IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzsat
16. sep 2016

@kaattkka no tak ty si to nemala...pred cca pol rokom to tu aj fotila jedna baba ked neveris najdi si to.hadat sa nemienim. vyjadrila som sa myslim zrozumitelne ze nie vsetky centra to maju rovnake.dalej sa k yomu nevyjadrujem lebo myslim ze je v tej informacii dostatocne zrozumitelne napisane ze niekto to v pokynoch ma a niekto nie. a tiez som pisala ze je to podla mna blbost.ze som tiez chodila navonana.

wanda52
16. sep 2016

@zuzsat baby, je to písané v pokynoch a aj na dverách pred ambulanciou, kde zákrok robia. Inak vám poviem, že som ten deodorant nepoužila, ale vzala som si so sebou malý uteráčik a na wc som sa umyla, pre svoj dobrý pocit. Inak vás tiež bolelo po zákroku v podbrušku? Mňa dosť, už je to teraz ok. Večer to máme ešte poistiť a od zajtra mám brať duphaston. Drže palčeky, kiežby to vyšlo 🙂

lucka222
16. sep 2016

@wanda52 preco duphaston beries?

zuzsat
16. sep 2016

@wanda52 ja ked to vyslo tak ma bolel cely spodok a sex som si doslova vytrpela ale stalo to za to a ja som bola taka nafuknuta ze asi prve 3dni som prdela kazdych 10minut aj nas pes sa ma bal 😀 😀 a na 4den som zacala v novi cjpdit cikat uz som si zacala namyslat a testovat sa. na 7dpo som mala asi 20minutovy krc v bruchu ze som skoro plakala.. a buuum na 10dpo sa objavil dusiiik ktoreho mam v brusku uz 17tt. drzim palce

wanda52
16. sep 2016

@lucka222 to mi predpísali v centre, mám ho brať od zajtra ráno aj večer, je to na asi na udržanie plodíka, ak by sa zadarilo.

wanda52
16. sep 2016

@zuzsat ty si tiež brala duphaston?

zuzsat
16. sep 2016

@wanda52 ano je to na udrzanie. ja som to brala v 12tt ked som zacala ktvacat. produkuje to progesteron a je na udrzanue plodu..... ja som brala pbe 2 iui utrogestan a 3x som mala predpisany cisty progesteron ktpry je silnejsi a vtedy nam to aj vyslo.... este raz drzim palce

wanda52
16. sep 2016

@zuzsat ďakujem krásne, už treba len veriť 🙂

zuzsat
16. sep 2016

@wanda52 pozri akosom ja verila 😀 😀 😀

mentolka12
16. sep 2016

@lucka222 ja som bola na tom tak isto keď som prvykrát brala liekdy na rast vajíčok...teraz som brala dva cykli a žiadne bolesti, žiadne dozreté vajíčka :( nechcem Ti brať nádej ja len hovorím ako to bolo u mňa

lucka222
17. sep 2016

@wanda52 ďakujem, spýtam sa na to aj ja. Lebo ja mam len cipok si davat rano a vecer

lucka222
17. sep 2016

@mentolka12 To mi je lúto. Ved v pondelok sa dozviem. Nesmiem tomu prepadnut ako pri prvom cykle. Musim si držať troska odstup od mojej túžby.

lucka222
17. sep 2016

@wanda52
@zuzsat Ďakujem baby, Konečne som to pochodila ako to zuzsat vysvetlila. Tak ja mam potom čistý progesteron asi.

kaattkka
17. sep 2016

@zuzsat sak to je jedno co sa rozculujes.

wanda52
18. sep 2016

Baby, mali ste po IUI tiež cca tretí deň také divné pocity v podbrušku ako keby pred menzesom? Neviem, či to môže spôsobovať aj napr. ten duphaston? Mali ste niektora aj taky trosku vytok, ale skor priesvitny, nie nejaký silný?

alexslovakia
18. sep 2016

@wanda52 áno mala som ako píšeš.

wanda52
18. sep 2016

@alexslovakia ďakujem, ja som sa len trochu preľakla, či to neznamená niečo zlé...

edita0527
18. sep 2016

Ahojte, som 20 DEN po IUI, testy mam negatívne 😔 , a uz 4 DEN mam hnedy vytok, ale len pár kvapiek. Minuly tyzden som mala bolesti,ako pred menstruáciou,aj prsia boli citlive,ale tie su vzdy pred menzesom ...a od pondelka uz nebolia, sem tam boli este brucho...
Mali ste nieco podobne?Dakujem

zuzsat
18. sep 2016

@edita0527 a ty si na 14den od iui nebola na kontrolnej krvi????

lucka222
18. sep 2016

Zajtra dievčatá ,ma čaká krv a ultrazvuk pred druhým IUI.
Som zvedavá ci budem mat dáke schopne vajka lebo necítim nič.

edita0527
18. sep 2016

Nebola som,lebo povedali v den IUI,ze o tri tyzdne,ked nepride mrcha mam ist na krv, a ze do 21. dna mam uzivat utro...,takze zajtra idem na krv...

wanda52
18. sep 2016

@lucka222 určite budú dáke vajká, neboj nič. Ja som mala naposledy 3, ale zase mám horšie spermijky, tak uvidíme, čo z toho bude. Držím ti palce. Neboj nič, verím, že to budeš mať dobré.

alexslovakia
18. sep 2016

@edita0527 a test si si nerobila ved ten ti musí ukázať či si.... Ja som tiež nemala krv ale test som si robila

edita0527
18. sep 2016

@alexslovakia Robila som si v pondelok, v piatok a dneska, ale boli negativne... 😔 dozviem sa zajtra z krvy... Drzte palce 😉

lucka222
19. sep 2016

@wanda52 Ďakujem. Dám vedieť keď budem vedieť :D

lucka222
19. sep 2016

Krv mam za sebou. Na ultrazvuku na pravej strane mi rastie jeden folikul. Poobede mam volat. Dnes v cakarni ma prepadol smutok.

wanda52
19. sep 2016

@lucka222 Luci, nebuď smutná, to možno aj z tých liekov...ja som z clostylbegitu mala také smutné náladičky, pre mňa to bolo brutálne, normálne som za ten týždeň aj schudla kilo. Treba veriť, raz budeme maminky. Ja som si povedala, že tento boj nikdy nevzdám..

lucka222
19. sep 2016

@wanda52 ďakujem za pozbudenie. Povedala som aj manželovi dnes. Že tento krát sa nebudem na to sústrediť tak ako prve IUI. Vieš ráno bolo vela žien na krv a keď si pomyslím koľko z nás má problém otehotnieť. Dúfam že sa to podarí všetkým aspoň raz.
:D Ja jediné v čo dúfam že mi nepovedia že si mam ísť dať pichnúť pregnil v noci na pohotovosť a počká to do rána. A ešte som sa prerátala asi lebo 8,9 som mala mrchu a na kontrolu som mala ist 12 až 13 DC.

wanda52
19. sep 2016

@lucka222 inak ja sa na to tiež dosť sústredím, to sa inak ani nedá. Mňa furt v podbrušku dačo ako keby pichalo. Dnes som štvrtý deň po IUI. Ja som rozhodnutá ísť do druhého, ak toto nevyjde a potom rozmýšľam aj nad tým, že si dám skontrolovať vajíčkovody. My máme dosť zlý spermiogram, tak ale stále verím, že stačí jedna dobrá a šikovná bojovníčka a ono sa to podarí 🙂

lucka222
19. sep 2016

@wanda52 Náš spermiogram je celkom ok len troška pod normu. Toto IUI ja zas beriem ako posledne zatial. Inak aj ja som mala také pocity ako ty pri prvom IUI. Druhe zatial neviem porovnat lebo este nebolo 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre