IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzsat
3. júl 2016

@vanilka83 no ak si bola pondelok tak dnes si 13dpo.... pozri na moje testy... mne ukazovali silnejsie ciarky o 11.00 dopoludnia.z ranneho mocu boli slabulinke

vanilka83
3. júl 2016

@zuzsat tak ja neviem lebo toto bol moj prvy test myslis ze mam teda aj zajtra spravit ci pozajtra?lebo niektore baby tu pisali ze kramy mi nemusia prist az ked vysadim utrogestan....tak ja neviem...v nedelu ideme uz na dovcu a nechcem mat kramy tam mam ho vysadit?no na tom mojom teste pisu ze ked je to testovane pred menzesom tak mam dat prvy ranny moc a po ocakavanom menzese moc z hociktoreho casu....

zuzsat
3. júl 2016

@vanilka83 netreba sa riadit tym co pisu... skys napr testovat dnes o 21.00 mne ukazalo silbejsieho ducha. . a teda za posledny tyzden som spoznala 3 dalsie baby na inej stranke ktore testovali okolo 10-11.00 a test bol viditelnejsi. mne tiez dosla ms az 4dni po vysadeni utrogestanu. urcite ho mevysadzaj kym si nebudes ista.je dolezity na zaciatku tehu... nedas sem foto testu?

vanilka83
3. júl 2016

@zuzsat rada by som ale nemam foto :/ neviem ci si len nenamyslam ....ci tam vobec ten duch bol....no kebyze mam foto tak by si mi poradila...co uz musela som si ho rano urobit rychlo a rychlo sa ho zbavit aby mama nevidela nahodou ona ani nevie ze sme na tom boli 🙂 neviem ci ten dusik nebol len moje zbozne prianie aj ked oci mam zdrave :D tak vam to nevyslo ked si dostala kramy?no urco urobim zajtra a dam tu foto...

alexslovakia
3. júl 2016

@vanilka83 určite nie.... Pomaličky sa s tebou teším.skus si urobiť ešte test ak zosilnie tak potom to určite vyšlo.

zuzsat
3. júl 2016

@vanilka83 vyslo na treti krat

vanilka83
3. júl 2016

@zuzsat a tych duchov si mala ked sa to podarilo?

alexslovakia
3. júl 2016

@vanilka83 aj ja som mala ducha takmer nič. Keď som to fotila nebolo to ani vidno ale ja som to videla.kazdym dňom to silnelo. Teraz sme 27tt

vanilka83
3. júl 2016

@alexslovakia a vam sa podarilo na prvy krat?

alexslovakia
3. júl 2016

@vanilka83 nie nie nám až na druhý pokus

zuzsat
3. júl 2016

@vanilka83 ano tieto vsetky testy su posledne tretie iui.... ja som testovala od 6dpo 😀 aby som videla ako vyprchava pregnyl... 😀 takze som vedela ze ked sa objavil duch je to tam 😀

vanilka83
3. júl 2016

Jaj zaujimave no uvidim mozno zajtra tam ziadny duch uz nebude skusim inu znacku ....mozno to bol len vadny test....

zuzsat
3. júl 2016

@vanilka83 najlepsie su od dr.max... aky test si robila? gravitest a mamatrst robia duchov

alexslovakia
3. júl 2016

@vanilka83 kúp si digi test a ten ti ukáže hneď. Nam ukázal na 12deň toto.stoji síce okolo 8eur ale kašlať na peniaze stojí to za to a vieš nacom si.

vanilka83
3. júl 2016

@zuzsat ja clearblue najlepsia znacka ale nie digitalny a aky ste mali problem vy?lebo my mame slabe spermijky :-/

vanilka83
3. júl 2016

@alexslovakia krasne aj ja chcem! 😉 no urobim a uvidim nedavam ale tomu nejake nadeje priznaky nemam ziadne ale bolia ma prsia ako pred keamami ale to citimuz takych 5-6dni no ako vzdy pred kramami a aky ste mali problem vy?my mame slabe spermosky....no ak nic ideme na druhy a treti pokus....pod narkozu sa mi vazne nechce ist....kedze mam epilepsiu :-/

alexslovakia
3. júl 2016

@vanilka83 my sme nemali žiaden problém len to nejako nefungovalo... Ale druhýkrat sme mali horší spermiogram ako prvýkrat

zuzsat
3. júl 2016

@vanilka83 tiez sme nemali ziaden problem

isabellita
4. júl 2016

@alexslovakia
@zuzsat
Dievčatá, vydrzala som, netestovala som az do krvi. A je to tam! Dnes hcg 3000❤️ Nemozem tomu uverit, vyslo to?🙏❤️ Este nech je vsetko aj nadalej poriadku🙏 Amen❤️ Och baby, užasny pocit

alexslovakia
4. júl 2016

@isabellita jeee gratulujem a držím palčeky veľmi si ma potešila. Ja som verila že to pôjde. Dávajte si pozor

zuzsat
4. júl 2016

@isabellita perfektne... neskutocne hcg.... gratulujeeeem...

isabellita
4. júl 2016

@alexslovakia
@zuzsat och baby ďakujem. Dali sme to! Všetky❤️👍 Aj @hranoska a @lucyk33. My bojovnicky uz od zaciatku roka🙏🙏🙏 tesim sa ❤️

zuzsat
4. júl 2016

@isabellita aj taj zasnem nad tvojim hcg.. je asi dost rozdiel medzi iui a et ci ket... lebo s mojim 125 oproti tvojmu 3000 no uffff brutal rozdiel

isabellita
4. júl 2016

@alexslovakia juuuj ten tvoj testik si dobre pamatam este z januara ci februara👍👍

alexslovakia
4. júl 2016

@isabellita každá z nás spravila všetko preto aby to vyšlo.drzim palce aj naďalej všetkým ktoré podstúpili alebo ešte len podstupia či už iui alebo ivf.pre mňa je to krásny pocit keď cítim ako si kopka,mrvi sa. Vždy sa teším na každú jednu poradňu kedy ho uvidím.este raz ti gratulujem a prajem ti to z celého srdiečka

alexslovakia
4. júl 2016

@isabellita 26január vtedy som si ho robila

wanda52
6. júl 2016

Baby, teším sa s vami. Dúfam, že aj nám to vyjde. Zatiaľ nevieme, akou formou, nakoľko ešte len ideme do centra na prvú konzultáciu. Ale veľmi sa s vami teším.

zuzsat
6. júl 2016

@wanda52 drzim palce...

wanda52
6. júl 2016

@zuzsat ďakujem

vanilka83
7. júl 2016

babky poradte!som po prvom IUI dnes je 17 den po bola som na krvi dnes aj na sono samozrejme krvne vysledky budu az poobede som neskutocne nervozna lebo doki povedal na sone ze: ''obavam sa ze ste tehotna"', ale tehotnost nevidim...zevraj mam zhrubnutu sliznicu a kramy mi dva dni meskaju co myslite?ja som to v pondelok uz vzdala lebo v nedelu bol na teste len slaby dusik a v pondelok uz bol negativny a hlavne mam uplne vsetky priznaky ako pred menzesom ziadne tehotneske...aj spinim od pondelka ale to asi preto lebo som v pondelok vysadila ten utrogestan uz lebo som si myslela ze to nema zmysel a ze aj tak idem dostat uz kramy doki ma skoro zabil no neskutocne bol nasraty aj ked sa snazil tvarit neutralne.... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre