IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

bobulazelena
23. sep 2016

@alexslovakia dakujeme 😉

mentolka12
23. sep 2016

len tak pre info kocky, mne inofolic toralne rozhadzal cyklus :( gynekolog bol velmi prekvapeny ako som ja zareagovala na neho

bobulazelena
23. sep 2016

@mentolka12 viacere baby to pisali

zuzsat
23. sep 2016

@mentolka12 citala som to od viacerych zien

mentolka12
23. sep 2016

@bobulazelena
@zuzsat necitala som celu diskusiu takze prepacte

bobulazelena
23. sep 2016

@mentolka12 nie ja som to tak nemyslela 🙂

bobulazelena
23. sep 2016

@mentolka12 som ti len za pravdu chcela dat

mentolka12
23. sep 2016

@bobulazelena a v pohodke nemam svoj den som precitlivela kazdym dnom dni maju prist :(

zuzsat
23. sep 2016

@mentolka12 ved ja som to tiez nemyslela zle 😀 ani neviem ci tu som nieco take citala. myslela dom vseobecne na nete... ja som inofolic brala 2 mesiace pred 2.iui a vyklus som mala vzdy taky dlhy 34dnovy takze neviem ci rozhadzal ci nie. kazdopadne tak ako som citala negativa tak aj vela pozitivnych veci kedy po istej dobe mali zeny vdaka nemu pravidelny cyklus. treba vyskusat.za to nic nedas....

katharinka24
23. sep 2016

@mentolka12 ahoj aj mne totalne rozhadzal cyklus a nehovorim o silnych krcoch brucha 🙂 Mne na gynde povedala ze inofolic je vhodny len pre zeny kt.maju problemy.

bobulazelena
23. sep 2016

@zuzsat no inofolic pomaha zena s pco, zdrave zeny by ho vraj brat nemali. Aspon to som sa ja docitala

wanda52
23. sep 2016

Neviem, ja som mala ovulku pravidelnú a inofolic som začala užívať na odporúčanie svojej gynekologičky, mne cyklus nerozhádzal, tiež ho vnímam ako vitamín, ale ja som po určitej dobe k nemu dostala taký odpor, tak ho momentálne neužívam, aj keď pár sáčkov ešte mám. Ak by nám to prvé IUI nevyšlo, tak ho asi budem užívať, aj keď je pravda, že viac je odporúčané babám, ktoré majú trochu problémy s ovulkou.. Baby, prajem si, nech sa nám splnia sny o bábätkách.. Ja by som pristala aj na dvojičky🙂

zuzsat
23. sep 2016

@bobulazelena
@wanda52
ja som pocula ze to moze kazda. ale to je jedno. ja sa priklanam k tomu grepfruitu a ananasu. 😀

alexslovakia
23. sep 2016

Ja som zdravá,pravidelná ovulácia a inofolic som brala len ako vitamín. Nič nerozhadzal skôr prilepsil. Je to asi individuálne ako pôsobí.

bobulazelena
23. sep 2016

@alexslovakia asi ano...na lazdu to inak posobi.

bobulazelena
23. sep 2016

*kazdu

wanda52
25. sep 2016

inak baby, mňa už to pobolievanie v podbrušku prešlo a aj ten výtok... dnes som 10.deň po IUI, aj by ma lákalo testovať, ale vydržím to...

zuzsat
25. sep 2016

@wanda52 hmmm mna podbrusko bolelo asi az do 7tt ale drzim palce ked nechces testovat

bobulazelena
25. sep 2016

@wanda52 ja sa vzdy snazim vydrzat do 12 dni po. Lebo hentak len vela testov clovek minie a je zbytocne nasraty. Ja som pri minulom iui testovala uz na desiaty den, test negativny , tak som este na dvanasty a este strnasty uplne zbytocne. Teraz chcem pockat na 14- ty den.

lucka222
25. sep 2016

Viete co sa mi stalo? Zabudla som si vecer dat progesteron. 😅

bobulazelena
25. sep 2016

@lucka222 a co myslim, ze tk nie je az tqky pruser. Daj si pripomienku na twlefon...ja to mqm tqk na vsetky tabletky, inqk by som to uzivala uplne hala bala

lucka222
25. sep 2016

@bobulazelena Vcera som tak sladko zaspala a tak rýchlo :DDD

zuzsat
25. sep 2016

@lucka222 ja som pravidelne po sprche o 19.00 davala. povedali ze najvacsi ucinok to ma uplne pravidelne kazdych 12 hodin...

lucka222
25. sep 2016

@zuzsat Tak to upne pravidelne som netusila.

bobulazelena
25. sep 2016

@zuzsat
@lucka222
Tak ono sa ten utrogestan dava vacsinou preventivne,vlastne pokial mate dostatocnu hladinu progesteronu podla hormonalneho profilu je vam zbytocny.

lucka222
25. sep 2016

@bobulazelena u mna prevazuje mužsky hormon

bobulazelena
25. sep 2016

@lucka222 aha...tak asi treba regulovat hladiny hormonov,ja mam nizky progesteron, takze u mna je tiez potrebny utrogestan/ duphaston ...

zuzsat
25. sep 2016

@bobulazelena ja som mala horm.profil v poriadku takze az take preventivne to nue je kedze progesteron sa zacina produkovat trosicku neskor. preto sa vysadza az okolo 12tt lebo vtedy uz prevezme zasobu hormonov placenta a malo by to byt ok...

zuzsat
25. sep 2016

@lucka222 ja som sa na to pytala a povedali mi ze odchylka moze byt 15 max. 30 minut ale mam sa snazit o pravidelnost

bobulazelena
25. sep 2016

@zuzsat ale nie...progesteron produkuje zlte teliesko ktore vznikne z prasknuteho folikulu. A v 12 tt prevezme jeho funkciu placenta.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre