IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

husky48
14. feb 2018

@zuzsat 😀 ty si cislo 😀 keď toto neviem akým zázrakom vyjde, tak si budem myslieť,že si veštica.😉 samozrejme V dobrom. Aj kamoska mi hovorila,že tomu neveri 😀 no hádam budete mať pravdu. Je fajn,keď nás V takýchto situáciách povzbudia ľudia ako si ty.nech už to dopadne akokoľvek 🙂

husky48
14. feb 2018

@adulka1989 ďakujem pekne.ano raz som tak mala už. Krásna čiarka A MS došla.len mne tie testy duchuju už zopár dní.ako keby to tam dávali výrobcovia naschval.predtym tie testy boli fakt spoľahlivé.ked som nebola tehu,boli biele ako sneh.ani náznak ducha. Samozrejme ukáže keď je žena tehotná.ale V poslednej dobe dosť čítam,že baby sa sťažujú na reálnych duchov A nič Z toho.

adulka1989
14. feb 2018

@husky48 no naozaj sú divné tie testy preto je aj najlepsie testovať fakt už keď ms mešká ale keď my ženy nevieme vydržať hehe

mina1834
15. feb 2018

prosim vas baby po iui kazali aj vam sa este snazit vecer aj prirodzene
??

zuzsat
15. feb 2018

@mina1834 ano. ale ja som mala velke bolesti takxe sme to nechali na rano a zatala som zuby a snazili sa a dalsie rano tiez a vyslo to

kofeinka
15. feb 2018

Mne nic take nehovorila moja dr. Ale nevzdrzala som do zajtra na 10 den a robila som test...

kofeinka
15. feb 2018
zuzsat
15. feb 2018

@kofeinka vyzera ze je to na dobrej ceste

zoja82
15. feb 2018

@kofeinka super, aj ja to tam vidím 😉 A ako sa dnes cítiš? Teplota sa už znížila?

kofeinka
15. feb 2018

Dievcata je mi mizerne, klesla o desat stupnov no stale je zvysena. Neznasam tuto chrobtu :( nezelam nikomu chorobu.

husky48
16. feb 2018

@zuzsat
@adulka1989 žienky výsledky Z krvi negatívne.aj keď som tým rátala, nedokážem ani opisat tu bolesť A prázdnotu.nerozumiem prečo,keď sme obaja S mužom zdraví.mame všetky vyšetrenia ok aj hyfosy som mala pred iui. Ideme do 2.iui ale neviem dokedy zvládnem toľké sklamanie. Prepáčte za vylev. Ale asi viete,ako mi je.

zuzsat
16. feb 2018

@husky48 som v soku
kedy je dalsie iui... podla mna zmysel to ma len ked je to hned za sebou... ja tomu chapem.. prve som az tak neprezivala lebo pri prvom je len 10 az 15% uspesnost... ale pred 2.iui som achudla 12.5kg a uplne som sa skvelo citila a verila...a ked to nevyslo bola som veewlmi sklamana..tyzden som chodila ako zombi..a ked mi povedali ze na IVF potrebujem 3neuspeane iui povedlaa so ze eychlo nech to mam za sebou (po 2.iui po zakroku som sa objednala na 3.iui aby som nevynechala ani 1cyklus) ale tiez som povedala ze chcem urobit maximum ked potom mam zacvakat par ticis eur... takze bolo tutu mutu so zatatymi zubami cez bolest cisto len nwch rychlo je po tom a grep a ananas... a Lilka sa vydarila

zoja82
16. feb 2018

@husky48 ahoj,velmi ma to mrzi a velmi dobre vies,ze kazda jedna z nas ta chape a tak isto sme ti vsetky priali,aby to vyslo..😢

zoja82
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adulka1989
16. feb 2018

@husky48 je mi to ľúto neboj bude dobré a hlavne sa nevzdávaj hlavu hore a ide sa ďalej viem tie sklamania bolia ale potom všetkom príde aj radosť raz to musí vyjsť

husky48
17. feb 2018

@zuzsat
@zoja82
@adulka1989 ďakujem dievčatá. Tak vzdať to nevzdávaj. Ďalšiu iui má caka cca 2.3. ak všetko pôjde ako má.prve iui sme mali 2.2. Snáď sa podarí. Je to náročné každý mesiac sa stým vyrovnávať. A to sme šli do centra po pol roku,čo sa nám nedarilo,lebo som nechcela čakať, či sa podari nakoľko mám 34. Keďže sme zdravi tak musíme mať 3.iui tak skúsame ďalej.este raz ďakujem.boli ste zlate

mirus100
18. feb 2018

Ahojte, dnes som bola na folikulometrii 12DC a nič, ani jeden folikul, brala som Clostil 2x1 od 3.-5.DC, prosím stretli ste sa s tým už niektorá pri stimulácii na IUI? 😔😔minule keď nám IUI vyšlo som mala polovičnú dávku a dva dominantne folikuly, je možné že som mala anovulak aj napriek clost.?

zoja82
18. feb 2018

Ahojte,ja som dnes 10dpo,cize 11den a na teste ani duch..uz nevladzem,bojim sa tohoto tyzdna..jedine prsia ma strasne bolia,ale to z progesteronu..😢

mouse14
18. feb 2018

@mirus100 mne sa to stalo v oktobri, september krasne dva folikuly a oktober nic narastlo len na 14 mm.Prestimulovane vajecniky mi povedali ze nie stale liecba zaberie

kofeinka
18. feb 2018

@zoja82 no ja som tiez zufala, lebo dalsi test bez ducha. Neverim uz ani tym testom. Preco sa pise na ni ze uz 5,6 den po oplodnenie vieme zistit ci sme. Blud :(

lavender21
18. feb 2018

@kofeinka ja som vydržala netestovať 15 dní. Na 16. deň som mala ducha na teste. Podľa mňa to je individuálne, kedy presne dôjde k oplodneniu, výška Hcg a teda výsledok testu... Držím palce veľmi 😉

mirus100
18. feb 2018

@mouse14 otras, úplne zle som to teraz znášala ten clostil a nič z toho, ďakujem ti za info, lebo ešte som sa s tým nestretla 🙃

mirus100
18. feb 2018

@kofeinka ja som mala 11. deň po IUI slaaabulinkeho ducha, ktorý silnel, vtedy som aj bola tehu. Ale predtým som mala veľakrát ducha a ms prišla.

kofeinka
18. feb 2018

@lavender21 dakujem, mile slova od teba potesia, ale ja uz dost prestavam verit :(

kofeinka
18. feb 2018

Hovorim si preco musia zeny tak trpiet ked chcu dat zivot. Preco tie co chcu a mamju moznosti vychovavat musia toto prechadzat.

zoja82
18. feb 2018

@kofeinka tiez mám dnes takéto úvahy, ako každý mesiac..kedy ideš na krv? Ja vo štvrtok, ale nedávam tomu nádeje

dasaa
18. feb 2018

@husky48 ahoj tiež sme boli na IUI po prvý krát veľké sklamanie aj keď som si myslela ze sa to nepodarilo. Tak sme išli na druhé IUI a popravde zase som si myslela ze sa to nepodarilo ale keď sme išli domov mala som dobrú náladu nejak som si to nepripustala k srdcu. Celý čas som na to vôbec nemyslela až keď som išla na krv a čakala na telefón. Keď mi zavolali a povedali mi ze som tehotná nechcela som tomu uveriť. S manželom sme sa snažili o babo 6 roky. A už máme staršiu dcérku 5 ročnú.
Verím tomu ze na druhy krát sa to podarí držím vám palce 🙂

kofeinka
18. feb 2018

@zoja82 ja v utorok

zoja82
19. feb 2018

Ahojte, tie co ste brali progesteron a nevyšlo to, mávali ste silnejší PMS? Mna už par dni strašne bolia prsia a dva dni aj podbrusko akoby som každú chvíľu mala dostat. Testy su negatívne, tak si myslím ze to je PMS a ako rýchlo po vysadení sa vam spustila menstruacia?

kofeinka
19. feb 2018

@zoja82 tak mne prisla mrcha dnes. 25 den od poslednej. Dost skoro ani krvne testy nestiham

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre