IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zoja82
22. feb 2018

@kofeinka Ahoj, tak uz aj ja mam vysledky z krvi, negativne...bohužiaľ prve IUI nevyšlo

kofeinka
22. feb 2018

@zoja82 a vies uz aj co dalej? My ideme zajta a som zvedava co mi povie.

zoja82
22. feb 2018

@kofeinka pockam si na ms a potom idem na to vysetrenie vajcovodov najskor, tak som rada, ze to nebudeme silit a dalsi cyklus potom by mal byt aj so stimulaciou folikulov a zvysok to iste...

zoja82
22. feb 2018

@kofeinka daj potom vediet, že co poradia vam

kofeinka
22. feb 2018

@zoja82 urcite napisem a ty tiez pis ako co prebieha. Myslim na teba ;)

zoja82
23. feb 2018

Ahojte, prosím vás o radu, ako rýchlo po vysadení progesterónu po neúspešnom IUI vam prisla ms? Ja som si uz vcera cely den nedavala progesteron a dnes mi mala prist, ale rano som zase mala teplotu 37. Chcela by som, aby sa mi spustila co najskor, aby som si mohla planovat dalsie kroky 😕

zuzsat
23. feb 2018

@zoja82 mne na 4ty den po vysadeni

kofeinka
23. feb 2018

baby moja dr mi chce nasadit kortikoidy. Co si o tom myslite?

mouse14
24. feb 2018

@kofeinka vela zien ich berie, pomaha na otehotnenie a udrzanie.....kamoska ma dieta vdaka kortikoidom

zuzsat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
adulka1989
24. feb 2018

Potrebujem poradiť môžem ísť na iui keď mám streptokopa?

mina1834
26. feb 2018

Prosim vas ako dlho ste brali progesteron po iui? Vklafam rano a vecer Dr mi nepovedala kedy vysadit..

zoja82
26. feb 2018

@mina1834 ja som brala 14dni po, kym som nesla na krv a neoznamili mi vysledok. Dali ti termín kedy máš prísť na krv?

ishkaa
26. feb 2018

Ahojte baby chcem sa opytat...urolog nam odporucil iui, no v care nam povedali ze len umele, lebo pocet spermii je len 12,6.. boli ste aj s takymto malym poctom na zakroku? Dik!

mina1834
26. feb 2018

@zoja82 no prave povedla len ze si mam spravit test a podla toho sa mam objednat ale nepobedali dokedy to mam brat prrto neviem snes som 11den po iui...

zoja82
26. feb 2018

@mina1834 a to ti robili v centre asisitovanej reprodukcie? sa čudujem, že to nechávajú takto na voľno...a robila si si už aj test? alebo ešte čakáš?

mina1834
26. feb 2018

@zoja82 ja som bola v centre a dr mi predpisala po zakroku tieto tabletky len nepovedala dokedy mam uzivat.. Iba ze 2.3spravit test

zuzsat
26. feb 2018

@mina1834 na 14ty den spravit test ak bude negativny vysadit

kofeinka
26. feb 2018

@mina1834 trosku divne spoliehat sa na test, povec dr nech ti spravi test z krvi a potom sa jej spytaj kedy mas vysadit lieky.

zuzsat
27. feb 2018

@kofeinka nie vsetky centra beru krv. niektore oktem krvi robia aj sono co mi pride zbytocne.neviem ci helios alebo iscar neberu krv a maju verit testim

kofeinka
27. feb 2018

@zuzsat to je otrasne, ale co v dnesnej dobe nie je. Ja som uplne znechutena uz zo vsetkeho :(

mina1834
27. feb 2018

@kofeinka zavolam a opytam sa..

adulikk
27. feb 2018

@bambulla dobrý deň a kolko vajíčok vám dozrelo ak sa môzem spytat

janie7
27. feb 2018

Ahojte babeny, mala som ist na prve iui, ale som vraj nezareagovala na stimulku. Dominantne foliky som mala 7mm a 11.6 mm na 12DC. Dr. mi povedala, ze sa mozu este zvacsit ale aj nemusia. Potom som volala ohladne vysledkov a vraj sa mam objednat na konzultaciu ohladne dalsieho postupu, ze stimulka sa rusi. Cykly mam 30 - 35 dnove, tak neviem ci je tam este nadej alebo uz nie. Nestretla sa s tym prosim niektora z Vas? Dakujem,

zuzsat
27. feb 2018

@janie7 aj ja som mavala a mavam take cykly.tiez mi neskor sozrievali folikuly... na 14d som 19mm an a 16bolo iui

mirus100
27. feb 2018

@janie7 ahoj, aj si niečim stimulovala? Mne tento mesiac zrušili IUI lebo 13dc žiaden folikul pri clostilbegyte 2x1, ale keďže mávam krátke cykly myslím, že už bolo po ovulke🙃

janie7
27. feb 2018

@mirus100 Ahojky, presne ako ty, stimulovala som clostilom 2x1, ale mam dlhsie cykly a stale ma boli aj v pravej aj v lavej strane, tak si myslim, aj podla ovu testov, ze ovulka zatial este neprebehla. Aj ked mi Dr. povedala, ze moze ist aj o anovulacny cyklus. A povedala ti Dr. aj co dalej ci si to este nekonzultovala? Vdaka.

janie7
27. feb 2018

@zuzsat Jaaj, to si stastny cloviecik, ja sa som teraz zvedava aky bude dalsi postup, ale skusime tento tyzden prirodzene a mozno aj motyka vystreli.

mirus100
28. feb 2018

@janie7 povedala, že asi som nezareagovala na lieky a mam anovulak /čo je asi hlúposť pretože pri clistile 1x1 som mala dva kradne foliky aj som otehotnela vtedy/ alebo, že ovulácia už prebehla. Večer pred touto kontrolou som mala bolesti, ktoré mávam pri ovulke, tak si myslím, že som mala mat kontrolu 10dc nie 13dc. Povedala, no nič snažte sa prirodzene a v ďalšom menzese zasa začnite brat clostik, skúsime znovu IUI. Myslím, že u teba mohla naplánovať ešte jednu kontrolu keď si foliky mala a máš dlhší cyklus, môžeš mat ovulku neskôr 🙂

husky48
28. feb 2018

Ahojte tak dnes 10DC, bola som na krv A meranie folikom. Od 5DC do 9DC som brala clostyl 2x1 A dnes 10DC jeden dominantny folikul 20mm...skoro som odpadla. Vraj som pekne zareagovala má clostyl.ale až tak? To znamená,že 2.iui sa nám asi urýchli. Teoreticky už zajtra ráno by sme mali ísť.myslela som,že pôjdeme až cez víkend. Uvidim,čo mi povie sestrička,keď bude volat ohľadom výsledkov Z krvi. A to mi najskôr vraveli,že mám prísť na 12DC 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre