IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mirus100
19. mar 2018

@skvarocka takéto bolesti nemusia znamenať príchod ms, práve naopak😉držím moc palce všetkým, ktoré čakáte na výsledok IUI 👍👍👍

skvarocka
19. mar 2018

@zoja82 snáď to bude dobre. Ešte 3 dni a budem vedieť na com som😂

skvarocka
19. mar 2018

@mirus100 stresujuce ale dá sa zvládnuť 🙈🙊

lili3210
19. mar 2018

@skvarocka no ja som práve prišla z práce a neskutočne sa teším do postele. Ustatá som ako kôň a hrozne mi vadia rifle. Vyznie to blbo, ale baby ja som už 3 dni nebola normálne na wécku a som úplne nafúknutá. Celý deň mám pocit ako by sa mi už už mala spustiť ms. Bože, ešte 3 dni v tomto žiť, to je na nervy. Večer idem rýchlo spať, nech je už ďalší deň. 😕✊🙏

skvarocka
19. mar 2018

@lili3210 😂 jeziin ja tiež stále roztahujem opasok na poslednú dierku 😂😂 za tieto dva tyzdne nebol deň kedy by má tam nebolelo. Ale vždy je to horšie keď sedím. A tiež mám problem ist na wcko posledný týždeň. Ale za to žerem poriadne 😥 držím palce tebe aj ostatným babám. Je nás tu dosť tak dúfam za pár dni budú nejaké ciarocky.

mouse14
19. mar 2018

počujte absolvovala niektorá z vás IUI v Košiciach Heliose?Skúsenosti a spokojnosť?

lili3210
19. mar 2018

@skvarocka dúfam, že sú to všetko // príznaky. 🙏✊😉 Inak tiež keď sa tak zamyslím, tak najhoršie mi je keď sedím, alebo dlho chodím.🙂

skvarocka
19. mar 2018

@lili3210 neviem to z ničím porovnať. Už som síce takéto podobne stavy mala cez leto keď sme sa vracali z dovolenky tak má pár dni pichalo na ľavej strane a to sme vedeli že sme boli cez plodne dni. Ale inak predms kŕče mávam stále takze u mna nič nezvyčajne. Akurát že tentokrát je to intenzívnejšie. Tak neostáva nič iné len si počkať na výsledok. S ty si už skúšala testovať či poctivo pockas na 14ty deň?

lili3210
19. mar 2018

@skvarocka neskúšala, vydržím. Veľmi to láka, ale ja vždy keď si spravím test, tak prisahám, že mi to ms asi privolá alebo čo, lebo ak urobím ráno test, tak večer je už ms. Ja ak do piatku nedostanem, tak spravím v sobotu ráno, lebo keby nájdem vo štvrtok alebo v piatok ráno len 1 čiarku, tak by som to v robote nezvládla. Som učiteľka a pred deťmi by som ten smútok ťažko zakryla. Oni veľa vycítia. Ale stále verím, že budú //, len sa bojím, že by ich este možno nebolo vidieť. Ani len vysvetliť to neviem. 🙃

skvarocka
19. mar 2018

@lili3210 áno chápem ta. Ja tiež rozmýšľam kedy ho spraviť. Štvrtok mám dostať ale občas mávam neskôr. Ale akurát vo štvrtok ráno mám čas si ho urobiť lebo začínam pracovať až od 10tej. Tak mám čas aj sa pripadne ukľudniť 😂 uvidím. Možno počkám 🤔

kristinka95
20. mar 2018

Ahojte. Je normálne ze takýto slabý dusík je na teste? Som 15 deň po iui dnes. Na 13sty deň som si robila s nebolo nič a dnes toto

skvarocka
20. mar 2018

@kristinka95 super držím palce aby ti to ešte testy a sono úplne potvrdili 😘😍 ale myslím že 100% je to tam 😊

kofeinka
20. mar 2018

Moc moc ti to zela ✊🏼

kofeinka
21. mar 2018

My sme boli na spermiograme a znova zle :( uplne ma to polozilo. Na ifv zatial nechceme ist. Ale iui nam robit nechcu vraj vyhodene peniaze. Mne to napriek tomu meska 4 den ale test bol ciro cisty tak uz vazne neviem co si o tom mysliet :(

zoja82
21. mar 2018

@kofeinka ahoj, skusali ste aj nejaky vitaminy pred spermiogramom? neporadili vam, ako by ste to mohli zlepsit? lebo si myslim, ze sa s tym da nieco urobit.. a nemohla sa ti posnunut ovulka z toho ze si mala stres, alebo nieco?

mirus100
21. mar 2018

@kofeinka ahoj, už som to tu síce tuším písala, ale nezúfajte spermiogram sa veľmi mení, napr. po chorobe pripadne antibiotikách vie byt zhoršený, pred 2 rokmi u nás úplne zle na ivf nás posielali, že nehrozí prirodzene, teraz som otehu prirodzene akurát som brala clostil, manžel bral Folandrol + vitamín E ale dlhšiu dobu, po dome žiadne trenky iba tepláky a vlažná sprcha tam dole😃 ak je fajčiar, tak preč s cigami 🙃môže to dlhšie trvať, ale stačí predsa jedna šikovná 😉a možno keď ti mešká, tak už bude prekvapko, držím palce 👍

mirus100
21. mar 2018

@kristinka95 vidím ho😃držím moc palce, skús testnut o 2 dni 👍👍

lili3210
21. mar 2018

Baby, tak ja som 1DC. Ešte o deň skôr. O týždeň štvrtok ideme do CRM BB a budeme múdrejší. 😢 ale držím palce, aby ste si aspoň vy nasli //. ✊😉 No a my o týždeň snáď zistíme, kde je pes zakopaný, keď to nejde. 🙃

kristinka95
21. mar 2018

@mirus100 dnes som bola na krv uvidíme zajtra bude výsledok

skvarocka
21. mar 2018

@lili3210 och škoda:( ja už dnes stresujem cely deň lebo cítim že už dostanem. Proste všetky znaky ms mám. 😥

lili3210
21. mar 2018

@skvarocka možno nedostaneš, nestresuj. Kym neni, tak je dobre ✊😉

skvarocka
21. mar 2018

@lili3210 teraz som si bola kúpiť test takze ráno ak nedostanem urobím si. Mám ist zajtra na krv síce kvôli niečomu inému ale tak pripadne chcem povedať výsledok. A ty si urobíš test po ms? Tak pre istotu? Kopec žien má ms aj počas tehu

lili3210
21. mar 2018

@skvarocka držím ti palce, nech máš aspoň ty //. ✊😉 áno, určite si pre istotu spravím test, aj keď viem aký bude výsledok, už zase mám brutál bolesti a to by bolesti asi neboli, keby bolo tehu. Ale nevadí, o týždeň sme objednaní do centra a budeme mať výsledky môjho HP a manželov halosperm. Zas sa posunieme ďalej. 😉✊ Ja verím tomu, že to bude len nejaká somarinka. ✊😉

skvarocka
21. mar 2018

@lili3210 čo je HP? Nevyznám sa v tých skratkách 😂 a ten halosperm je niečo iné ako spermiogram? Mne tu nechcú nič urobiť. Vraj nemáme žiadnu vadu. Všetko dostupné čo bolo potrebné urobili a popozerali sj všetko z mojich kart od obvoďáka aj z ivf a proste nič. Ak toto nevyjde tak už asi fakt volám do Nitry. Keď budem v lete doma tak pôjdem si urobiť testy tam.

lili3210
21. mar 2018

@skvarocka HP je hormonálny profil (moj gynekolog tvrdil, ze netreba, lebo vsetko sa tvori a robi ako ma) a halosperm je taký úplne podrobný spermiogram. Prečo do Nitry? My sme z Nitry a chodíme do Bystrice 🙂

kofeinka
21. mar 2018

Baby ste zlate a dakujem kazdej za miele slova a rady. Ale moj chlap je ukazkovy vzor. Nefajci, nepije, sportuje v ramci normalu, sprchuje sa v studenej, aby ich neprehrieval, papa vitaminy. Vsetko toto ovladame a spermiogram mal do teraz vzdy v poriadku. Je pravda ze teraz sme vo februari boli chori, ale verila som ze behom mesiaca sa to da do poriadku. Alebo aspon zlepsi. No vraj rovnako. A v piatok spomenie ivf zacnem mat dojem ze im ide len o to. Lebo ziaden doplnok na zlepsenie spermii nam neporadili.

zdenka67
21. mar 2018

@kofeinka nám v BA dva roky neporadili, takže sme si zháňali info sami - manžel bral folandrol, teraz užíva arginin, normálne ten čo majú v lekárni a posledný spermiogram bol vraj výborný, takže skúste to 🙂 ďalej zinok

zoja82
22. mar 2018

@zdenka67 suhlasim, správne aminokyseliny, vitamíny a minerály určite pomôžu, ved aj folandrol je na tom založeny

zoja82
22. mar 2018

@kofeinka ahoj, ak sa na to ivf este necitis, nedaj sa do toho dotlačiť, toto je tvoja voľba a ty s tym musis byť stotožnena

skvarocka
22. mar 2018

@lili3210 ja som povodne z Oravy moj NZ ale keďže budeme iba na dovolenke tak Nitra je nám blízko. Ani neviem či dostanem nejaký termín ta tam týždeň keď budeme doma. Ale musím ešte počkať na výsledky krvy čo som dnes ráno bola dať. Mali by byt až za 2 tyzdne. Tak sa uvidí čo to kvôli čomu má testujú nemá za následok neplodnosť. Uvidím. Ráno som testovala digitálnym a nič takze už len čakám na ms.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre