IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
24. feb 2011

@petuska123 a na krvi si este nebola, vidim podla pasu ze si 16DC?

petuska123
24. feb 2011

@pici ano 16 dc po iui..

pici
24. feb 2011

@petuska123 a na krvi si nebola?

petuska123
24. feb 2011

@pici nie nebola ja som to mala tak napisane ze na 14 den po iui spravit test a ak je negat.mam vysadit utros tak som aj urobila lenze mrch nikde tak som volala do MT a tam mi povedali ze ak nekrvacam tak mam zas zacat brat utros a v piatok teda zajtra si spravit test a zavolaz im ako dopadol. na krv som mala ist ak by bol test pozitivny.

pici
24. feb 2011

@petuska123 aha tak vy to mate nejake ine.. u nas v GF je to tak, ze ides na krv. a tam ti povedia hned

petuska123
24. feb 2011

no idem do posteli majte sa pekne bru noc 😉

katy33
24. feb 2011

No baby, to čo ste sa vy takto rozpisali, však mam čo robit, aby som vas dočitala 😀 😝
No my sme dnes boli v MT a ako obvykle sme bez vajok, ale to je vporiadku, ratala som s tym....Krajko nariadil inj. , ale musela sa vypisat žiadost do poist., aby mi ich preplatili, pretože inak by ma jedna vyšla 12,- a potrebujem ich vraj 20-25ks 😕 🙄....a ak mi to poist. preplati, budem doplacat len 0,5 eur za ks, to je sila , čo 😠 Podmienkou toho bolo , aby som mala urobene tzv.prefuky, a aby som mala spravu o tom, že su oba vajcovody priechodne a naštastie su 😎 Žiadost by mala byt chvalena do mesiaca, takže teraz budeme mat pauzičku, ale ved to rychlo ubehne 😉
No a zasa som si stihla urobit u dr. hanbu...sedim si tam na stoličke, on mi vysvetluje, ako pichat inj.do bruška a mne začali odletovat gombiky zo svetrika 😀 😀 😀...tak mm ich zbieral...Krajko zahlasil, že to bruško sa už nevie na ne dočkat, no hanba, tak som teraz šila gombičky, som bola červena ako taky brontosaurus, aj mm sa zasa za mna hanbil, že čo to mam za erotikuš sveter 😝
@fomarik Zlatičko moje, všetky vyšetrenia doppadnu super , taku zdravu , silnu fazulku ešte nevideli a nepočuli 😉 Vysoky tlak mavaju tehulky a je dobre, že sa snažia takto podchytit prip.problemy, čo samozrejme u teba nebudu, juj, ako by som si ta i ja vyhladila po brušku a možno sa nakoniec predsa len uvidime, my začneme chodit do MT začiatkom aprila a budeme chodit na kontroly častejšie 😉

katy33
24. feb 2011

@mirus11 Zlatino, prekrasna fazulka, držim palčeky, nech je všetko v najlepšom poriadku...a čoskoro popridavame i my taketo prenadherne fotečky 😉

katy33
24. feb 2011

@walta Fuuuu, milačik, som tak rada, že si nam už pri vedomi 😉 😀 ...teraz sa rychlo vykurirovat a šup do IVF, vysledky budu určite len a len dobre, to mi ver a kedy ta pustia domkov 😕

apolenka6
24. feb 2011

@katy33 halo?? 😕 😕 😀 😀

apolenka6
24. feb 2011

Babenky máme tému 3v1 ...mamičky,IUIčkárky a IVFkárky 😨 nie? 🙂

apolenka6
24. feb 2011

@walta skoré uzdravenie ...a znovu si o krok bližšie ku snu 😵

walta
25. feb 2011

@katy33 ahoj katy, ja som dosla domov uz vcera, o 8h ma robili a uz o 12h som sedela v aute, a isli sme s manzelom domov. Par hodin som si polezala, oddychla a bolo. V ISCARE to robia jednodnovou chirurgiou. Aj narkozu som zvladla, aj ked sa priznavm, ze toho uspania som sa bala. Som frajerka 😀 😀 😀

walta
25. feb 2011

@apolenka6 dakujem, citim sa dobre... 😎 😎 😎 😎

aby
25. feb 2011

Dobré ránko , no vy toho napíšete teda 😉
tak dneska som sa fajne vyspala asi preto, že idem konečne na PN a budem mať kľud dneska posledný deň provera od zajtra už len Decapeptyl no a budúci týždeň by mala byť mrcha no uvidí sa 😀

apolenka6
25. feb 2011

Dobré ráno!Tak prvá lentilka sa už krúti v balóne 😝 😀
@walta to je super,že sa cítiš dobre 😉
@aby to sme pre teba tollko popísali aby si mala čo čítať na PN 😀

aby
25. feb 2011

@apolenka6 no predsne to heh 😉 😀 😀 😀

apolenka6
25. feb 2011

@katy33 Nechápem ako tebe mohli vystrelovať gombíčky 😀 😀 ved si chudučká?! 😕 😕 no aspoň si Krajko pretiahol kríže ked ti ich zbieral 😀 😀 .Neboj mesiac ti ubehne a budeš mať žiadosť schválenú raz dva!! 😉 ti poviem riadny rozdiel 0.5 eur a 12eur? 😨 😨 no aspoň Krajko neprotestoval a dal ti injekcie a vypísal vám aj žiadosť na IVF?či,len na ijekcie? Priala by som si aby ste sa s Luckou stretli v MT to už by si nás poznala tri 🙂

walta
25. feb 2011

@apolenka6 ano, je mi dobre, aj krvacanie sa zjemnilo, uz iba slabucko krvacam. To je dobre, takze to dopadlo dobre. Ked budem musiet ist druhy krat pod narkozu, uz budem vediet, do coho idem 😉

jalanecek
25. feb 2011

Ahojte kocky mozem sa Vas nieco spitat??
Pripravovali jsme sa na iui lenze na pan docent zakazal mat nechraneny pohlavny styk len=bo zsa mi vytvorili 5 folikulou takze v pondelok som objednana na folikulometriu a potom iui ak sa zasa nic nevyskytne ale moj problem je v mojom menzese.Dostala som ho o 2 dni neskorsie ale nebol to vobec menzses prvy den som mala skoro nic a cierny menzes druhy den tiez slaby a cierno hnedy teri den r=trocha krvi cervenej a hendeho a ctvrty a piaty den len trocha krvi a cierne mozte mi poveddat ci je to normalne taka ms dakujem za rady,.

strelicia
25. feb 2011

@aby ja som to sefke povedala, lebo super vychadzame. Ale najviac sa mi osvedcilo povedat ze crevna chripka, to hned kazdeho odrovna a prestane sa vypytovat, okrem toho je to neskontrolovatelne 🙂

aby
25. feb 2011

@strelicia no to hej heh no ale preto byť doma 5týždňov ak nie viac heh 😀 😀 😀

No mám to za sebou PN odovzdaná, vychádzky žiadne no ešte aj jedny tabletky budem brať nejaké pečenové testy mám aj zlé sakra keď sa to pokašle tak všetko naraz sakra 😖
Za 2 týždne tam idem uvidím čo mi povie, ale dokyna bola dneska nejaká nasrdená 😒

mirus11
25. feb 2011

@dzuli08 no ono to pomaly aj zacne rast brusko.a mali by tie nevolnosti skor uz zacat polavovat.ale nam to evadi,mi obetujeme vsetko

katy33
25. feb 2011

@apolenka6 A ty čo si včera ešte nespala 😀 😀 😝 ...ja som ešte nebola doma, to som skušala net z prace, lebo sme sem včera dali Wifi-pre mladež , a ked sme prišli domov, tak doma nam zasa net nejde, sa volačo dorvalo, tak dnes som sa normalne ponahlala do roboty na MK 😀 😎

katy33
25. feb 2011

@apolenka6 no zlatinko, tak to je teda dobry cenovy rozdiel - ja som sa už videla, ako budem rozbijat prasiatko, čo mam na IVF 😀 🙄 ...si predstav, že žiadost na IVF nam odmietol vypisat, že prečo myslime hned na to...vraj on si mysli, že u nas to pôjde tou lahšou cestou-IUI....no ja som mu povedala, že sa bojim, že potom už nebudem mat žiadne vajka, ked sa mi už teraz nechcu robit...a on na to, že praveže on ma teraz obavy z toho, že z inj. vajok bude , ale až priliš - že nam bude hrozit viacpočetne tehu 😕 ...že by sa to teraz mohlo vyburit, garantoval mi, že pri inj. vajka budu na 100%, tak uvidime. A ty len pekne papenkaj lentilky tak, ako sa patri a vajkam spievaj, aby sa im lahšie rastlo 😀

adikasala
25. feb 2011

@katy33 ahoj katy ake inekcie ti predpisali?,no tak to isti april dufam aj pre teba!!!!!

adikasala
25. feb 2011

@apolenka6 ahoj zelam ti aby si mala najlepsie a najkrajsie vajka aby z toho bola krasna fazulka 😲

katy33
25. feb 2011

@aby no mojenko, tak si len pekne krasne tu pn vychutnaj, konečne budeš mat už klud 😉 ...a tfuj,tfuj,tfuj aby sa ti pn predlžila o 9 mesiacov ..

katy33
25. feb 2011

@adikasala Ahojky, merional budem mat 😉 ..a ty tiež ideš na IUI v aprili, či 😕 🙂

adikasala
25. feb 2011

@katy33 ahoj ano idem az v aprili dala som si prestavku lebo som sa necitila po 2 iui moc psichicky dobre tak som sa rozhodla pockat 2 mesiace,nejako to citim ze to bude mesiac ten idealny 😲 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre