IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
15. feb 2011

@katy33 😀 😀 😀 som sa tiež dobre zasmiala 😀 😀 😀 no ked si magnet na trapasy tak sme dve zajtra nás čaká teda deň.....A dnes u zubára ako sme tak sedeli vedla mňa také mladučké dievča oproti starší pár dôchodcov tá pani oproti sa spýtala dievčaťa vedľa mňa či jej môže zaviazať šnúrku na topánke ani nestihla odpovedať a tetula už zaviazovala topánku 😅 😅 ..hm zvláštne a potom neskôr som si všimla u dievčaťa ,že má umelú ruku 🙄 😔
A ja ked som bola po prvé o gyn.celá docukaná...dr mi hovorí no stačí ked si dáte jednu pančušku dole (myslela,že mám v celku pančuch. silonky aby mi ušetrila robotu) ale ja som mala podkolienky silon. a tak som si dala dolu 1 podkolienku 😀 😀 a s tou druhou som bola na koze 😀 😀 taká som bola obláznená no čo sedemnástka ak nie menej rokov som mala..a čo si o tom myslela dr neviem a či si to aj všimla 😀

katy33
15. feb 2011

@apolenka6 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....ja umrem z teba, som si ta predstavila na tej kozenke s jednou podkolienkou, dr. sa musel dobre držat , aby tam neumrel od smiechu 😀 😀 😀 ...tak začinam mat zo zajtrajška celkom obavy 😀 😀 😀 ...čo sa nam pekneho prihodi 😎 ...no na mna asi nemaš - ešte si netahala z tesca za sebou toaletak 😀 😀 😀 ...až ma jeden panko na kruhači upozornil, že ,,niečo,,za sebou tahate a on smiech nezdržiaval, pol roka som nebola v tescu 😀 😎
Chuda, dievčatko 😔 ..ja toto nechapem, božinku, prečo aj tolko maluškavych detureniec ma rakovinu, al. inu hroznu chorobu, ved to malinkave nikomu ani len neubližilo a toto.... ☹ ...a po svete beha tolko zlych ludi a tym nič - som hnusna, ja viem, no hneva ma to 😠

apolenka6
15. feb 2011

@katy33 tak ešte niečo..ked som pracovala v odevnom závode u nás tak som išla z poobednej večer domov a vždy sa musela na vrátnici otvoriť a ukázať taška vrátnikovi ..potom za vrátnicou čakala mestská doprava na ktorú ked som nastúpila namiesto vypýtania lístku som šoférovi otvorila tašku aby nakukol a pýtala si lístok Topolčany a to naraz ako keby som mu v taške ukazovala že tam mám TO 😀 😀 to som bola už asi prepracovaná 😀
No tá tvoja šerpa toaletná 😀 😀 😀 tiež dobré!!palec nahor ti dávam

petuska123
15. feb 2011

ake mate fajn prihody 😀 😀

katy33
15. feb 2011

@apolenka6 😀 😀 😀 ...no tak s tebou musi byt ina sranda...sa pobavime 😀 😀 😀 ...ukazuješ kabele kade-tade...tak to sa tvoj mm hanbi za teba sem-tam, tak ako môj, že 😕 😀
Som myslela na teba, mojenko, že ked budeš musiet ist do prace a budeš po IUI, čo potom, ved aj tam sa vynatahuješ a navlačiš 😕

katy33
15. feb 2011

@petuska123 ...daj aj ty nejaku...nech sa nehanbime same 😀 😎

katy33
15. feb 2011

@myskaza Profertil su vlastne iba vitaminy, kt. by mali napomôct lepšiemu stavu bojovnikov, no su drahe - tabletky na jeden mesiac stoja cca 50,-...dr. nam povedal, že nie je potrebne, aby to mm bral, vraj stači, ked bude mat prisuv vyvaženej stravy a ten môj si ju teda dožiči, on chrume stale niečo a vždy 😀

petuska123
15. feb 2011

@katy33 fu mna teraz nic nenapada..

apolenka6
15. feb 2011

No mne sa takéto niečo stane ked som sama bez neho tak nevie aká som trapoška 😀 😀 😀 už sa mi nič dávno neprihodilo...(a zajtra bum!!) 😀 a ešte mám poslednú no mala som prázdnu igelitku takú menšiu tvrdší materiál v nej som mala nejaký dokument kt. som nechcela pokrčiť tak tam nebolo nič v tej taške len ten papier 😕 no a tak som nastúpila do plného autobusu a som nemala kde sadnúť tak som stála tašku som položila hore nad sedačkami je odkladací priestor a tam som ju dala,ako si tak autobus hrkoce natrása zrazu tašky nikde?! 😨 😕 a ona sa zošmykla dolu a čo nevidím ?!?! 😨 moja taška na hlave cestujúceho ako vrece natiahnutá na hlave 😀 😀 😀 on chudák sa začal trepať čo sa to deje že si asi myslel niekto ho chce uniesť či čo?? ja vám fakt neviem ako sa tá taška za tu chvíľu stihla tak krásne otvoriť a nastoknúť cestujúcemu na hlavu?!?!keby sa mi to nestane a nevidím tak tomu neuverím.... 😉

apolenka6
15. feb 2011

@katy33 vieš čo?! mne vôbec nevadí ,že pôjdem po IUI do práce asi to od toho nezáleží ved bola som aj doma a aj tak sa stalo zle....v deň zákroku zostanem a potom pôjdem do práce aspoň nebudem premýšlať či som či nie 🙄 😕 😨 a ked vedia,že som po zákroku tak ma šetria pri nosení ťažkého 😉
No to neviem ake sono má tvoja dr.možno zle pozrela ved tak rýchlo by to rástlo ?! 😕 budete vidieť vo štvrtok

petuska123
15. feb 2011

@apolenka6 ja som tiez isla po iui na dalsi den do prace..

petuska123
15. feb 2011

ine by bolo ked by som bola po ivf..

apolenka6
15. feb 2011

@fomarik Haloooo! kde si maminka?! no ako bolo u nového dr? od včera si sa neozvala hádam ťa tvoj "ex" dr "neubil" ked si tam bola pre kartu 😕 😠

apolenka6
15. feb 2011

@petuska123 no nie všade sa dá byť na PN 😔 ja keby som nebola teh. tak som už dávno v práci a potom som ukecala dr nech ma nechá do konca mesiaca...ked už nie som

petuska123
15. feb 2011

@apolenka6 no mne by sa teraz tak velmi zislo aby som bola tehu.ja v aprili pridem o robotu takze by to fakt bodlo s tym otehu.no ale ked este neviem ako som dopadla.bleeee dnes cecky bolia presne ako pred mrchou 😠 a tri vestkyne mi povedali ze ako 25 rocny budem rodit tak nech sa im to teda naozaj splni. 😉

apolenka6
15. feb 2011

@petuska123 no ja na veštkyne nedám ja už by som podľa nich mala dááávno deti 😠 😠 nevedia trafiť osud a to som bola dáávno asi pred 6 rok. a bola to podla mňa hlúposť a vyhodené peniaze 😖 !!!
No to by ti bodlo teraz byť tehotná ked to máš v práci také neisté ....

petuska123
15. feb 2011

@apolenka6 no ved to..

fomarik
15. feb 2011

@apolenka6 nie, nie, neubil. no, veci sa trošku pohli iným smerom. Bola som si pre novú zmluvu s tým novým dokym, ktorú som mala zaniesť slepemu jašterovi. samozrejme, išiel somnou aj Miro. Zavolal si ma dnu, že prečo? A že sa mi velmi ospravedlnuje ale mal pokazené sono, čo zistil až ked prišli aj dalšie pacientky a videl velké hovno! Velmi mu to bolo luto, ževraj ked sme spolu začali bojovať prečo to nedobojujeme. Mal tam už nové sono, tak som mu na drzovku povedalal, nech ma odsonuje, že chcem dokaz. Aj tak urobil! A videli sme, ako bábika robila kotrmelce a porátali sme aj pršteky! Bál sa , že nech ho miro niekde nezbije, musela som ho upokojovať, že nie, nech sa nebojí 😀 😀 😀 😀 . Cítila som sa ako viťaz. V každom prípade si to ešte nechám prejsť hlavou a do piatku sa rozhodnem. Chcel odo mna ešte jednu šancu. pripadalo mi to, akoby ma prosil. Inak tú PN by mi bol musel prerušiť a až po 7 dnoch by mi nový doky mohol vystaviť novu. To už čo je za systém??? Takže takto sme my dnes dopadli. Ale už ma sklamal........ 😖 A stým predoperačným to bolo tak, že tam bola diagnoza na rizikové tehu kvoli vysokému tlaku a genet. predispozicii na cukrovku, takže to preto tam bolo napísané, že predoperačné vyš,. a odb. konzíliá.

petuska123
15. feb 2011

@fomarik takze ste dnes toho teda prezili.no som zvedava ako dopadnes..inak ako sa citis??

apolenka6
15. feb 2011

@fomarik aha?! aký kajúcnik???no Mirko mu musel asi riadne naložiť?!?! 😕 ked sa tak bál 😀 😀 no neviem...dobre si to premysli!!! 🙄 je to na tebe,ale ked si tak spätne premyslím ako ťa deptal?!tak by som tam nezostala ...asi

tinasc
15. feb 2011

@apolenka6 nooo, tak budeš mať zúbky zdravé, to je veľmi dôležité pred otehotnením 🙂

tinasc
15. feb 2011

@pici tak super, už len nech je to úspešné 🙂

tinasc
15. feb 2011

@katy33 noooo, tak bude nakoniec z toho niečo? dúfam, že áno, držím palce 🙂

tinasc
15. feb 2011

@katy33 až teraz som dočítala stranu... no v ordinácii, aspoň bola sranda, trošku spestrenie dňa 🙂 🙂

tinasc
15. feb 2011

@apolenka6 no aj toto bolo dobré, som sa zasmiala 🙂 🙂 tiež som si spomenula, ako som bola po prvýkrát na gynde 😀

tinasc
15. feb 2011

@katy33
@apolenka6 vy ste dobré, som sa pobavila 😀 😀 😀 😀 to nemá chybu 😀 😀 🙂 🙂 🙂

adikasala
15. feb 2011

@apolenka6 ahojte babenky.no ja vam poviem ze ja som bola pred 10 rokmi u jednej vestkiny a ona mi naozaj predpovedala moj osud nastsavajuci,,az po roku som sa ktomu vratila a uvedomila som si ze mala pravdu.predpovedala mi ze pojdem do zahranicia a ze tam spoznam jedneho chalana hned....a bude mladsi... a vsetko co sami do troch rokov naozaj splnilo.a teraz moja svokra bola vlani u jednej a predpovedala jej,ze v rodine bude prirastok dievcatko v 2010 a moja svagrina caka dievcatko otehotnela v oktobri 2010.a aj moja svagrina bola vlani u jednej a ta jej to potvrdila tiez a zevraj nam sa podari po nich,ale pomocov lekarov.takze uz len pockat vytuzeny moment..... 😀 😀 😀 😀 nieco na tom bude

zuzancek22
15. feb 2011

@fomarik moja s tou PN-kou je to blbost, bo ja mam kamošku, je tiež na rizikovom na pn-ke a tá napr. 13. ukončila pn-ku u obvodáka tuším koli chrípke a v ten istý den šla aj na gyndu, a tam jej vystavil novú pn-ku rizikové tehotenstvo. takže nemusíš sa bát že budes musieť ist pracovat 🙂, jediné blbé na tom je to že zase začínaš odznova , t.j. 25% prvé tri dni.

tinasc
15. feb 2011

@adikasala možno na tom naozaj niečo bude, ja som raz bola u veštkyne, keď sme začali chodiť s mužom, predpovedala mi, že sa vydám, ešte pred skončením VŠ, čo sa aj stalo, že budem kvôli nemu chodiť do kostola, čo sa tiež stalo... a ešte mi predpovedala dvojičky... a tie zatiaľ nikde 😀

katy33
15. feb 2011

@petuska123
@apolenka6 ...ja som si stihla ešte aj schrupnut 😀 😎
@adikasala
No aj ja som bola davno u veštca a tiež mi predpovedal 3 deti 🙄 ...tak sa pytam, že kde su 😕 ..jedno už mam - je nim môj mm a ešte chybaju dve 😨
@tinasc ...a ty nemaš nejaku prihodičku, nech sa aj my pobavime 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre