IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jjuulliisskkaa
8. okt 2017

@zuzsat jeeej si velmi mila, dakujem za rady🙂 zajtra skocim kupit dr max a v utorok doobeda urobim testik. Mne pepino nikdy ani nahodou neurobil ducha, a uz vobec nie peknu ciarku ked prechadzal moc cez test a teraz pekne presiel moc, zjavila sa kontrolna a testovacia naraz a potom bledla :(

jjuulliisskkaa
9. okt 2017

Kocky prosim vas, meskala vam ms pri utrogestane? A po vysadeni utra ste mali kolko dni este vytok do biela? Ja od som ho od piatka nebrala, a dnes mam este stale vytok, nie az tolko, no stale dost

simik411
9. okt 2017

@jjuulliisskkaa ajoj, meska samozrejme.. po vysadeni utrosu cca 3-4 dni a potom dojde mrcha 🙂 a ano vytok bol aj po vysadeni, stale sa vyplavovali zvysky heh.. ale samozrejme mrska ti uz prist nemusi..drzim prsty.. mne na ten 4.den dosla stale 🙂

jjuulliisskkaa
9. okt 2017

@simik411 dakujem za odpoved🙂 dnes som len 3.den od vysadenia, ak uvidime. V kazdom pripade, na krvi som dnes bola a coskoro sa dozviem🙂

zuzkass
9. okt 2017

@jjuulliisskkaa drzime ti prsteky😘

simik411
9. okt 2017

@jjuulliisskkaa drzim prsty 🙂 potom napissss

jjuulliisskkaa
9. okt 2017

@zuzkass
@simik411 tak krv negativna😪

simik411
9. okt 2017

@jjuulliisskkaa to ma teda mrzi velmi :( neboj raz to vyjde.. ty uz jedno bejby mas ze? ak dobre pamatam.. sustred sa anjelika co mas doma a pride aj druhy neboj.. nevdzavaj sa skusajte dalej drzim prsty 🙂

jjuulliisskkaa
9. okt 2017

@simik411 nemam este:(

zuzkass
9. okt 2017

@jjuulliisskkaa to mi je luto ja ked som bola prvy raz na iui tak mi test ukazoval na 26 den cyku slabu ciarku na dvoch testoch a 28 den prisla menstruacia...

jjuulliisskkaa
9. okt 2017

@zuzkass aj mne tak ukazoval:(
Teraz som 29dc, no mavam take 32 dnove. Rozmyslam nad ivf :(

zuzkass
9. okt 2017

@jjuulliisskkaa ktore iui to bolo a kde u vas problem ja chcem ten tyzden skusit ist na 3 iui idem zajtra na folikumetriu a uvidi sa

jjuulliisskkaa
9. okt 2017

@zuzkass prve iui, asi preto som taka sklamana:(
Sami nevieme kde je problem, s clostilom ovulujem pekne, muz ma dobry spg

mouse14
9. okt 2017

@jjuulliisskkaa to iste mame my, vsetko super spermiogram ukazkovy a prve IUI nevyslo.

jjuulliisskkaa
9. okt 2017

@mouse14 skusite aj druhee? Uvazujem nad ivf, aspon ziadost do poistovne podat :(

zuzsat
9. okt 2017

@jjuulliisskkaa ak nemate problem ziadny tak aby ti poistivna schvalila ivf su potrebne 3 neyspesne iui.
to bol moj pripad... po 2.neuspesnom iui som chcela vypisat ziadost ale oovedali mi ze je to zbytocne lebo to neschvalia kedze nie je problem ani u mna ani u muza.v takom pripade az 3 neuspesne iui su povazovane za sterilitu teda problem kedy poistovna schvali ivf... tak hned sme sli na 3.iui aby som to mala cim skor za sebou...
a aha.... mame krasnu uz 8mesacnu dcerku

crazy_girl1
9. okt 2017

@zuzsat zuzi, prečo myslíš, že sa to práve ten tretíkrát podarilo? Robila si niečo inak? Užívala si niečo? Spomínaš si?

mouse14
9. okt 2017

@jjuulliisskkaa ano ideme aj na druhe,dali sme spermie zmrazit a okolo toho mozeme skusat

jjuulliisskkaa
9. okt 2017

@zuzsat fiiha, to som nevedela 😲 rocne snazenie, rok a pol uz pomaly mi neuznaju ako problem?

zuzsat
9. okt 2017

@jjuulliisskkaa ee... bohuzial

zuzsat
9. okt 2017

@crazy_girl1 myslim ze z 98% je v hlave. kazdy vravi ze netreba na to mysliet.no to je kravina pre zenu ktora po nocom inom netuzi a ked vidi zenu s kociarom jej stika srdce bolestivou prazdnotou.
myslim ze mi pomohla ta myslienka ze pojdeme uz na ivf len tuto 3.iui musim absolvovat kvoli schvaleniu.
ale povedala som si ze uz ked do toho vrazime peniaze (ivf) ze chcem mat ciste svedomie ze sme urobili naozaj maximum. a tak som jedla 1 grep od zaviatku ms do iui po iui som pila ananasovy dzus ale len cca 3dc denne asi 7dni.
ale hlavne co sme urobili inak bolo ze sme sexovali. asi 8zien co si piseme otehotnelo priblizne v rovnakom xase a to len preto ze si dali sex maraton od 1dna kedy sa sfarbil ovu test a nasledujuce 4dni
takze mi sme pichli vecer pregnyl a ked sme dosli domov bol sex. dalsi den klud potom rano iui. (a tu je to co som urobila inak. mna bolelo velmi podbrusko a tak sme nikdy neopistili ale teraz sme mali sex aj dalsie rano a dalsie... a na 6den od iui som zacitila brutalny krc asi 20minutovy a citila som ze je nieco inak... a zacala som testovat

crazy_girl1
9. okt 2017

@zuzsat uzasne, ze to vyslo. 🙏😉 Ja uz neviem, co mam urobit inak, vyskusala som cokolvek, dzusy pijem atd., a ako pises, nemysliet na to sa neda. Ked po niecom tak tuzis, mas to v hlave a v srdci stale 😍

waleri17
9. okt 2017

@jjuulliisskkaa ahoj moja neviem ako to mala
@zuzsat ale ja som nepotrebovala 3 iui na to aby som mohla ist na ivf mala som dve a uz po prvom schvalenu ziadost na ivf ktoru sme ale zatial nevyuzili a zatial sa nechystame mame to len v zalohe a nik odomna nechcel aby som sla na druhe a tretie ani nejdem.. a mam kamosku ktora sla po 3 rokoch snazenia a sli rovno ivf a nemuseli ani len jedno iui takze neviem od koho to zalezi ale ja mam doveru poistovnu a ona vseobecnu... 🙂🙂

zuzsat
9. okt 2017

@waleri17 ty aj partner ste mali vyslrdky v poriadku?

zuzsat
9. okt 2017

@waleri17 schvalenie iui trva len 6 mesiacov aby si necakala pridlho

zuzsat
9. okt 2017

@waleri17 pardon. schvalena IVF malo byt 🙂

zuzkass
10. okt 2017

@crazy_girl1 Presne tak len vy dlhodobe snazilky to viete pochopit a mne moj dr povedal ze ked chceme dieta treba sa tomu venovat kazdy mesiac...konecne som zazila normalny pristup a niehned tpacit na ivf...

bobulkapetka
10. okt 2017

Žienky opäť sa pripájam k vám 🙂 Dnes som sa práve objednala na folikulometriu aby sme následne budúci týždeň skúsili druhé IUI - dúfam tentokrát úspešne. Dnes som 6DC a začínam piť grep keďže ho tu väčšina z vás odporúča. Pri prvom IUI (v auguste) som pila len ananásový. Minulý mesiac sme skúšali prirodzene ale žiaľ aj napriek našej snahe, vykladaniu nôh a všetkému možnému žiadne dve //.... A tu by som sa chcela opýtať - k schváleniu IVF musia byť IUI-čka následne za sebou alebo môže byť medzi nimi mesačný rozdiel? Mne sa totižto ťažko prispôsobuje nakoľko pracujem v AT a tie najlepšie dni mi vychádzajú tu. Ja by som sa síce aj posunúť mohla ale mať neprispôsobivú striedačku mi to nedovoľuje :/ Ďakujem za každú radu :D a dúfam to tento mesiac každej snažilke už vyjde :*

sisa217
10. okt 2017

@bobulkapetka podmienkou je mat 3x iui a nemusia byt za sebou...ale to len v pripade ak ste obaja v poriadku...ak ma jeden z vas zly nalez 3x iui nieje podmienkou k absolvovaniu ivf

bobulkapetka
10. okt 2017

@sisa217 ja som v poriadku, priateľ ma kus horší spermiogram - nález normozoospermia ale do papierov nám napísali kvôli poisťovni astenozoospermiu...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre