlavy psychika vela robí ja som to vedela že to dáš a gratulujem 🙂

zuzsat
26. jan 2016

@alexslovakia krasna sprava. gratulacia... prve iui? lebo uz mam z toho mis-mas 😀

alexslovakia
26. jan 2016

@zuzsat nie druhé...

alexslovakia
26. jan 2016

@kudusko ďakujem

zuzsat
26. jan 2016

@alexslovakia v tom pripade sa tesim na moje druhe iui 😀

vsetko bolo rovnake ako pri prvom alebo si robila nieco zvlastne ?

isabellita
27. jan 2016

@alexslovakia obrovská gratulácia 🙂 a to si si ktorý den cyklu alebo ktory den po IUI robila test? Uz ti meškala MS ? aj mna zaujíma, či si mala nejaké príznaky alebo klasika ako pred MS . Nešla si k lekárovi na krv že este nie?
Drž sa a užívaj ten pocit 🙂

isabellita
27. jan 2016

@alexslovakia juuuuj uz som sa preklikala 🙂 14.1. Si bola, že? A test s duchom si našla v nedeľu? Čiže nejaký 12.den po IUI. Hmm to je super! Velmi Ti gratulujem.

alexslovakia
27. jan 2016

@isabellita ďakujem. Prvý test bol 6dpi s bol čistý, 10dpo bol iba duch a na 12dpo už toto. U lekára som ešte nebola až v utorok. Mrcha mala prísť cez víkend tak uvidím čo a ako. Príznaky ako pred mrchou

sanny19931
27. jan 2016

Ahojte . Som tu späť 😘
2.2.2016 idem na krvičku a uvidíme ako su na tom folikuly a mozno uz 3.2 alebo 4.2 pôjdeme na 2 inseminaciu

isabellita
28. jan 2016

Ahojte dievčence, tak ma napadlo, som 9dni po 1.IUI a cca 9dni mam do MS. Citili ste sa vy v tom obdobi nejako zvlastne? Pretoze ja nie :( uplne nic-ziadne chvenie v podbrusku ani tlaky nic podobne. Sice zvyknu ma boliet prsia tak tyzden pred MS (to mam este 2dni) no ozaj vobec nijak zvlastne sa necitim. A to som si myslela, ze po IUI budem cítit celkovo hned cely cas nejake "priznaky" ako ste na tom Vy?

lenna71
28. jan 2016

@isabellita ja som 10 dni po prvom IUI a tiez vobec nic necitim, mozno trosku bradavky ale inak nic...a to ma zvyknu prsia oblievat uz od ovu po ms a teraz nicovite nic 😀

hranoska
28. jan 2016

@isabellita ja som 5. deň po prvom IUI a dnes ma prestalo bolieť v podbrušku. takže už taktiež nič ničovité 🙂

hranoska
28. jan 2016

práve som volala k svojmu gyn. či mi budúci piatok zoberie krv kvôli výsledkom IUI,lebo sa mi nechce zas kvôli 5 minútam cestovať do MT..no a sestrička ma milo upozornila, že to je ešte veľmi skoro, že tam ešte nič nemusí ukázať..a vraj mi aj napriek užívaniu duphastonu môže prísť mrcha..normálne som prekvapená, že sa takéto veci dozvedám..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre