IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

boredka
17. okt 2016

@veroniq85 mna to zaujima preto lebo kontrolu mam 10 DC co je v piatok a predpokladam ze cez vikend nepracuju (my ideme s manzelom na predlzeny vikend na welnes trosku si oddychnut) tak dufam ze najskor ma budu chciet vidiet az v pondelok 🙂

wanda52
17. okt 2016

@boredka u nás v centre robia aj soboty aj nedele (Helios), tak možno aj u vás to bude možné.

boredka
17. okt 2016

@wanda52 vazne? to som si myslela ze to sa nerobi 🙂 no ved uvidim co povie lekar - ja chodim do Iscare BA - popripade nastupime na welnes o den neskor. Ja mam cyklus 30 - 32 dni takze mavam Ovu okolo 16teho dna tak uvidime co spravili tieto zazracne lieky 🙂

veroniq85
17. okt 2016

@boredka ja som bola v ba v gynfive. Co sa tyka kontroly mala som napisane prist medzi 10 az 12 dnom a mal to byt pracovny den. Ale mozno zakoroky ako iui alebo ivf robia cez vikendy to neviem. Len tieto bezne kontroly nevykonavaju tak neviem. Vsak uvidis co ti povedia. Daj potom vediet

boredka
17. okt 2016

@veroniq85
@wanda52 tak som tam volala a ze robia aj v soboty, tak budem sa modlit nech ma zavolaju az na pondelok. My totiz ten welnes mame ako svadobnu cestu a ja som tam uz volala ze asi to budeme musiet skratit a ist uz v nedelu domov ale nerada by som to cele rusila...

22maj2007
17. okt 2016

@wanda52 Ja som 6dní po iui a beriem duphaston,pocity nemám žiadne o týždeň sa uvidi

sisa217
17. okt 2016

tak babenky, dnes som 10 dni po iui...robim si test od 7 dna od iui...a zatial uuuuuplne ciste :( ani naznak ducha ani nic ☹ takze ideme zrejme znova na to hned tento dalsi cyklus...nevadi, raz sa urcite podari ☹

veroniq85
17. okt 2016

@sisa217 tak to ma mrzí. Ale treba skusit este aj najbližšie dni testovat este moze duch vybehnut. A ked nie treba verit ze to najblizsie vyjde.

sisa217
17. okt 2016

@veroniq85 no samozrejme do stvrtku testujem a v piatok na krv takze v piatok nebudem...ale nevidim to ruzovo ani modro ☹ nevadi, stale mame este dost moznosti 🙂 pokracujeme dalej 😉

veroniq85
17. okt 2016

@sisa217 ja tiez budem testovat na 10 den a ak to nevyjde tiez idem hneď na druhe kolo

zuzsat
17. okt 2016

@sisa217 nadej tam je.... vravim ze ja som na 10den mala pidi ducha...nikto ho nevidel len ja a zacali ma vilat lovkyna duchov 😀 😀 😀 😀

sisa217
19. okt 2016

caute, som 12 den po iui...do 11 dna som si robila kazde rano testy..ani duch tam nebol..dnes som to vzdala a test si radsej ani nespravila kedze aj tak idem za 2 dni na krv..pocity nemam ziadne, mozno trosku sklamanie ale ono to prejde..teraz sa sustredujem na dalsie IUI a verim ze to sa uz podari...takze moje snazilky, snazime sa az do stastneho konca 🙂

wanda52
19. okt 2016

@sisa217 tak uvidíš až po tej krvi. Nám prvé IUI nevyšlo, ale ono to prvé fakt málokomu aj vyjde. Teraz som po druhom IUI, testovať sa zatiaľ nebudem, aby som nebola náhodou zbytočne sklamaná. Počkám si na tú krv. Ak to nevyjde, dáme si s mužom pauzu od IUI a pôjdeme si oddýchnuť niekam na wellness.

veroniq85
19. okt 2016

@sisa217 tak budem na teba myslet v piatok😊

sisa217
19. okt 2016

@veroniq85 dakujem, mysli na mna stale, mozno mi to pomoze pri tom dalsom pokuse 🙂

kaattkka
19. okt 2016

@mina1834 no najprv bola konzultacia, kde mi hned zobrali krv , potom druha dali mi lieky a potom tretia navsteva odobrali spermie a hned mi ich dali ..no a na 4tej uz len potvrdili tehu...cize 4x a uz len cakat kym sa narodi 😊😊😊

mima207
20. okt 2016

@boredka
Ahoj neviem do ktoreho centra chodite ale nam vyslovne welness myslim saunu a virivky zakazali vraj to skodi spermiam a aj maternica sa nemoze prehrievat...nam prve IUI aj vyslo aj nevyslo no....bolo s toho mimomaternicove takze som musela ist na laparoskopiu kde mi museli zobrat vajcovod....teraz sa uz tesim na dalsie IUI a dufam ze uz bude uplne uspesne...

boredka
21. okt 2016

@mima207 dakujem za info, nevedela som ze saunovat sa nesmie. Moj manzel sa saunovat nechcel on velmi taketo nevyhladava a ja mam rada hlavne infrasaunu tak ta sa snad moze. Ale tak budem sa krotit 🙂 my chodime do Iscare, dnes ma caka kontrolny UZV ci dorastli folikuly a potom sa dozviem co a ako dalej ... juj mrzi ma to mimomaternicove tak drzim palce nech dalsie vyjde 🙂

sisa217
21. okt 2016

ahojte, uz som po odbere a zostava mi cakat do 13:00 na vysledok...vcera som si robila test ktory bol biely ako sneh takze velke nadeje nemam...potom napisem ako to teda uz naozaj dopadlo a co bude dalej so mnou 🙂

veroniq85
21. okt 2016

@sisa217 ahoj ja som si dnes robila test a tiez bol biely a som 10 den po iui. V utorok idem na krv ale tiez to ruzovo nevidim. Ja uz mam doma lieky na druhy cyklus iui takze ja budem potom cakat na kramy a zase zacnem 5 den s uzivanim clostilu. Napis potom ako si dopadla a co bude dalej

22maj2007
21. okt 2016

@veroniq85 ahoj,no a ako sa cítiš,ja idem na krv v stredu,ale test si urobím v pondelok

bedova
21. okt 2016

Ahojte dievcata,dnes som bola na kontrolnom sone,som v 5 tyzdni,zatial len vacok bol vidiet o 2 tyzdne znova kontrola.

veroniq85
21. okt 2016

@22maj2007 tak tehotne sa necitim. Skor naopak. Uz mam pocit ze mi zacina pms ako bolesť krizov. Ja zvyknem mavat 5 dni pre ms. Ale tak uvidime. A ty ako?

zuzsat
21. okt 2016

@bedova takze 1? nie dvojicky? vravim ze zbytocne ta objednali tak skoro na utz... 3tyzdne po ktvi uz musi byt vidiet srdiecko 😀 ja som bola 5tt 2

veroniq85
21. okt 2016

@bedova super drzim palce😊 musi to byt velka radost😍

bedova
21. okt 2016

@zuzsat ano jedno ale aj zato dakujem 😊

veroniq85
21. okt 2016

@zuzsat ty si bola na srdiečku v 5t? Ja som bola pri prvom az v 9t?

zuzsat
21. okt 2016

@veroniq85 mna objednali hned ked mi volali pozitivnu krv tak 3tyzdne na to
bola som v 5tt+2 cize v 6tt a uz krasne srdiecko bilo a mali sme 4.6mm 😀 😀 😀

zuzsat
21. okt 2016

@bedova samozrejme...uz aby si sem dala fotku bublinky...

veroniq85
21. okt 2016

@zuzsat prepac nechcem sa miesat do tvojich vypoctov ale ty si bola 5t po iui. Prve 2tyzdne od iui + este 3t co ta objednali na utz cize 5t. Ale tyzdne tehotenstva sa rataju od prva dna menstruacie cize k tomu treba pripocitat minimalne 2 tyzdne este pred ovulaciou cize vtedy si bola minimalne 7t

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre