IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zoja82
2. máj 2018

ahojte, píšem sem aj ked viem, ze je tu viac fór ohľadom snaženia...neviem čo mám robiť, v poslednej dobe ma prenasleduju sny o tom, ze všetky ženy okolo mna čakaju deti alebo ich aj maju a ja som v nich smutna, ze mne sa nikdy nepodarí..mali ste tiež taketo stavy? ako bojujete proti depke a strachu? nechcem byt takto naladena, chcem mysliet pozitivne, ale nejako ma to stale zlomi..

lavender21
2. máj 2018

@adulka1989 aj ja som bola bez clostilu, mala som jeden folikul. Dnes mám skoro 10-mesačné šidlo 😉 držím silno prsty 😉

lavender21
2. máj 2018

@zdenka67 gratulujem aj tebe 🙂 držím palce nech máš bezproblémové tehotenstvo 😉

adulka1989
2. máj 2018

@lavender21 to je krásne ja mám tiež väčšinou jeden folikul tak snáď nám to tentokrát vijde potrebujeme len správnu stranu

19940711
2. máj 2018

Zienky, mozem sa opytat ze kolkaty den po IUI ste mali pozitivny test? Ze kedy ste videli aspon ducha na teste? 🙂
Ja som 11 den po IUI a nic tam nevidim 😭 uz stracam nadeje

zdenka67
2. máj 2018

@19940711 ja som test robila 12, 13 a 14 den, este pockaj 2 dni aspon

19940711
2. máj 2018

@zdenka67 Tak snad...😫😞

lavender21
2. máj 2018

@adulka1989 aj ja som mala "správnu" stranu 😉 jeden vajcovod mám nepriechodný ... držím prsty

kufea
2. máj 2018

@zdenka67 zdenka ty si aj písala, že si na 10dpo aj krvácala? či len špinila? a koľko to trvalo?

zdenka67
2. máj 2018

@kufea spinila, trvalo to 2 dni, prvý tak silnejšie, druhý slabšie, potom neskutočná migréna

zdenka67
2. máj 2018

@19940711 držím palce, hlavne oddychuj 😉

19940711
2. máj 2018

@zdenka67 Dakujem pekne 🙂

kufea
2. máj 2018

@zdenka67 ďakujem

ceklis
2. máj 2018

@zdenka67 prosim Ta zdenka a kedy si mala prvého ducha? som teraz 12dpo nie po IUI ale po ET a na teste nic :( tak stale ze ci mam este sancu, ze sa objavi aj druha čiarka. dakujem 🙂 a nech je vsetko v najlepsom poriadku

adulka1989
2. máj 2018

@lavender21 ďakujem pekne aj tebe všetko dobré

zdenka67
3. máj 2018

@ceklis no ja som mala 12ty den uz riadne ciarky, neviem ako to je po ET skus sa spytat bab tam na fore, mozno ti poradia, drzim palce

vyhuelka
3. máj 2018

@ceklis ja som mala po ET slabunkú čiarku na 7dpt... ono záleží od toho či ti vkladali 3dňovú alebo 5dňovú blastu

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoja82
3. máj 2018

@tyty64 dakujem ti za mile slova a mrzi ma, ze viacere preživame tieto stavy...a tvoja doktorka ma uplnu pravdu, lebo keby mam kludnu pracu a nestresujem sa, tak verim, ze by to uz davno bolo..niekedy uvazujem aj nad vypovedou, ale potom zase pride strach, ze co ak ani to nepomoze, potom by mi uz asi preplo, keby mam byt doma a este nestastna..takto si aspon obcas zamestnam myslienky

anavianavi
3. máj 2018

@tyty64 Ahoj, vy ste teraz v procese 2. IUI? My stagnujeme, lebo nas doktor sa nema k cinu a stale na cosi caka.

19940711
3. máj 2018

Baby podla vas zacina byt tam nieco? ked sa na to pozrem blizka, ja tam stale vidim nieco, ale mozno ze mi uz sibe s toho😞😞😞

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anavianavi
3. máj 2018

@tyty64 Po IUI sme cakali na vysledok a po nom mi povedal, ze nerobme 2. IUI, lebo chce moj pripad konzultovat (na co mal 16 dni po IUI + ms 4 dni), ale mne to povedal v case, ked trebalo zakat stimulovat. Teraz som ms nedostala, naco mi povedal, ze mam cakat dalsi mesiac, kym dostanem a mozme skusit zas. Pricom sme mohli zakat Rovno stimulovat, alebo mi mohol nejak pomoct. Neriesim to velmi, lebo koncom maja mam konzultaciu na IVF. Drzim Vam palce, ten 18mm znie slubne, hlavne oddychuj.

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoja82
3. máj 2018

@tyty64 tak drzim palce,nech sa uz nieco pricaruje ☺ ja idem zajtra na folikulometriu a zistime,ci dame 2 iui cca o tyzden

anavianavi
4. máj 2018

@tyty64 Nehovorim, ze sa nevenuje, lebo tu to takto chodi vsade. Na IVF ideme preto, lebo ja bez pomoci ovulaciu nemam a vystelka sa mi netvori dostatocne hruba. A pokusy IUI trvaju dlho. Ak nevyjde IVF, vratim sa na SR. Zda sa mi, ze Martin ma dobre vysledky.

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
claudy7000
5. máj 2018

Baby ja viem ze pisem tu teraz dost casto , co poviete na takyto spermiogram? Aku mam sancu stym otehu ? Robeny v marci tohto roku. Kedze cakam momentalne ci sa podarilo alebo nie , tak budem vdacna za kazdy nazor 🙂 💝😘😚

zoja82
5. máj 2018

@claudy7000 ahoj, no ja nie som odborníčka, ale podľa tohoto to vyzerá, že máte dosť As B spermií..mali ste problém so spremiogramom v minulosti?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre