IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adulka1989
16. mar 2018

@husky48 je mi to ľúto že to tentokrát nevyšlo každý deň som čakala že napíšeš pozitívne správy ale neboj vyde to držím ti naďalej prsty

mirus100
16. mar 2018

@husky48 viem čo prežívaš, zažívala som tieto každomesačne neúspechy 2 roky, potom sa aj podarilo a aj to nevyslo, teraz som v 6tt ale mam väčší strach ako radosť, posmut si, ale potom hlavu hore😉🙂nezostáva nám nič iné iba skúšať a veriť 🙏🙂

zoja82
16. mar 2018

@husky48 Ahoj, veľmi ma to mrzi, priala som ti, aby sa to vydarilo..viem, ze žiadne slova teraz nepomôžu 😢

husky48
16. mar 2018

@adulka1989 ďakujem ti. Je to od teba milé. Veľmi by som chcela napísať pozitívne správy A povzbudiť ta aj ostatné žienky. Máme ešte jeden pokus tak už to nechávam na osud. Dakujem ešte raz

husky48
16. mar 2018

@mirus100 ďakujem moc, veru smútok je veľký, hlavne preto,že moja polovička tomu tentokrát veľmi verila. Bol viac sklamaný ako ja A to ma asi viac ranilo. Pozbierame sily,máme ešte jeden boj. Snáď raz budeme mať tú česť držať V náručí naše klbko

husky48
16. mar 2018

@zoja82 si zlatá a veľmi ďakujem za tvoje slová. Vážim si vás všetky,čo ste tu a nejakým spôsobom bojujete O svoje šťastie,lebo len tak dokážeme pochopiť jednu druhu navzájom. Veľmi si želám bábätko,asi ako každá,práve preto je každý neúspech veľkou skúškou. Veľmi by som chcela mať arabelin prsteň,aspoň na chvíľku. Všetkým,ktorí po tom túžia,by som nadelila jedno krásne ružové voňavucke bábo. Musíme ísť ďalej a nevzdávat to. Je čas smútiť,prijať skutočnosť a pripraviť sa na ďalší boj

zoja82
16. mar 2018

@husky48 verím, ze sa každej z nas zadarí, len to môže trvať rôzne dlho..ale je fajn si tu porovnávať skúsenosti a aj sa nakopnúť ísť ďalej..najhoršie su asi prvé tri dni ms a potom sa všetko preklopí do novej nádeje..nech ti rýchlo prejdu zle myšlienky a hlavu hore na další cyklus..chcete ďalšie iui hneď teraz? Ci počkáte?

husky48
16. mar 2018

@zoja82 presne ako pises.prve dní sú najhoršie. Potom sa S tým už zmierim A idem dalej. Áno ideme hneď do ďalšieho iui.vraj je dobre,keď sú vaječníky nastimulovane. Chcem to mať čím skôr,nech si potom,keď to nevyjde,môžme dať pauzu. My sme s iui začali V januári s tým,že dáme všetky tri po sebe. Buď to vyjde alebo nie. V lete žiaľ nebudem nejaký čas doma,budem odcestovana,takže budeme mať pauzu od snaženia. Ale aj tak vkladala som do toho väčšie nadeje,nakoľko nemáme žiadnu diagnózu. Niekedy sa ale veci dejú mimo nás dosah. Tak nám neostáva nič iné iba dufat

kofeinka
16. mar 2018

@husky48 tak strasne som drzala palce a verila ze pride uz dobra sprava. Baby drzte sa a bojujte. Ja to tiez nevzdavam. A kazdy den na vas myslim 🙂

adulka1989
17. mar 2018

@husky48 verím tomu že to vide ja tiež pôjdem no neviem či v apríli sa podarí keď sa vraj vaječníky striedajú každý mesiac a ja potrebujem aby ovuloval ten správny

husky48
17. mar 2018

@kofeinka snáď sa ďalší mesiac zadarí do tretice.dakujem ti. Áno,nesmieme to vzdávať.iba vtedy naozaj prehráme 🙂

husky48
17. mar 2018

@adulka1989 vaječníky sa striedajú? To som nevedela. Ja som mala ale na 1.iui aj 2.iui folikul Z ľavého vaječníka. Som zvedava, keď pôjdem teraz,ktorý bude ovulovat. Treba skúsiť,možno ti bude ovulovat ten spravny.

katusikkk
17. mar 2018

@adulka1989
@husky48
Vajecniky sa nemusia pravidelne striedat.Ja som chodila na folikumetriu a 13 mesiacov som mala ovu z laveho vajecika.Potom pravy ,ze slaaaava a tento mesiac bol opat lavy 🤔
Pred Ivf som mala na lavom 5 folikulov a pravy len 2.

lubirosko
17. mar 2018

Dievcata a kolko ste mali folikulov pred iui?ja som mala 3x na pravom 20mm a jeden na lavom 16mm.a doktor mi nechcel urobit iui ze mame skusat prirodzene pichol pregnyl potom som brala duphaston a nic:(samozrejme ako kazdy mesiac prisla ms.

adulka1989
17. mar 2018

@katusikkk no to by bolo mozno aj ok ja potrebujem pravy na iui

adulka1989
17. mar 2018

@husky48 vraj by sa to normalne malo striedat ale tiez som o tom pocula ze to moze bit aj inak len skusenost som od nikoho nepocula prave teraz len od katusikkk

zoja82
17. mar 2018

@adulka1989 ja mám tiez skúsenosť, ze som mala dvakrát po sebe na ľavej strane a aj lekár povedal, ze to sa nedá predpovedať dopredu, treba si to overiť pri folikulometrii.. Ja teraz tak budem musieť, kvôli tomu ze mám vajcovod len na pravej strane

adulka1989
17. mar 2018

@zoja82 ja mam obidva ale lavy nefunguje tak ako by mal inac mne bolo cudne ze ja som vecsinou len ten lavy citila kazdy druhy mesiac dokonca aj po sebe a pravy skoro nikdy mozno ani pravy neovuloval

adulka1989
17. mar 2018

@zoja82 a nevies ako to je s iui ked mas folikuli na oboch stranach a potrebujes z pravej iui mi zrobia daju pregnyl aby nastala ovulka

zoja82
18. mar 2018

@adulka1989 oni vedia predpovedať ze ktorý folikul praskne, ked je vacsi, ale nemala som takúto skúsenosť..takze obidve sme s pravou stranou, dúfam ze bude dobre fungovat

zoja82
18. mar 2018

Prosím vas, tie co ste boli na hyfosy, mali ste v ten mesiac silnejšie pobolievanie okolo vaječníkov a vajcovodov? Lebo ja mám 9dni po a pobolievaju ma obe strany, tak ako pred MS a to ešte mám 9dni do....alebo môže prísť skôr?

husky48
18. mar 2018

@zoja82 ahoj.ja som mala dlho také bolesti.a tlaky na vaječníkoch. To prejde. Len skús nedvihat ťažké A oddychovat,koľko sa dá.
Je to zásah tak či tak,takže sa to musí len upokojiť. Nemala by prísť skôr.aspon mne prišla normálne.

adulka1989
18. mar 2018

@zoja82 tak to aspon si mozme pisat skusenosti

adulka1989
18. mar 2018

@zoja82 ja citim po laparke silnejsie bolesti pocas ovulacii hlavne na tej lavej strane kde mi pozerali priechodnost

skvarocka
18. mar 2018

@adulka1989 tiež mám taký pocit že vždy cítim iba ľavý keď ovuluje. Vtedy mám väčšie bolesti

skvarocka
18. mar 2018

4dni do ms a predmenštruačne kŕče v plnom prúde. Sú dosť intenzívne na to že mám ešte pár dni. Nejako sa začínam pripravovať na neúspech. Aj keď si prajem konečne vidieť tie dve čiarky. Bola som v posledných dňoch dosť chora. Dala som si 3x pól paralenu tak snáď by to neuškodilo. Ale myslím že okrem toho som bola cez tieto dni opatrná a nemôžem povedať že by kvôli mne to nevyšlo. Takze nech to vijde akokoľvek som optimista a verím že všetko zle je na niečo dobre sj keď to momentalne tak necítim. Uvidím čo bude/nebude.

adulka1989
18. mar 2018

@skvarocka no ja tiez len to nemam potvrdene od dr. Keby som chodila na folikumetriu mozno by sa to aj overilo no uvidime teraz uz planujeme iui

lili3210
19. mar 2018

@skvarocka ja som mala včera tiež také pocity ako pred ms, ale nie moc silné. Celý čas ma bolia prsia, ale to napätie, čo som cítila pred týždňom už necítim. Ešte vydržať do štvrtku a uvidíme. Držím nám obom palce, nech sú tam vo štvrtok //. 🙏✊🙏😘 🙏

skvarocka
19. mar 2018

@lili3210 ja som dnes ráno ešte viac chora. Veľmi kašlem až má tam niekedy pichne. Zatiaľ odolávam čiernemu čaju s citrónom keďže má kofeín a väčšej dávke paralelu ale myslím že už to dlhšie nevydržím s budem musieť. Zo dňa na deň som viac chora. Takze sa bojim že to tie dve čiarky nezvládnu. 😥

zoja82
19. mar 2018

@skvarocka neboj sa, čierny čaj a trochu paralenu by ti nemalo uškodiť, pokým to nebudeš prehánať s Atb a tak...ja som mala strasne bolesti zubu pri minulom iui a bala som sa dat tabletku, ale precitala som si, ze matka sa musi citit dobre, inak sa ani babatko nebude...a tiež som si dala parkrat len polovicne davky..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre