IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lili3210
22. mar 2018

@tyty64 a mavala si aj predtým toľko folikulov?

lili3210
22. mar 2018

@skvarocka neskusala si normalne testy, nie digi, ci na nic nieco nevidiet? Digi nie su az tak citlive. Kym nemáš ms, tak nič nie je stratené. Ako sa dnes cítiš? ✊😉❤🙏

kofeinka
22. mar 2018

@tyty64 kolko ich beres za den?

skvarocka
22. mar 2018

@tyty64 ja som to tiež mala. Normálne ovulujem taký 15ty deň a po hormónoch o týždeň neskôr. Stále som mala malé foliky.

skvarocka
22. mar 2018

@lili3210 nie nemám žiadne. Práveže kvôli tomu som kúpila digitálny že je viac spoľahlivý. Mna už čoraz menej boli brucho. A ty si ako na tom? Cítiš sa Ok?

lili3210
23. mar 2018

@skvarocka tak to je super potom. 😉 Fakt držím palce nech máš krásne // čo najskôr. ✊🙏😘 Ja som uz včera nemala bolesti a ms bola slabšia, ale bola a trvá aj dnes. Takže test bude určite len /. Normálne chcem, aby už bol budúci týždeň, nech vieme ako sme na tom. 🙂

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lili3210
23. mar 2018

@tyty64 ja som bola 8. 3. prvy krat.

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anavianavi
23. mar 2018

@lili3210 Mna by zaujimalo, co robili lekari a ty, aby sa sance zvysili alebo aspon nezmarili. Dali ti nieco na podporu hned potom a brala si progesteron? Speci jedlo alebo aktivita/neaktivita?

zoja82
23. mar 2018

Ahojte, tak ja som tu opäť, tento cyklus po hyfosy, s jedným vajcovodom a ovu na dobrej strane som okolo 10dpo mala aj duchov na dvoch testoch, aj som sa cítila zvláštne, ale už mi zmizli a čakám len na ms..tieto nádeje su bolestivejšie ako nic..ale zmenila som lekára a na tretí den cyklu idem na úplný hormonálny profil, lebo moja pôvodná lekárka to ani nenavrhla 😠 Ze času dosť..a z gyn-fiv nemám výsledok..asi dáme časom ďalšie iui

lili3210
24. mar 2018

@tyty64 na krv som bola len na HP toho 8. 3. a doktor povedal, ze mam testovat, az v den ocakavanej ms, lenze ta prisla o den skor. Mala som ju teraz len 3 dni. Dnes som si pre istotu spravila tt a je negativny. Neni na ňom ani len naznak druhej ciarky. Vo stvrtok si mame ist po vysledky môjho HP a mm halospermu. Potom budeme múdrejší. Chodíme do CRM BB. Vlastne tam teraz pôjdeme druhý krát.

lili3210
24. mar 2018

@anavianavi nebrala som žiadne lieky, nic, len kyselinu listovu beriem, mala som viacmenej kludovy režim, jedla som normalne, akurat som nejedla jedla, ktore tehotne nesmu a pila som ananasovy džús. Doktor povedal, ze v ten deň mam co najviac ležať a potom normalne do práce. Ja verím, ze keď pojdeme teraz do centra, ze to uz bude iné, lebo uz bude mať aj tie vysledky z krvi. Tak asi tak. My sme len vyuzili sancu, ze na prvej konzultacii bola prave ovu - 21 mm folikul, sliznica 8 mm a mm mal výborný spermiogram.

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lili3210
24. mar 2018

@tyty64 presne, ze ten cas sa stale teraz vlečie 🙃 Dufam, ze vysledky budu dobre a na dalsi tyzden budeme moct absolvovat dalsie iui a potom uz daju aj lieky na udrzanie a podari sa to. 🙏😉✊ teraz nam nedali nic.

skvarocka
24. mar 2018

@lili3210 ja už 2DC. Včera len take spinenie čo zvyknem mat po tak som dúfala že možno šanca je ale dnes už zaklincovala červená v plnom prúde. Tak nič. Ide sa ďalej. My asi začneme znova v auguste. Teraz sa idem venovať sebe potrebujem trosku zhodiť váhu tak snáď to pomôže. A ty sa kedy chystáš na ďalšie? Či pockas na výsledky?

lili3210
24. mar 2018

@skvarocka tak to ma mrzí. No my sme sa už doma o tom aj bavili a vo štvrtok ideme do centra po výsledky a keď doktor povie, že máme prísť o týždeň na ďalšie iui, tak tam pôjdeme. Nemáme čo stratiť a čas uz začína hrať proti nám. Už aj tak sme čakali dlho. 3 roky sme verili tomu, že to pôjde bez centra, ale nejde. Ľutujem, že sme tam nešli skôr.

adulka1989
24. mar 2018

@lili3210 ja tiez lutujem ze som nesla skor

zoja82
25. mar 2018

Aj ja som uz 1DC dnes, veľký plač bol včera, lebo uz som cítila ...tento mesiac bolo aj hyfosy a vraj veľká šanca 🙂 vyzerá ze u mna nezaberá nic, zúfalá som, ale ideme ďalej..

kofeinka
25. mar 2018

@zoja82 to mi je luto :(

lili3210
25. mar 2018

@zoja82 to ji je ľúto. 😕 ale presne ako píšeš, musíme ísť ďalej a veriť. 🙂 Raz sa to podarí, musí. 🙏✊😘

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
skvarocka
25. mar 2018

Oni to hovoria stále že určite sa to podarí. Nám stále hovoria že sme v úplnom poriadku a čakáme na babo už 7 rok. Pár mesiacov skúšame potom zase dlhšia pauza. (Že možno náhoda) Ani tak ani tak. Už som si asi zvykla na prehru tak u mna už slzi dávno niesu. Proste keď viem že už prídu kramy prestanem stresovať a už čakám kedy to (ich) budem mat za sebou. Dievčatá často hovoria že žena cíti keď otehotnie a ja dostatočne poznám svoje telo tak viem že ked mám pár dni pred ms tak už predsa len prídu. Akurat čo bolo iné tak ten týždeň od iui. Taký pichavy bolestivý. Možno sa tam niečo aj dialo ale neujalo sa. Hore hlava a ide sa ďalej. Dúfam že raz sa to každej z nás podarí. Musíme v to proste veriť ☺️

zoja82
26. mar 2018

@skvarocka my všetky podvedome veríme na náhodu a tak sme asi permanentne sklamane..neviem, či sa da z tohoto kolotoča vystúpiť...

janie7
26. mar 2018

Ahojte dievcence, chcem sa spytat kedy Vam robili IUI po pichnuti Ovitrelle/Pregnylu. Mamsi ho pichnut dnes a ze vraj mam postupovat podla protokolu.
Dakujem.

bobulkapetka
26. mar 2018

@janie7 ja keď som bola nás IUI Pregnyl som si mala pichnúť v piatok večer o 20:00 a IUI bolo naplánované mám nedeľu ráno o 08:00-samozrejme ho spravili pozdejsie. Ale mali by ho urobiť 36 hodín po pichnuti co aspoň mne vraveli ak sa mýlim opravte má 🙂

bobulkapetka
26. mar 2018

@skvarocka aj my sa uz snažíme 7 rok a stále nic 😕 ale dufam sám to uz tento rok pohne 🙂 držím palceky

anavianavi
26. mar 2018

Ahojte, IUI vo stvrtok. Myslite, ze to moze vyjst?

bobulkapetka
26. mar 2018

@anavianavi podľa mňa je to ešte príliš skoro... skôr si myslím, že to bude Pregnyl. Prepáč ale aj keby to sa za 4 dni určite neuhniezdilo. ak si ovšem myslela predošlý štvrtok. skôr ako za 10-12 dní po IUI by som ani netestovala. ale dúfam to budú aj potom dve // 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre