IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzsat
7. máj 2016

@alexslovakia ja som myslel ze sluzi na to aby vobec praskli....

zuzsat
7. máj 2016

@alexslovakia no citam ze pregnyl sluzi na uvolnenie vajicka.nie udrzanie.... no ved uvidime ci sa zadari

alexslovakia
7. máj 2016

@zuzsat neboj slúži aby praskli v ten pravý čas a ak by praskli aj o dve hodinky skôr neboj spermie ich dobehnu. Hlavne buď v kľude,žiadna panika. Skodis si tým. Podarí sa uvidíš

zuzsat
7. máj 2016

@alexslovakia moj ovulacny test o 9.00

zuzsat
7. máj 2016

@alexslovakia kedze iui prebehne do 24h fakt verim ze to vyjde 😀

alexslovakia
7. máj 2016

@zuzsat neboj máš čas 36 hodín! Mne keď robil druhé iui bolo už asi pol hodinka po 36hod a bala som sa ze už nič z toho a pozri som 19tt

zuzsat
7. máj 2016

@alexslovakia uz som kludna 😀 a pripravena na zajtrajsok psychicky 😀 a uz viete co to bude?

alexslovakia
7. máj 2016

@zuzsat jasne už dva týždne ale iba na 80 %.za dva týždne mam mat poradňu a veľké sono v 20týždni a tam mi to potvrdí. Bude to Eliška. Ja som šťastná lebo mam dve krstniatka a to chalanov,konečne baba

zuzsat
7. máj 2016

@alexslovakia Eeeliska.. krasne meno... vzdy mi pripomenie rozpravku Princezna ze mlejna....

zuzsat
7. máj 2016

@alexslovakia mne by sa hodil chalan. brat aj sestra obaja maju dievcatka.dokonca rovnako stare tyzden je rozdiel 😀

zuzsat
8. máj 2016

tak baby moje som o 20milionov bohatsia. uz len 1 aby sa prepracoval k vajicku 😀 😀

denidi
8. máj 2016

@zuzsat waw,pekná nádielka 🙂 drzim palceky,nech ta správna úspešné dorazi

miuska49
8. máj 2016

@zuzsat drzim palce. Daj vediet potom 🙂

zuzsat
8. máj 2016

dakujem dievcata...

bedova
8. máj 2016

@zuzsat Drzim palce nech to dobre dopadne.My ideme na iui teraz v pondelok,uz nech to mam za sebov.Mozem sa opytat,aky mate problem?Moj priatel ma patologiu nad 96 percent,ostatne ma dobre aj mnozstvo aj pohyblivost.Ja mam zase zvyseny prolaktin a mam operovanu stitnu.

zuzsat
8. máj 2016

@bedova nam robili len spermiogram a priechodnost vajickovodov a vsetko v poriadku. tak neviem.. na stitnu zlazu mam tiez v poriadku vysledky a ine mi nerobili... lezim cely den na chrbte tak velmi ma boli podbrusko ☹ aj prvy krat ma tak dost bolelo a nic z toho

zuzsat
8. máj 2016

baby mali ste po IUI bolesti? teda zacalo ma boliet podbrusko na tej strane kde boli foliky okolo 14tej poobede cize cca 5h po IUI. teraz ked lezim na chrbte citim nafuknute brucho a miernu bolest.ked sa postavim trosku to zaboli a musim sadat opatrne lebo to zasa boli.... dufam ze to vyslo tentokrat

alexslovakia
8. máj 2016

@zuzsat samozrejme ze to boli ved je to zákrok aj mňa bolelo vždy. Mala som pocit ze mam vytrhnuté vnútornosti. Aj na druhy den som ostávala doma čo ani sadnúť som nemohla.

zuzsat
8. máj 2016

@alexslovakia tiez zajtra nejdem do prace ale rano musim nieco vybavit... len mam taky strach ze pri chodzi to vytrasiem a nestihne sa uhniezdit

alexslovakia
8. máj 2016

@zuzsat to vôbec neboj

lenkakrpcek
8. máj 2016

Takže prvé IUI nevyšlo ☹ ideme bojovať ďalej....

dasaa
8. máj 2016

@lenkakrpcek na druhy krat sa to urcite podari 🙂

kaattkka
9. máj 2016

@zuzsat neni to taka hrozna bolest ,mala som krce ako pri ms a ano asi 2 dni potom to bolo lepsie...

miuska49
9. máj 2016

@zuzsat ja som mala bolesti asi tak hodinu po iui a potom dalsie tri dni ma bolelo brucho ako pri ms, ale to trvalo tak pol hodku max.

123tana123
9. máj 2016

Ahojte do kolkych dni vam schvalili IVF ? mam dovehru ked som ziadala 1x na 10 den mi volali a teraz ked ziadam 2x sa mi ani po dvoch tyzdnoch este nik neozval ...ako ste natom vy? Bola niektora z vas na IVF?

zuzsat
9. máj 2016

@kaattkka no ja som vcera mala riadne bolesti. dnes uz takmer ziadne ale nafuknute brucho mam. vyzeram jak tehotna

zuzsat
9. máj 2016

@miuska49 a bola si tehu?

@kaattkka a vam sa podarilo?

miuska49
9. máj 2016

@zuzsat neviem, zajtra idem na krv.

zuzsat
9. máj 2016

@miuska49 test si nerobila????? fuuuu ty mas ale pevnu volu.. . drzim palce tfuj tfuj tfuj

miuska49
9. máj 2016

@zuzsat nerobila, vysledok to aj tak neovplyvni ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre