IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zus_ke
4. feb 2016

@kvetinka125 uz ju mate doma? 🙂 ake su prve dni? 🙂

isabellita
4. feb 2016

nič no dievčatá,už som to ako tak rozdýchala a ideme na druhý pokus, ja to ešte skúsim. a čo vy? @hranoska @lenna71 @zus_ke

alexslovakia
4. feb 2016

@isabellita netreba to vzdávať.... Treba bojovať.

lenna71
4. feb 2016

@isabellita ja idem hned dalsie kolo a potom dalsie a potom uz mozem ziadat o ivf takze velky boj prednami 💪🏻

usiatko308
4. feb 2016

@lenna71 mne povedal doktor, ze uz po 2neuspesnych iui mozeme ziadat o ivf

usiatko308
4. feb 2016

Dievcata, druhy pokus nam musi vyjst. Alex je prikladom 🙂

alexslovakia
4. feb 2016

Dievčence všetkym držím palce aj na nohách. My sme tiež boli sklamaní ale dúfali sme ze raz to vide a druhé sa krásne podarilo

zus_ke
4. feb 2016

@isabellita my nejdeme uz.... ale my sme uz pred prvym mali podanu ziadost na ivf,cakali sme len na schvalenie.... my ideme rovno do ivf,sam lekar nam povedal,ze nemame s iui stracat cas,ze v nasom pripade ozaj minimalne sanca.... ale babule drzim aspon vam silno palce,aby ste ivf nemuseli riesit ;) pekne pokracujte ako @alexalovakia 🙂 takze sup sup

hranoska
5. feb 2016

my si dávame mesiac pauzu a potom skúsime druhé IUI..

hranoska
5. feb 2016

@lenna71 @isabellita @zus_ke baby,koľko sa vám rozbiehala mrcha,resp. koľko ste mali to špinenie kým prišla normálna mrcha?

lenna71
5. feb 2016

@hranoska ahoj ja som hned dostala silnu ms, jeden den som mala dost silne na moje pomery ale vecra uz iba take slabe aj dnes...ja nikdy nespinim pred ms vzdy hned pride v plne "sile" 😀

kvetinka125
5. feb 2016

@zus_ke ano už od utorka je doma, je veľmi zlatá, pravidelne spinká papká, dnes prespala 5 hodín do rána, je to úplne úžasný čas s ňou, ja aj tak nič nestííííííham, nejeme, úmývačka riadu stále prázdna 😀 , život má konečne zmysel 🙂 🙂 🙂

zus_ke
5. feb 2016

@kvetinka125 len si to pekne uziivajte 🙂 tesiiim sa s vami velmi.... a tesim sa, ked sa aj my ostatne k tebe pridame 🙂

isabellita
5. feb 2016

@hranoska mne sa spustilo dva dni po dobrani Duphastonu a vlastne 2dni pred normálnym príchodom MS, ale hned silno hnedé a hlavne v sprievode s veľkými bolesťami v podbrušku. A trvá to uz tretí den a dost silne stále. Len bolesti uz nemam. Tiez nikdy nemam najprv len splnenie, vždy hned prvý den silná MS.

hranoska
5. feb 2016

no, ja trošičku špiním, včera ráno som si dala poslednú tabletku a teraz už len čakám..ale bolesti mám už tiež..nech sa to už rozbehne,lebo toto naťahovanie ma už nebaví :/ nech sa už môžem pripravovať na ovuláciu:D

lenna71
5. feb 2016

@hranoska No ja uz mam aj po, nechapem prvy den silna druhy slaba treti den uz nic...

zus_ke
5. feb 2016

@lenna71 ja mam presne to iste... bezne mam 7 dni a z toho 3-4 dni riadne silne..... dnes som 4 den a uz nic, vcera uplne slabe.... nechapem....akurat som to rano @hranoska pisala, ze divne mam ..... myslis, ze to mame z clostilu?

lenna71
5. feb 2016

@zus_ke No asi v tom bude pes zakopany...aj mna to napadlo ze mozno z tej stimulky to je. Od zajtra zas zacinam s clostilom uvidime ake prekvapka nachysta dalsi cyklus 😀

isabellita
6. feb 2016

@lenna71 ahoj aj ja dnes začínam opäť brat Clostyl. Tiez som zvedavá co prinesie tento cyklus...

janina1007
6. feb 2016

@sisi89 ahoj no ako? robila si test?

sisi89
6. feb 2016

@janina1007 ahoj.ano robila som ale bohužial je to snehobiele. 3 dni mám brat este duphaston. Ked medzitym dojde tak nic ale kec nie tsk mam ist na krv. Inač žiadne bolesti nemam

janina1007
6. feb 2016

@sisi89 no ved este vzdy je sanca... ci?

lucianemcova
6. feb 2016

Nahodou estrimax nepotrebuje ziadna snazilka?za postovne darujem exp09/16

isabellita
7. feb 2016

@lucianemcova a to sa načo užíva? tebe to načo predpísali? ked už nepotrebuješ..

sisi89
7. feb 2016

@janina1007 šanca je. Však nádej zomiera naposledy alebo ako sa to píše☺

lucianemcova
7. feb 2016

@isabellita ja som to mala na zvysenie sliznice,stale som ju mala nizku a v pripade oplodnenia by sa vraj nemalo kde uchytit.

hranoska
8. feb 2016

ahojte baby, tak s tou mrchou po clostile je to tak, ze byva vacsinou kratsia (mozno aj slabsia),lebo clostil znizuje vystelku maternice a tym padom sa toho "vyluci" menej..

butterfly333
8. feb 2016

@zus_ke ahoj ja beriem tento mesiac clostil už druhy cyklus predtým som mala ms normalane ako mavam 4dni a po dobrati clostilu som mala asi 4dni dost bolesti v podbrušku,no tento mesiac som brala clostil od 3-7dc dnes som 13Dc a necítom vobec nič žiadne ovu bolesti.

lenna71
8. feb 2016

@hranoska tak aspon vieme ze je to uplne normalne a nemusime zas hudat ci sa zas volaco nepototo....

hranoska
8. feb 2016

@lenna71 presne tak...a co ma najviac pobavilo, tak ten duphaston/utrogestan sa berie na zvysenie sliznice :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre