IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

nikushka8
7. dec 2017

@milos32nika21 urcite nevysadzuj, 10.den je este skoro..ani sa neodporuca testovat skor ako 12-14.den.. drzim palce!

milos32nika21
7. dec 2017

@nikushka8 ked uz ma brucho boli ako pred mrchou....ozaj a menzes mi pride aj ked budem brat ten progesteron

mirus100
7. dec 2017

@milos32nika21 to aj mna bolelo a pozri 😍 predtým som mala jeden cyklus so stimulaciou,ale prirodzený a menzes mi prišiel aj počas užívania Duphastonu. Je to individuálne, niekomu aj cez a niekomu až keď vysadí, ale verím, že tebe nepríde ;)

milos32nika21
7. dec 2017

@mirus100 zase som si dnes vecer robila test a nic....uvidim aka bude rano teplota a spravim test z ranneho....baby vy mi tu davate taku naadej ze normalne by som chcela aj ja tomi verit.

lavender21
7. dec 2017

@milos32nika21 určite ešte šanca je, je to ešte skoro... Držím silno prsty 😉

nikushka8
7. dec 2017

@milos32nika21 mne prisla ms vzdy az po vysadeni progesteronu..iba pri ivf mi prisla ms aj napriek nemu.. a nezufaj este, aj mna bolelo brucho na ms aj prsia,len ta ms stale nikde a porom prekvapko 😍 ale nie po iui ani ivf 😍

milos32nika21
8. dec 2017

@nikushka8 no mne uz aj teplota pada a testy negativne takze si nebudem robit uz zbytocne nadeje....vy ste boli aj na iui aj na ivf a potom sa vam podarilo prirodzene???

nikushka8
8. dec 2017

@milos32nika21 ano, chystala som sa na vklad,no ms nikde..na co som bola zvyknuta..ale take prekvapko som necakala...ale strasne sa bojim aby bolo vsetko ok..pozotivny test este nic neznamena.. ak to aj teraz nevyslo, vyjde nabuduce..treba verit! My sme cakali 3roky na zazrak

mirus100
8. dec 2017

@milos32nika21 a kedy by si mala /ne/dostať ms? Skús deň dva netestovat, aby si sa zbytočne nestresovala🙂

milos32nika21
8. dec 2017

@mirus100 menzes ma prist za 6 dni ja uz nebudem testovat teplota pekne klesa je to zbytocne ale dakujem za nadej....december si chcem odpocinut venovat sa rodine a v januari ideme zase na plno.

xeniam
8. dec 2017

Ahoj som 5 dni po transfere embrya. Kedy je najskor zistitelne tehu prosim? Nie som velmi trpezliva. Dakujem

zuzsat
8. dec 2017

@xeniam skusilab y som na 8 alebo 10den

miska11115
8. dec 2017

@xeniam mje uz ukazalo ale slabo v 7 den

eva1984
12. dec 2017

Ahojte....idem sa spytat ci nemate skusenosti. Mam za sebou prve ivf a uspesne. Vcera mi to pitvrdilib z krvi. Avsak 2 dni som spinila a teraz 3 den uz krvacam. Ale stale je to take ibe ako menzes lebo v noci sa to ukludni aj rano je dobre a potim doobeda ked sa potom doobeda ked sa pohybem tak sa to pusti. Beriem ascorutin a lezim. Ale trva to u 5 den a je to cele divne. Krcok je ok bola som dnes na vysetreni. Dr sa vyjadrila ze by to mohlo byt z dovodu uhniezdovania ze sa poskodila cievka. Ale inak tiez nevie.
Nemala ste niektora takuto skusenost?

zuzsat
12. dec 2017

@eva1984 to ta nenechali lezat? ak je vsetko ok tak to moze byt aj uhniezdovanie alebo aj maternica ako pomalicky rastie pukaju cievky... ale teda 5ty den to je uz moc....

zuzsat
12. dec 2017

@eva1984 a nemala si dostat ms? niektore zeny to tak maju

sisa217
12. dec 2017

@zuzsat ahoj!!!ako to neuveritelne leti..pozeram ze mala ma uz skoro rok!! Sak to bolo len teraz ked si pisala ze si v 4.mesiaci...wau...mala je nadherna,krasna..pozdravujeme s Ninkou 😘

zuzsat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana86
17. jan 2018

Ahojte, dnes mi robili inseminaciu.je to prvy a dufam a verim, ze aj posledny krat 🙂 uz len vyckat 14 dni kym pojdem na krvne testy..

martina7905
17. jan 2018

@jana86 drzim.palce nam sa to na 1x podarilo

jana86
17. jan 2018

@martina7905 dakujem 🙂

mirus100
17. jan 2018

Aj nám sa to na prvýkrát podarilo, ale žiaľ v 7tt dieťatku prestalo biť srdiečko, diagnoza zamkly potrat, držím všetkým snazilkam palce a prajem, aby si takúto bolesť nemuseli nikdy prežiť 😔😔

marrilyn
19. jan 2018

Ahojte, dnes som bola na IUI a nejak ma v tom momente nenapadlo spytat sa, tak skusim medzi vami. Brali ste niektora pred IUI Siofor? Ma sa brat dalej aj po IUI?

mocuishle
22. jan 2018

@jana86 držím palce, nás to čaká čoskoro, 1.pokus ...

jana86
22. jan 2018

@mocuishle dakujem 🙂 urcite dam vediet ako to dopadlo..

mocuishle
22. jan 2018

@jana86 Ďakujem, určite daj. Ja teraz od štvrtka začínam brať Clostil a budúci týždeň idem na kontrolu

kristinka95
25. jan 2018

Ahojte baby. Tak včera večer mi pichli pregnyl a zajtra ráno mame byt už na prvu inseminaciu v Martine. Tak nám prosím držte palce
☺️☺️❤️❤️❤️

bubacik89
25. jan 2018

@kristinka95 držím silno palceky, sú tam skvelí lekár, určite to dobre dopadne 🙏😘

kristinka95
25. jan 2018

@bubacik89 ďakujeme moc tiež v to moc verím že by sa to mohlo podariť 😍😍 po toľkých rokoch snaženia 😊

bubacik89
25. jan 2018

@kristinka95 nám sa teraz zadarilo presne po 2rokoch snaženia a tretej IUI...tak veríme že to dotiahneme do úspešného konca. Vždy je tu nádej 🙏

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre