IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzsat
29. jan 2016

@sisi89 vzdy treba verit ze sa to podarilo takze nad nicim si nelam hlavicku a proste neries.... tvar sa tak ze to vyslo! drzim palceky

sisi89
29. jan 2016

@zuzsat ja každý deň poviem mužovi, že to višlo.

alexslovakia
29. jan 2016

@sisi89 prvé iui neúspešne a druhé bolo také isté a to sa nám podarilo. Treba veriť a dúfať.

zuzsat
29. jan 2016

@sisi89 to zasa ja by som nemohla. ja som si na 13 den po iui urobila test negativny a snazila sa muza pripravit on neveril az kym som mu nepovedala vysledky krvi a poviem ti ze jeho to vzalo ovela viac ako mna a preto s nim musim opatrne

zuzsat
29. jan 2016

@sisi89 ale mysliet pozitivne musis 😀

kvetinka125
30. jan 2016

ahojte dievčatá, tak u nás to nakoniec všetko dopadlo úplne inak.
Tesne pred IUI sa nám ozvali z adopcie, že majú pre nás krásne novorodeniatko, dievčatko, ktoré si na budúci týždeň berieme z pôrodnice domov.

kristinka95
30. jan 2016

@kvetinka125 To je krááásne . moc gratulujem 🙂 🙂 🙂

hranoska
30. jan 2016

@kvetinka125 tak to je úžasne!!!!boze,ta je nádherná!!!! Až mi vyhrkli slzy od dojatia 😍..nádherná princeznička!!! Tak sa to nakoniec podarilo ;) z celého srdca Vám gratulujem a prajem hlavne veľa zdravicka :* všetko je ako má byt ;) gratulujem ešte raz,maminka 😘

alexslovakia
30. jan 2016

@kvetinka125 gratulujem,je nádherná!!!!! Prajem vám veľa zdravíčka, stasticka, lásky. Posielame pusinku

zus_ke
30. jan 2016

@kvetinka125 kraaaasna je !! gratulujeeem moc moc moc !!! 🙂 ako dlho ste mali ziadost na adopciu podanu?

xxxena
31. jan 2016

@alexslovakia ahoj , gratulujem k úspešnému druhemu IUI🙂 nech všetko prebieha ako má. chcem sa opýtať robila si niečo inak ako po prvom? čitala som tu že si sa zmienila o ananasovom džuse, to si kedy pila?
my sme boli na IUI v decembri, neúspešne, v januari sme si dali pauzu, a vo februari sa chystame na dalšiu konzultaciu, tak uvidime čo nam povedia.

alexslovakia
31. jan 2016

@xxxena ahoj! V prvom rade som to pustila z hlavy. Povedala som si po prvom sklamaní že čo má prísť príde.zakazala som rodine aby sa na nacokolvek pýtali. Džús mi poradila kamarátka ktorá chodí na ivf. Povedali jej to v centre. Pila som ho namiesto vody teda stále 10litrov som kúpila ale riedila som si ho minerálkou lebo je strašne sladký.

xxxena
31. jan 2016

@alexslovakia , aj my sme si s priateľom povedali, že keď pôjdeme na ďalšie IUI tak to rodine ani nepovieme, lebo každú chvílku mali otazky, kedy , čo a ako . a kedy už bude vysledok. a ked sme oznamili že sa to nepodarilo tak zase že prečo, a čo som sa nešetrila. určite to aj ty dobre poznaš, je to na psychiku veľa. preto som potrebovala tento mesiac to tak nechať. lebo by som sa asi zrutila.
uvidime ako dopadneme na konzultacii, čakám kedy mi zavolaju termín, nakoľko chceme ist k p. Harbulakovi. ty kam chodiš?
s tym dzusom to teda aj ja vyskušam . a to mám začat piť po zákroku,? a ako dlho asi?

alexslovakia
31. jan 2016

@xxxena ja nechodím do centra. Mne to robil môj gynekológ v TN. Kúp si 10l džúsu a doslovne sa nalievaj.

xxxena
31. jan 2016

@alexslovakia ďakujem ti veľmi pekne za radu. budem sa teda nalievať. a to teda až po zakroku? prepač , že sa tolko vypytujem

alexslovakia
31. jan 2016

@xxxena mne to nevadí že sa niekto z vás opýta robila som to isté, rada poradím ak môžem. No hneď po zákroku som pila.

xxxena
31. jan 2016

@alexslovakia naozaj veľmi pekne ďakujem.🙂 určite ho budem piť, a vypustím to z hlavy(aspon sa budem snažit, psychika je veľky čarodej)

zuzsat
31. jan 2016

sakra ja by som tiez pila dzus kebyze nie som diabeticka. to ja nemozem :'( :'( :'( mne ostava len verit

alexslovakia
31. jan 2016

@zuzsat a keď si to budeš riediť

illinka
31. jan 2016

Ja som počila ze z ananasu stred je dobre na uhniezdenie.. Ale žial mne ani to nepomohlo :(

butterfly333
1. feb 2016

@kvetinka125 to je nádherná bábo mooooc gratulujem držím palce aby sa vám darilo velmi krásna aj ja by som už take chcela.

kvetinka125
1. feb 2016

Ďakujem vám dievčatá, je to naozaj veľký dar, a veľké požehnanie môcť si ju odniesť priamo z pôrodnice, lebo keby sa dostala do profi rodiny, tam by sa to 2 -3 mesiace, možno aj pol roka naťahovalo , kým by prešli všetky papierovačky. Je síce ešte v ochrannej lehote, a nás ešte čaká pár týždňov strachu, ale pevne verím, že to dobre dopadne.
Je to taký krásny pokladík dobručký, stále nechápem, ako sme si ju zaslúžili 🙂

kvetinka125
1. feb 2016

@zus_ke žiadosť 3 roky + predtým príprava cca pol roka. V každom kraji to je troška inak, my sme NR kraj. Je to naše vytúžené dlho očakávané bábätko, ktoré nám konečne po 9 rokoch manželstva prinieslo svetlo do života. 🙂

zuzsat
1. feb 2016

@kvetinka125 takze z nicoho nic ides na matersku 😀 ako sa bude volat princeznicka?

zus_ke
1. feb 2016

@kvetinka125 blahozelaaaam vam velmi 🙂 aaaa drzim palceky aby casom prisla k malej aj sestricka alebo bracek 🙂 uziiivajte si to , a nech malinka robi len radost 🙂

lucusik33
1. feb 2016

Dievcata buduci tyzden absolvujem 1. IUI a zaujimalo by ma ci aj s morfologiou 1,5% dobrych spermii daktora z vas uspela pri IUI? Dakujem

alexslovakia
2. feb 2016

Ahojte babulky. Tak dnes idem na prvú návštevu k doktorovi. Som nervózna čo nám povie. Dúfam, že bublinka bude v poriadku

hranoska
2. feb 2016

@alexslovakia Držím palce, ale určite je všetko v najväčšom poriadku ;) daj potom vedieť.

alexslovakia
2. feb 2016

@hranoska samozrejme dám hneď ako prídem

zuzsat
2. feb 2016

@alexslovakia pfuj pfuj pfuj nech je vsetko ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre