IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
23. feb 2011

dobre ranko vsetkym!!!!

adikasala
23. feb 2011

@fomarik som rada ze sa mas ok a babika nam rastie!!!! tie problemiky su bezne pri tehotenstve infekcie a ostatne to sa stava.moja znama mala tiez take a ma teraz dve zdrave dievcatka. 😀 😀 😀

andy175
23. feb 2011

@apolenka6 áno, toto bolo prvé IUI 😉

adikasala
23. feb 2011

@zuzanka7834 ahoj zuzi som rada ze si znovu medzi nami, a ze sa citis lepsie.nadej zomiera posledna!!!! 😲 😲 😲 v aprili sa nam to musi podarit!!!budu z nas maminy 😀 😀 😀

petuska123
23. feb 2011

volala som do MT opisala im moj stav a ze sa mi ozvu poobede.

strelicia
23. feb 2011

@aby tak to mas naskok, aspon mi budes davat rady ked mi nieco nebude jasne. chodis do MT?

aby
23. feb 2011

@strelicia jj dneska sa začína pichať, no rozhodla som sa že pôjdem na PNku už v piatok lebo mi nieje nejak dobre, ešte keď si spomeniam ako mi bude po injekciach tak 😖 😖 😖

renka1801
23. feb 2011

@aby ahoj ty začínaš stimulovať na IVF alebo IUI? ja dnes tiež pichnem 1.inj hormonov na IVF. Myslím že sme si niekedy pisali IP ohladom dobreho gynekol. , sme z blízkeho okolia nie?

aby
23. feb 2011

@renka1801 IVF 😒
mmm možno hej sme si písali heh 😉
tak to začíname spolu a mala si aj proveru ???tabletky?

tinasc
23. feb 2011

@fomarik no ahoj, dúfam, že pri najbližšej poradni bude všetko OK, nech aj ostatné výsledky dopadnú dobre 🙂 to vysedávanie u lekárov, to je o nervy ☹
a o tom chrápaní... z vlastnej skúsenosti viem, že je najlepšie dieťa privykať zaspávať a spať pri nejakých zvukoch aby sa nebudilo na najmenšie šuchnutie... a bábiku počuť budeš, neboj sa 🙂 akonáhle sa narodí, tak ho budeš počuť aj dýchať 🙂 samozrejme že nie so štuplami na ušiach 🙂

tinasc
23. feb 2011

@petuska123 no mrcha sa mi rozbieha, dúfam, že aj dnes už bude, potrebujem ju dostať teraz čo najskôr 🙂

tinasc
23. feb 2011

@apolenka6 tak nech narastú pekné folikuly a nech je to tentoraz úspešné 🙂 🙂

petuska123
23. feb 2011

@tinasc cize 3 dni to trva kym pride??hej??

petuska123
23. feb 2011

@tinasc ty si volala do caru ze si mala test negativny???

slasima
23. feb 2011

hnedka na prvu šupu 🙂 😎

tinasc
23. feb 2011

@petuska123 mne tak vždy do 2 dní po vysadení utrošu.. hej krv bola negatívna 🙂

petuska123
23. feb 2011

@tinasc no lebo ja som im dnes volala a oznamila ze test bol negativny a ze utros som vysadila.a sestricka sa ma pita ci krvacam ja som povedala ze zatial nie takze sa musi dohosnut s lekarom co dalej a ze mi zavola. tak uz aj volala ze maj utros zacat zas brat a v piatok spravit test a zavolat im.......neskutocne!!!!!!!!!!!!!!!!

tinasc
23. feb 2011

@petuska123 ja som utroš vysadila v pondelok ráno ako som si robila test a bol negatívny... v ten deň som bola ja na krvi... mňa to málokedy oklame, keď je negatívny test, tak to nevyšlo, preto nekupujem mamatesty lebo ten mi robil duchov 🙂 ... a ništ 😉

renka1801
23. feb 2011

@aby ja mám teraz krátky protokol hned picham inj.

tinasc
23. feb 2011

@renka1801 napíš v skratke aký je krátky protokol 🙂

petuska123
23. feb 2011

@tinasc no mne testy vychadzaju vkuse negativne. 😀 mala si aj dake bolesti ked si vysadila utros???ako normal pred mrchou??

tinasc
23. feb 2011

@petuska123 teraz mám také mierne kŕče, inak nič 🙂

renka1801
23. feb 2011

@tinasc rozdiel je v dlzke stimulacie(pichania hormonov). pri kratkom je to cca 10-12 dni, pri dlhom cca 21 dni.
ja som mala pri 1.IVF dlhý a začala som 16. deň cyklu užívať tabl. asi 10 dni som ich mala Provera, k tomu som potom pridala 23. cyklu inj. Dacapeptyl, čakalo na na menštr. a potom som začala pichať asi 3-4 den cyklu už hormonal. inj. asi tak 14 dní to už zaleží individ. ako vajíčka dozrievajú.
A teraz akurát začínam s krátkym protokolom. A ten je v prvý den menštr. si pichnem decapeptyl a na druhý den už aj hormonal inj. ,a pichajú sa obidve až do odberu vajíčok. Dnes picham 1. inj. Gonalu napísala som to ako som to mala ja-

tinasc
23. feb 2011

@renka1801 aha, no ale je toho riadne veľa... ale kvôli bábätku všetko však?

renka1801
23. feb 2011

@tinasc no to máš pravdu, čo všetko musíme vydržať.

aby
23. feb 2011

@renka1801 a ako to?

fomarik
23. feb 2011

@slasima tebe sa podarilo otehuliť hned na 1x po IUI? Si kráľovná 😎 😎 😎 😎 . A snažíte sa o druhé miminko?

fomarik
23. feb 2011

@petuska123 tak to sa ti teraz dobre potiahne, ked do piatku máš brať utroš. Ale možno je to aj dobré, ešte stále možeš byť tehu.

apolenka6
23. feb 2011

@fomarik Ako si dopadla u dr?ja moc krvácam aj ma brucho začalo bolieť tak som si dala algifen kvapky..naposledy som nemala mrchu silnú a teraz sa mi to vrátilo dvojito...áále neva!nech sa dobre prečistim 🙂

fomarik
23. feb 2011

@apolenka6 ja som dnes bola iba pre zdr.dokumentáciu u mojej obdvodnej, ked idem zajtra na to interné. A zobrala som aj mirkovu kartu kvoli tej genetike v pondelok. Moja, tak ty si ako vodovodný kohutik teraz. Neboj, ako vravíš, aspon sa dobre prečistíš a budeš mať pripravenú dobrú pôdu pre fazuľku 😉 Ty už ideš od buduc. týždna do práce?

apolenka6
23. feb 2011

@tinasc no v to dúfam,že budú vajká... 😕 😕 ani na to radšej nemyslím..až ked budem tam tak uvidíme...ďakujem! 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre