IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

wanda52
9. okt 2016

@lenockalenka áno, doktorka povedala, že to nie je potrebné..

wanda52
9. okt 2016

@ahsas ja som sa rozhodla, že vyskúšame druhé IUI a ak sa nevydarí, tak si dám spraviť HyFoSy v Blave.

lenockalenka
9. okt 2016

@veroniq85 chodíme tiež do Gynfivu.. Radšej by som najskôr skúsila iui..je to podľa mňa prirodzenejsie..ale nedali nám na výber.

lenockalenka
9. okt 2016

@lenockalenka lekárka povedala, že ak by sa pri laparke potvrdila nepriechodnost, tak pôjdeme hneď na umelé..
Tej laparke som sa chcela vyhnúť, predsa len je to zákrok.. Ale tak zrejme vedia čo robia..
Len som prekvapena, že niekomu umožnia iui aj bez nej

veroniq85
9. okt 2016

@lenockalenka hm no neviem naozaj ze preco. My sme sa s doktorom bavili o priechodnosti vajcovodov a on na to hned povedal ze mate male dieta tak vajcovody su urcite priechodne potom dodal ze minimalne jeden ze to netreba riešiť ako problem pri pocati. Napr na tie hyfosy by som isla uz som si o tom citala ale tak ta laparoskopia je urcite vacsi zakrok. A cize teraz som spravne pochopila ze najprv musis absolvovat tu laparoskopiu a az ked budes mat výsledky ta budu dalej riešiť v gynfive?

lenockalenka
9. okt 2016

@veroniq85 presne tak, najskôr laparoskopia a až potom sa rozhodne, čo ďalej. Hyfosy som obsolvovala v lete.
Držím palčeky, nech sa vám čo najskôr podarí počať bábätko 🙂

veroniq85
9. okt 2016

@lenockalenka dakujem pekne. Idem teraz 2x za sebou tak sa budem modlit aby to vyslo. A tebe tiez drzim palce. Snad po tej laparoskopii sa to pohne vpred a navrhnu vam konkrétne riesenie a coskoro sa tiez dockata babatka😊

lenockalenka
9. okt 2016

@veroniq85 ďakujem veľmi pekne, nech to máme čo najskôr a úspešne za sebou 😊 držím palčeky a budem čakať na pozitívne správy ..verím, že všetko dobre dopadne a dockame sa vytuzeneho bábätka 👣💕

veroniq85
10. okt 2016

Ahojte dievcata je tu niektora co bola na iui v gynfive? Mohla by som sa nieco opýtať? Dakujem pekne

sisa217
10. okt 2016

ahojte, som treti den po IUI v gyn five v nitre...obavam sa ze to nevyslo :( necitim ziadny bolest podbruska a ani bolest prs :( viete mi prosim niektora z vas popisat ako ste sa citili?a aj vysledok? neviem ci vydrzim este tych 11 dni :( toto cakanie je strasne :(

zuzsat
10. okt 2016

@veroniq85 ja som bola

zuzsat
10. okt 2016

@sisa217 nuz kazda to preziva inak.nespoliehaj sa na priznaky z knizky ci od inych bab.... proste zena zisti ze nieco je proste inak....ja som napr. 3dni bola nafuknuta ubolena ako vzdy alevtedy ked to vyslo tak som kazdych 10minut prdela.... fakt... aj prs sa ma bal a utekal odo mna.... proste bolo to ine.... na 7d po iui som dostala taky asi 10mnutovy krc do brucha ze som musela predychavat vtedy nanapadlo ze to bude uhniezdenie.... co sa tyka testov testovala som od 4d po iui aby som videla ciarku ktoru sposobuje pregnyl a sledovala som ako testy blednu az na8 a 9d po iui boli uplne biele a ked sa mi na 10d po iui objavil dusiiiik tak som vedela ze to uz je tehu... a ciarka tam bola stale a na 14d bola uz viditelna a hcg v krvi 125 😀

sisa217
10. okt 2016

@zuzsat prdenie??? no tak to prdim aj ja 🙂 🙂 🙂 a veru aj chlapi by sa hambili keby ma poculi 🙂 nafuknuta som aj ja ale bolest naozaj ziadna...az mi je to divne...a vkladala si si do posvy tabletky progesterone ladee 200mg? ak ano ako si ich znasala? neviem ci si tabletku vkladam dost hlboko nakolko uz 2-3 sa mi stalo ze som mala na nohavickach taku hustu bielu hmotu/pripisujem to tomu ze si to zle vkladam..alebo ze by sa to az tak rozpustilo ze to vyjde takto pekne von? a inak gratulujem k babatku, dufam ze sa coskoro budem tesit aj ja s partnerom ale po otmto iui tomu nedavam sancu..predsa len prve a celkove iui velmi casto nevychadza a ja som vecny smoliar ☹

veroniq85
10. okt 2016

@zuzsat ahoj mozem sa opytat ako to prebieha v den iui? Dneska som bola na kontrole a tak rychlo ma vybavili ze som sa nic nestihla opytat lekara iba setricka povedala ze mame prist o 7 s vyhlásením potvrdenim od notara. Cize zajtra rano tam prideme podpiseme tie papiere pred sestrickami? Potom pojde muz odovzdat spermie a ja ho budeme zatial cakat a potom nam povedia ze prísť o 2 hodiny kedze este sa musia spracovat? A po zakroku sa aj chvilu este lezi? Dakujem pekne za info. Rada by som vedela ze co nas zajtra caka

sisa217
10. okt 2016

@veroniq85 ahoj..rano prides..odovzdas papiere od notara a podpises zmluvu pred sestrickou + zaplatis..ta ti potom zobere chlapa na spg...kym cakate na spracovanie spermii tak mozte ist do lekarne po tabletky (mne predpisali progesterone ladee 200mg)
no a potom sme uz len cakali kym nezavolali mna..vylziekla som sa od polpasa dole a dali na mna taky plast 🙂 vysadla som do kresla a bolo...potom som tam este 2-3 minutky lezala a bolo po vsetkom...odporucam zobrat si intimku - ja som mala trosku spinenie ale to asi z toho zakroku lebo som to len utrela papierom a viac sa neprejavilo 😉 prajem vela stastia nech sa to podari 😉

veroniq85
10. okt 2016

@sisa217 dakujem pekne tak vyzera to v pohodicke len som z toho taka nervozna a muz tiez. Drzim palce aj vam aby to vyslo😘

zuzsat
10. okt 2016

@sisa217 nam vyslo az tretie a az ked sme sli hned za sebou ziaden cyklus nevynechany.... ano prve 2 iui som mala utrogestan ale tretie bol progesteron 1x rano a 1x vecer. neviem ako ho vkladas ja som citila nirmalne az krcok maternice pri vkladani a ten som aspon trochu kontrolovala ze je zavrety tvrdy... a je normalne ze cast vyteka preto treba nosit intimky. progesteron zo mna ale vychadzal minimum...

zuzsat
10. okt 2016

@veroniq85 tak ako sisa napisala.... neboj sa lebo to nevyjde.bud uvolnena a tes sa....

sisa217
10. okt 2016

@zuzsat s tym progesteronom bude asi problem pri vkladani, lebo ked si ho vkladam postojacky tak ´je vsetko v pohode..ale ked poleziacky (rano ked este spim a necchce sa mi vstavat) tak vtedy mam ten ,,vytok,, (skor rozpustenu tabletu ktora vysla von)..no uz som si povedala ze budem vstavat stale, pretoze nechcem nic zanedbat...kazdopadne dakujem za povzbudenie a zelam prijemne chvilky so stuplikom 🙂

alexslovakia
10. okt 2016

Ahojte moje snazilky! Tak ja vám predstavujem nás zázrak stvorený pomocou iui. Volá sa Sebastian narodil sa @10.10.2016 o 17.15 hod s mierami 3430g a 50cm.strasne ma potrápil ale stalo to všetko za to aby sme ho mali. Dúfam a prajem každej z vás aby vám to vyšlo. Držím palce

bedova
10. okt 2016

@alexslovakia gratulem,krasny chlapcek,zelam skore zotavenie

zuzsat
10. okt 2016

@sisa217 tak ja som vkladala rano o 6.00po sprche a vecer o 18.00 po sprche s nohou vylozenou na vani 😀

zus_ke
10. okt 2016

@alexslovakia 😍😍😍😍😍 a je to tuuu!!! maly drobceeek krasny 😘 gratulujeeem najviac najviac ! 😘

zuzsat
10. okt 2016

@alexslovakia gratulujem a Sebastianka vitam medzi nami...
je prekrasny...... my budeme mat dievcatko

alexslovakia
11. okt 2016

@bedova
@zus_ke
@zuzsat babulky ďakujeme

veroniq85
11. okt 2016

@alexslovakia gratulujem a prajem hlavne vela zdravicka

janie7
11. okt 2016

@bedova jeej, velka gratulacia, uz teraz nech ste len zravi. A mozem otazocku ci sa iui podarilo na prvy krat?

ahsas
11. okt 2016

Tak ja mám po 2xIVF a medzitým skúšame IUI. Dnes krv po piatom IUI negativna ☹ ☹ ☹

sisa217
11. okt 2016

@ahsas to je mi luto ☹ nabuduce sa uz urcite podari, prajem vela stastia

veroniq85
11. okt 2016

@sisa217 juuj to mi je luto. Treba verit ze to raz vyjde. A mate aj nejaku diagnozu pre ktoru sa vam nedari alebo je to proste len smola?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre