IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hranoska
15. feb 2016

@zuzsat ahoj,a ty ako???

baculka262
15. feb 2016

@alexslovakia gratulujem k bublinke..☺ a verim ze sa podari aj nam tento tyzden nas to caka prvy krat IUI a dufam ze bude uspesne pre vsetky co sme tu..

usiatko308
15. feb 2016

@alexslovakia Gratulujem 🙂 🙂 🙂

bad_delight
15. feb 2016

@alexslovakia paradaaa 🙂

zuzsat
15. feb 2016

@hranoska no ja sa snazim najprv schudnut. tak som sa rozhodla druhe iui odlozit na cas....

hranoska
15. feb 2016

@zuzsat a my sme sa rozhodli zlepsit spg,dnes som zistila,ze mame 98,5% patologickych..takze som zistila,ze nie sme tak v poriadku ako tvrdili..nakupila som vitaminy za 40€ tak uvidime ci sa nieclo zlepsi..a o nejake dva mesiace by sme skusili IUI..

lenna71
16. feb 2016

@hranoska a vam v CAR povedali ze mate spermiogram v poriadku? nechapem, ved mohli teda povedat ze hranicne hodnoty...ach jaj

hranoska
16. feb 2016

@lenna71 no, povedali, ze je v priemere..a ze sa da s tym normalne otehotniet a je to aj vhodne na IUI..ale ked sa mi tu jedna mila zienka na to pozrela, povedala, ze to nie je az tak velmi tragicke,lebo pocet mame 80,8 mil. a to je vraj dobre..aj to mal abstinenciu pred oberom 24 hodin, cize ten pocet by mohol byt v skutocnosti este viac..

lenna71
16. feb 2016

@hranoska aha, no tak potom ked by to slo aj prirodzene su to dobre spravy 🙂 tak snad vitaminy zaberu a este sa aj polepsi o kusok.

alexslovakia
16. feb 2016

@hranoska môj muž mal prvý spg v norme, druhý bol výborný to sme postúpili prvé iui,tretí mal 30%nepohyblivych a podarilo sa. Začal brat folandrol...

isabellita
16. feb 2016

@alexslovakia och to je nádhera ❤️❤️❤️ Držim palce!
Tiež chcem takú fotečku aj babatko v brušku😊❤️

hranoska
16. feb 2016

@alexslovakia tak to ste mali super vysledky aj tak!! co by som ja za to dala!! alé ja viem, ze nam sa ten spg zlepsi..len to chce cas a vytrvalost 🙂

adika011
17. feb 2016

Ahojte, ako zvýšiť úspešnosť iui? ja som bola prvýkrát 4.2.2016 v splne v KE. Zaujímalo by ma, komu to tam vyšlo na prvýkrát, alebo na koľký pokus? Ja už tretí deň cítim bolesti ako keby som už dostala...dnes mám hnedý výtok,asi sa to rozbieha, mám ešte tri dni do začínajúcej menštruácie. Inač sme obaja v poriadku,len sa nedarí. ďakujem.

hranoska
17. feb 2016

@adika011 ahoj, ja som po IUI mala také bolesti ako pred mrchou cele dva tyzdne a aj spinenie som mala par dni pred mrchou a potom sa spustila :( ale kym sa ti nespustila, nemusi to este nic znamenat ;)

adika011
17. feb 2016

@hranoska ahoj, ja som dnes 26.deň cyklu a robila som si ovulačný test, či bude ešte účinok pregnylu (10 000) a bola slabá čiarka. myslím si,že tie bolesti a špinenie je rozbiehanie sa...podarilo sa ti iui? Bola si v splne?

hranoska
17. feb 2016

@adika011 pregnyl skor nie .. a ciarka na ovulacnom moze byt, to nic neznamena pokym nie je test pozitivny..ja som bola v MT, ale IUI sa robi vsade rovnako, uspesost podla mna od centra to nezalezi, skor ide o dobre naplanovanie a aj tak sa to nemusi podarit..my sme uspech nemali :(

krpeccukru
17. feb 2016

Ahojte mame za sebou orve iui chcem sa spytat ci aj vy ste mali 7den po pichanie a tlak v podbrusku??dakujem...

alexslovakia
17. feb 2016

@krpeccukru ahoj.ano mala som bolesť v podbrušku a prsia ale prvýkrát to nevyšlo. Druhýkrát boli bolesti také ako prvýkrat ale tie prsia ma trosku inak boleli taký pich do bradaviek keď som si ľahla na prsia. Tak som si urobila test a boli //.

alexslovakia
17. feb 2016

@adika011 no mne z pregnylu sa nikdy nerobili čiarky na testoch ani duch.skus si urobiť test na 14dpo a uvidíš alebo počkaj na tu MS. Držím palce

alexslovakia
17. feb 2016

@adika011 na druhý pokus nam to vyšlo a to mal muž horší spermiogram. Tak neviem čím to je

krpeccukru
17. feb 2016

@alexslovakia. Dakujem za odpoved no uvidim....dufame ze su to tie spravne bolesti 😉

zus_ke
17. feb 2016

@alexslovakia jaka bublinka kraaaasna 😍😍😍 joj,uz nech sa k tebe pridame !! 😍

alexslovakia
17. feb 2016

@zus_ke no pod čakám ta!!!!! Nebojkaj podarí sa držím palčeky

martina08061985
18. feb 2016

Ahojte Dievcata, som uplne zmatena....prosim o radu alebo vysvetlenie....som cca 8 dni po pregnyle a 6 dni od prvej IUI,zo zvedavosti som otestovala a bola tam jedna ciarocka neviem co si mam o tom mysliet,ked vsade citam ze po pregnyle este moze ostat v tele HCG,tak som myslela ze tam najdem // mala niektora podobnu skusenost?Dakujem za kazdy koment

hranoska
18. feb 2016

@martina08061985 ahoj,ja som uz na 7. den po pregnyle nemala ciarocku,to je ok..kazde telo ho inaksou rychlostou "odbura"..

martina08061985
18. feb 2016

@hranoska a co to teraz pre mna znamena?

hranoska
18. feb 2016

@martina08061985 no ze uz mas len cakat na krasne // a budes vediet,ze nie su z pregnylu,ale z babatka ;)

martina08061985
18. feb 2016

@hranoska Joj zlaticko keby si msla pravdu🙂 ale ja uz som pravdupovediac nastavená na druhu IUI,mam taky silný vnútorný pocit....a ten ma este nikdy nesklamal samozrejme v iných záležitostiach,kedze je to nasa prvá IUI,ale ktovie?zazraky sa deju

krpeccukru
18. feb 2016

@hranoska ahojte ja som 7po iui a dnes tiez len taka zvedavost som si yrobila test objavilacsa slaba ciarocka no myslim si ze je to po pregnylu..no to cakanie je najstrasnejsie co moze byt..drzim palceky vsetkym aby to dopalo na 1

alexslovakia
18. feb 2016

@krpeccukru no pekne si urob test za dva dni znovu a keď ti ciarka zosilnenie tak to pregnyl nie je.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre