IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzsat
21. jún 2016

@alexslovakia
@bedova
@isabellita
dakujem baby... v piatok pisem co na to krv. 😀

alexa1983
21. jún 2016

@zuzsat aoj asi dám teraz že fakt blbú otázku, ale čo je to za testík? prepáč, som v tomto nová, bola som zatiaľ iba na prvej inseminácii , tak pozerám že čo to tu máte hocijaké testíky : )

zuzsat
21. jún 2016

@alexa1983 tiez ho vidim prvy krat.bola som dnes u diabetologa a sestricka tam bola tak natesena ze sa zadarilo ze mi dala 3ks tychto testov.nedaju sa kupit.aj ked je to MADE IN CHINA 😀 su len zabalene bez krabicky a bez kodu... ak ti mozem poradit vyhni sa testom mamatest a gravitest.robia falosnych duchov. najlepsie su z lekarne dr.max lady max 2v1. to su tie co som dala vyssie v prispevku.

alexa1983
21. jún 2016

@zuzsat na mamateste mi neukazol ducha , ducha mám iba na pepino teste . ale aj to tak že jeden deň mám, druhý deň a tretí deň zasa iba slabý dušik : ( štvrtok idem na krv , ale mám pocit že to bude zbytočné už, lebo ma bolí brucho ako pred menzesom a ten mám mať od zajtra . ( Som si tu čítala vaše príspevky a pozerám že čo to máte za hocijaké testíky : D ja lajik poznám len normálny tehu : )

zuzsat
21. jún 2016

@alexa1983 ak chces mat istotu tak si kup za cca 8eur Clear Blue digitalny tehu test. ak si tehu tak ti ukaze +1-2 alebo +2-3 alebo 3+ tam je istota len je to 25kovy... a este Clearrapid ten je lacnejsi a ukaze + alebo - to su take super testy kde riesit duchov netreba 😀

zuzsat
21. jún 2016

@alexa1983 takze si na iui bola 9.6 pichali ti pregnyl? kedy ti vysiel duch na pepine kedy nie a kedy zasa. kolko dni po iui to bolo?

alexa1983
21. jún 2016

@zuzsat na iui som bola 8.6. , pichli mi deň vopred pregnyl a teraz si vkladám každý večer 1 tabletku progesterone , ducha prvého som mala min týždeň vo štvrtok, v piatok na inom teste zasa nič, v sobotu duch slabý a teraz zasa nič : ( ale nemám ani žiadne príznaky že boelsť na prsiach , zväčšené a pod : ( a z ranného moču mi nikdy nič neukazalo, až z poobedneho boli duchovia, ale taký že si veľmi musela pozerať silno : ) a objavili sa až po niekoľkých min neskôr : ( takže asi môžem vo štvrtok čakať zlú správu ... : ( ale tak čo som čakala po prvej iui , nie?

alexa1983
21. jún 2016

@zuzsat a hlavne že mi lekár povedal že nemám žaidne testy kupovať a ja kupujem jak šalená : D

alexa1983
21. jún 2016

@zuzsat a diagnozu mám že "alergia na spermie" moje telo zabíja spermie hneď ako sa do mňa dostanú, takže nestihnúú oplodniť vajko : ( tak neviem či iui nie je pre mňa aj zbytočná ...

hranoska
21. jún 2016

@zuzsat dobre vidim??? Ja sa tak strasne tesim😍😍😍 z celeho ❤️ ti blahozelam!!!😘Verim,ze vsetko pojde ako po masle a dockas sa krasneho uzlicka 😉

zuzsat
21. jún 2016

@hranoska tehu baciliky asi pomohli 😀 no kym to krv nepotvrdi tak sa netesim az tak... a hlavne muz je skepticky on uz na testy neveri on len krv...

zuzsat
21. jún 2016

@alexa1983 ked ti viem ze za 11 dni som minula 14testov stale si pripadas blbo??? a este 4 papierikove a 2 tie cinske mam v skrinke 😀

kakatulik
21. jún 2016

@alexa1983 to ti zistili pri postkoitalnom teste?

alexa1983
21. jún 2016

@kakatulik ahoj, neviem ako sa ten test vola 🙂 chodim do repromedici a tam mi brali krv a vytery rozne z vnutra a z toho mi to zistili

alexa1983
21. jún 2016

@zuzsat parada 🙂 a bola si na inseminacii alebo na umelom ?

zuzsat
21. jún 2016

@alexa1983 bola som na 3.IUI

zuzsat
21. jún 2016

@alexa1983 ak ti mozem poradit keby ti to teraz nevyslo hned ten to cyklus chod ma druhy pokus... ja som bola v novembri. v maji a juni a vyzera ze ked som bola stimulovana takto hned po sebe ze je vacsia uspesnost

alexa1983
21. jún 2016

@zuzsat tento mesiac budem musiet vynechat , v juli mi to bude vychadzat jed dva dni pred svadbou , tak to asi nedam :( rozmyslala som ze ci si nedam ziadost hned na umele , neviem :( A treti bol uz ten uspesny? 🙂

alexslovakia
21. jún 2016

@alexa1983 aj my sme mali hneď dva cyklus po sebe a druhý nám vyšiel.sme 25+3tt.nezufaj podarí sa

alexa1983
21. jún 2016

@zuzsat prepac za hlupu otazku ale iui je inseminacia? Nevyznam sa v tych skratkach 🙂

zuzsat
21. jún 2016

@alexa1983 ano to je inseminacia... ak mate peniazky na to teraz v okoli svadby tak skus to ivf... je tam vacsia uspesnost predsa ale sakra draheee

alexa1983
21. jún 2016

@alexslovakia gratulujem a drzim moc moc päste nech sa všetko vydarí 😘 Baby a boli ste po zakroku aj doma alebo normalne fungovali?

alexa1983
21. jún 2016

@zuzsat ved toto.. ked nam to tak predbezne ratal doktor tak cca 800-1000 eur .. Brala si aj nejake lieky pred zakrokmi? Lebo mne dali len tu jednu injekciu do brucha a po zakroku si davam 1 progesterone , nic viac pred ani po :(

alexslovakia
21. jún 2016

@alexa1983 prvýkrát som bola doma a na všetko som dávala veľký pozor.druhykrat som ostala doma iba štvrtok bol zákrok a piatok víkend voľný a pondelok normálne do práce.uplne som to vypustila z hlavy. Ani som nedufala že by sa podarilo.

alexa1983
21. jún 2016

@alexslovakia asi je lepsie to vypustit z hlavy ale mne to nejak nejde :(

zuzsat
21. jún 2016

@alexa1983 mne vysiel zakrok na piatok takze som bola doma a v pondelok do prace. ja som brala clostylbegyt na dozrievanie vajicok.potom pregnyl injekcia do zadku a po iui mam 1 progesteron rano a 1 vecer

alexslovakia
22. jún 2016

@alexa1983 je to hlavne o psychike.... Musíš!!!!čím viac budeš na to myslieť tým to bude horšie.viem mne sa to už ľahko hovorí ale ver ze som si prežila to co ty.vyskusaj ešte po zákroku ananasovy dzus.mne to poradila kamarátka,doslovne som sa s ním 5dni nalievala

alexa1983
22. jún 2016

@alexslovakia ananásový ? : ) môže byť aj pina colade ? : ) ale nie : ) viem že je dobrý na spermie ale že aj na toto ? ďakujem , určite skúsim : ) dnes je môj deň kedy to mám dostať , brucho pobolieva : ( bojím sa ísť aj na wc : ) zajtra idem na krv, ale tak výsledok je jasný , test biely : ( ach jááááj ... Tebe sa podarilo na koľký krát ?

alexslovakia
22. jún 2016

@alexa1983 my sme na druhýkrat otehotneli. Veľa som pila toho džúsu a brala inofolic. Poradila mi to kamarátka ktorej sa nepodarilo ani ivf. Že vraj vtedy sa musíš nalievat aby sa uchytilo. Tak som ju počúvla. Dokonca môj muž mal horší spermiogram ako prvýkrat

alexa1983
22. jún 2016

baby a menzes ste dostali aj keď ste brali progesterone? lebo niekde som čítala že až po jeho vysadení príde.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre