IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alexslovakia
26. feb 2016

@krpeccukru určite to vyšlo. Daj nám vediet

krpeccukru
26. feb 2016

@alexslovakia dufam zr to dobre dopadne MUSIIIII....uz sa neviem dockat dalsieho odberu krvi...

lucka807
26. feb 2016

@isabellita teraz som vlastne 18dni po iui a teda menzes mi meska 3dni, dnes som bola na kontrole a doktor povedal ze pomocou usg nic nevidi a ze pravdepodobne ide o mimomaternicove....som z toho trochu prekvapena lebo som si myslela ze na sone je to vidno az v 5-6tyzdni a nie tak skoro.... :(

lucka807
26. feb 2016

@isabellita a cyklus mam vzdy 28 dni

janka_adamka
26. feb 2016

@hranoska @zuzsat baby, ked reprofit, tak potom urcite na slovensku. nam sa teraz druhykrat zadarilo v iscare reprofit v apolle. prvykrat na palisadoch este ked sidlili. pritom sme vyskusali vela este ked sme chceli prve dieta (gynfiv atd) brno je to iste co iscare. su prepojeni tusim, uz sme sa tu o tom bavili. je to trosku mytus, ze v CR je nieco lepsie, podla mna. vsetko zavisi od pristupu lekarov a vybavenia mozno este trosku. ked sme teraz boli druhykrat uz v apolle, ma to vyssiu uroven. lekari, klinika, moznosti...dokonca nam internistka na mieste urobila predoperacne vysetrenia, co predtym tusim nebolo. je tam dvakrat do tyzdna. takze uz nemusite vysetrenia absolvovat mimo...myslim, odbery, ekg. som happy, kebo cakame druhe a zadarilo sa rychlejsie ako sme cakali🙂

alexslovakia
27. feb 2016

@lucka807 a nevidel ani gestacny?no mne pri prvej kontrole to mi meskala 2dni spravil sono a povedal ze je tam gestacny a je v maternici tak vylúčil mimomaternicove tehu. O dva týždne kontrola a srdiečko už bilo ako zvon

isabellita
27. feb 2016

@lucka807 neverim, tak ako pise alexslovakia, co presne povedal? Nic prosti doktorom, ale casto sa zvyknu mylit a povedia blbost, a pri dalsej kontrole to vyvratia🙈 co ti kazal dalej robit? Nemal by (ak by islo ozaj o mimo) nejak to hned riesit?!??? Ale tak verim, ze je to normalne tehu v maternici🙏

alexslovakia
27. feb 2016

@isabellita tiež si myslím že keby to bolo mimo tak by to mal riešiť ved to nie je sranda aby nenastali dáke zdravotné problémy

zuzsat
27. feb 2016

@janka_adamka boli ste na iui v tom iscare?

janie7
27. feb 2016

Zdravim damy, chcem sa spytat ci ste mala niektora z Vas uspesne IUI aj po 36ke? Vdaka.

lucka807
27. feb 2016

@alexslovakia
@isabellita no prosto povedal ze maternica je zhrubnuta a tot vsio....nevidi tam nic...kedze to bolo v piatok a sestricka mi poobede volala vysledok HCG (150) povedala ak by bol akykolvek problem bezte do nemocnice, ked nie v pondelok sa vidime....

alexslovakia
27. feb 2016

@lucka807 podľa mňa ten gestacny tam musel vidieť keď ja som bola hneď na druhý deň ako mi meškali. Ale určite ti to vyšlo ja v tom verím a budeš ďalšia ktorá sem dá že na 100%je tehu.

isabellita
27. feb 2016

@lucka807 no tak ti prajem pohodový víkend, aby ti podla moznosti co najskor uvehol a aby vsetko bolo v poriadku. A v pondelok len dobré správy🙏

krpeccukru
28. feb 2016

@alexslovakia ahojky orosim ta o radu dnes vecer som zistila ze nam taky hnedkasty vytok a bolesti ako pri menzese nojim sa ze prichadzame o mimi...mala si aj ty nieco take dik alebo poradit diky

isabellita
29. feb 2016

@krpeccukru utekaj dnes k doktorovi, nečakaj! Nech mozno nasadí Duphaston alebo nieco podobne. Este nic nie je stratene! Držim palce a daj vediet.

alexslovakia
29. feb 2016

@krpeccukru joooooj to neviem nemala som nič také! Bezkaj doktorovi.

krpeccukru
3. mar 2016

@alexslovakia ahojte tak baby dnes som bola na svojom prvom ultrazvuku ale dr nic nevidel krv bufem mat zajtra...testy su pozitivne mrcha stale neprisla .
.ale mam bolesti podbruska vajecnikov stale...nic mi na,to nepovedal..vraj mam prist o dva tyzdne.myslite ze je to skoto ci sa mam bat mimomaternicoveho.

krpeccukru
3. mar 2016

Kocky prosim vas duphaston sa da kupit aj samovolne?? Diky za odpoved

alexslovakia
3. mar 2016

@krpeccukru držím palčeky a daj vedieť ako si dopadola.

janula12345
3. mar 2016

Ahojte. Ja sa chcem spytat na vase skusenosti ohladne uzivania utrogestanu po iui. Tento tyzden som mala druhe iui; prve neuspesne. Toto druhe uvidim. Moj lekar zasadne odmieta uzivanie utrogestanu alebo duphastonu po iui; vraj nepomoze pri otehotneni ale iba ak by uz teho bolo, na udrzanie. Co si myslite vy? Brali ste po iui nejake lieky; a ak ano, ktory den od iui?

krpeccukru
3. mar 2016

@janula12345 ahoj ja som brala aj berem duphaston a zacla som trti den po iui.

janula12345
3. mar 2016

@krpeccukru dakujem za odpoved. Ja som si zohnala utrogestan bokom a asi si ho dam, ved ublizit nemoze. Vcera rano som mala iui, takze az zajtra by som si ho mala dat? Povodne som myslela ze dnes vecer dam; dokonca niektore baby pisu ze dali uz v den iui. Teraz neviem kedy ho mam nasadit.

krpeccukru
3. mar 2016

@janula12345 mne kazali tak vo stvrtok sme mali iui a od soboty som ho.mala zacat brat...tak meviem takto som to mala ja...

alexslovakia
3. mar 2016

@janula12345 ja som si ho dala hneď večer po zákroku

janula12345
3. mar 2016

@alexslovakia ahoj a zadarilo sa iui ci nie? Dakujem.

alexslovakia
4. mar 2016

@janula12345 zadarilo na druhýkrat. My už začíname 10tt. Ani sme poviem pravdu nedufali. Ja som posledná v tejto diskusii čo potvrdila že áno je to tam.teraz čakám a čakám kedy sa konečne niektorá z vás pridá a dá sem tu najkrajšiu správu.drzim vám palčeky

janula12345
4. mar 2016

@alexslovakia to je super. gratulujem. 🙂 perfektne,, taketo veci dodavaju aspon aku taku nadej ze ozaj je iui na nieco dobre,, bo inak mam pocit ze vyhadzujem peniaze hore kominom kazdy mesiac stovku za nieco, z coho nic nebude. 🙂
tak si pockam teda dva tyzdne aj ja a uvidim ci bude tentokrat iui uspesne 🙂 inak, ktore CAr si navstevovala?

alexslovakia
4. mar 2016

@janula12345 ja som nič nenavstevovala. Mne zákrok robil môj gynekológ. My sme zdraví obaja len to nejako nefunguje

xinko
4. mar 2016

ahojte dievčatá, ešte som tu neprispela ale som si tíško čítala vaše príspevky. dnes sme sa dozvedeli že nám vyšlo IUI na prvý krát. v pondelok mi krvné testy nič neukazovali a dneska mi z Heliosu potvrdili tehotenstvo. Dak držkám palce všetkým a treba veriť a dúfať. pekný deň vám prajem

renimac
4. mar 2016

@alexslovakia @isabellita no dievcata, ja som bola u Dr., ked MS meskal tyzden, lebo som mala bolesti. Povedal, ze v maternici nic nevidi, ale ze nebudeme este panikarit. Bohuzial par dni na to som zacala spinit - hneda krv a v 5tt+3 sa potvrdilo mimomaternicove tehu. Operovali ma hned a zobrali vajcovod, ktory bol uz poskodeny. Totiz je jedno, v ktorom tyzdni zena je, ide o hCG. Ak je nad 1000, gestacny vak sa musi v maternici objavit. Ak nie, na 99% je to mmt. Bohuzial ☹. Ale 150 je malo @lucka807 tak sa este moze objavit 😉. Silno drzim palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre