IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
19940711
19. apr 2018

@zdenka67
@tyty64
@anavianavi
Dakujem krasne 😊🙏

jana86
19. apr 2018

Ahojte, v januari sme boli na iui no zial nevyslo to :/
Teraz by som chcela ist v maji zase, ale rozmyslam ci by nebolo dobre ist vysetrit priechodnost vajcovodov.citam ze su viacere sposoby..vy ste boli na to pred iui ci nie? Ak ano, akou metodou a bolo to bolestive?

lavender21
19. apr 2018

@jana86 ja som bola pár dní pred prvou IUI na HyFoSy. Nebolo to bolestivé. Trochu nepríjemné, ale dalo sa zvládnuť... 😉 výsledkom bolo že som mala len jeden vajcovod prechodný, no hneď na prvý krát nám to vyšlo 🙂 silno držím palce aby to najbližšie vyšlo...

tinni
20. apr 2018

@tyty64 my chodíme v BA do Repromediky k Dr. Drabekovi, a vy? Ja neberiem clostyl, pretože ovulaciu mám, len pred iui mi pichnu Ovitrelle a potom do konca cyklu progesteron. Ale ak nevyjde ani táto ďalšia inseminacia, tak asi v ďalšom cykle vyskúšam aj ja clostyl

zoja82
20. apr 2018

@jana86 ahoj, ja som tiez bola na priechodnosti az po prvej IUI, bola som na HYFOSY a je to celkom fajn, bala som sa viac 🙂 nemas ziadne jazvy a bez problemov fungujes, maximalne mas trosku spinenie par dni po

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tinni
20. apr 2018

@tyty64 Tak ak je 5 folikulov, asi je vacsia sanca, ze aspon jedno vajicko sa oplodni... nam odpotucaju ivf, ale tajne som dufala, ze sa tomu vyhneme... no uvidime. Ale popravde uz som z toho vsetkeho dost psychicky vycerpana...

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zdenka67
21. apr 2018

Baby, som dnes 12 deň po iui (od pregnylu už 2 týždne) vyšli mi dva testy čo som robila ráno, že sú pozitívne (naozaj pekné čiarky) prosím povedzte že to už nie je pregnyl a že sa môžem tešiť 🤔🤔🤔 na krv idem v pondelok

vyhuelka
21. apr 2018

@zdenka67 daj foto 🙂

zdenka67
21. apr 2018
zdenka67
21. apr 2018

@vyhuelka ešte som chcela, že robila som jeden test aj v stredu a ten bol uuuuplne najviac negatívny ako sa len dalo

vyhuelka
21. apr 2018

@zdenka67 totot nebude z pregnylu 😉😍🍀🙏 držím palčeky nech je všetko ok 🙂 vyzerá to veľmi dobre 😍😍👌

vierka22viki
21. apr 2018

Ahoj, našla som BUGABOO kočík zadarmo 🙂

Na nete sa mi podarilo objaviť súťaž o nový kočík BUGABOO a autosedačku tak ma napadlo, že Vám pošlem tipa na pekný darček pre niekoho kto kočík potrebuje. 🙂.
https://sutazmesiaca.webnode.sk

zdenka67
21. apr 2018

@vyhuelka ďakujem veľmi pekne, v pondelok snáď budem múdrejšia, ale toto mi zatiaľ stačí ako dobrá info 😁😁😁

lubirosko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mina1834
22. apr 2018

baby poradte dneska som 17den po iui berem progesteron ms ale zatial neprisla ani naznak obcas ma pobolieva brucho ale nic ,,dnes som robila tes ale negat,, ,,mam progesteron vysadit ??

vyhuelka
22. apr 2018

@mina1834 a bola si na krv alebo eštelen ideš? 17dni už by malo niečo ukázať :-/

mina1834
22. apr 2018

nebola som este bola som na iui 5.4. ale ms nikde zatial tak neviem ..
@vyhuelka

vyhuelka
22. apr 2018

@mina1834 lebo vačšinou sa chodi 14deň od iui a ak je krv negativna vysadzuju sa lieky, niekedy MS blokujú tie lieky, preto neprišli

19940711
22. apr 2018

Dneska som bola na IUI, a chcela by som Vas opytat ci je to normalne ked citim pichanie v podbrusku? Su to take mierne bolesti
Vopred Vam dakujem 😊

zdenka67
22. apr 2018

@19940711 určite mňa v den iui strašne bolelo brucho, resp také pichanie a všetko možné, pár krát ma tak pichlo, že som sa až ohla 😉 žiadny stres a hlavne oddych 😉

19940711
22. apr 2018

@zdenka67 Dakujem pekne 😊

zoja82
23. apr 2018

@zdenka67 krásne čiarky, tiež si myslím, že to nebude z pregnylu....a ako sa citis? pozorujes na sebe nieco?

zdenka67
23. apr 2018

@zoja82 hej cítim sa ako keby som mala 5 dní opicu 😂😂😂😂 a absolútne mi nechutí jesť nič... Ale snažím sa, akurát čakám pri dr na krv

zoja82
23. apr 2018

@zdenka67 držím palce a teším sa na pozitívne správy 🙂

zdenka67
23. apr 2018

@zoja82 tak výsledky zajtra, no a povedala mi,že sa nemam srresovat, lebo že ešte nemusí byť nič na krvi, že to je skoro,že nechápe prečo z car posielajú na krv už po 14 dňoch... No tak uvidím 😂😂😂

zoja82
23. apr 2018

@zdenka67 zvláštne, lebo po iui vzdy normalne posielaju na krv na 14ty den..drzim palce velmi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre