IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
25. feb 2011

@katy33 a medzi tym si davam kuru homeopaticku,ja som bola sledovama u jedneho homeopata minuly rok, ateraz som sa knemu vratila.on pomohol 360 parom k babu tak davam nadej este do neho ak nevyde iui

katy33
25. feb 2011

@adikasala No super, tak nas bude viac aprilovych aj zuzanka sa k nam prida 😉 ...ja som tiež v celku rada, že budem mat teraz pauzu, potrebovala som to, mala som pocit, že už to hrozne tiskame a nebolo to dobre 🙄 a v aprili mam narodeniny, tak to možno bude nar. fazulka 😀 😉 ..ty tiež pichaš inj.?

aby
25. feb 2011

@katy33 no to hej , dneska bola nejak nasrdené dokyna dala mi PN len do 11.3. , aká optimistka že to už budem mať po tom heh no keď pôjde do helíku budúci týždeň tak poviem nech jej odkaz napíšu 😀 😀 😀
no musí sa to podariť idem aj dietku držať heh 😉

katy33
25. feb 2011

@aby To čo je..však po IVF sa nesmie ist do prace, to ti musi automaticky dat pn, ona asi nevie, čo to obnaša 😠 Musim ist makat, sa nam tu robotka zbiera, tak zatim paaaaa 😉

petuska123
25. feb 2011

ahojte baby tak konecne som sa dostala na net.takze mrcha stale nikde test negativny.len to slabe spinenie ktore aj to uz prestalo 😠 co si mam akoze o tom mysliet??? 😒

miyya
25. feb 2011

@petuska123 fíha a to ako je možné. ukáž graf. som ťa tu vystopovala 😀

petuska123
25. feb 2011

@miyya ty brdo fakt si ma vystopovala!!ja som uz prestala merat.tak neviem aku mam teplotu ide ma jebnut nech sa to uz rozbehne robila som si pred hodkou test pepino a nic

aby
25. feb 2011

@katy33 no ja neviem čo jej bolo som jej to povedala, asi jej dneska hrabkalo lebo bola akási nasrdená 😖
ale mi prišla, že nevie . Sa drž moja paaačko 😉

miyya
25. feb 2011

@petuska123 a kolký dpo a dc si??

katy33
25. feb 2011

@jalanecek No mojenko a vy ste vtedy aj keksikovali?....nemôžeš byt tehu, lebo vtedy mavaju ženy v čase, kedy im ma prist ms špinenie 😉 😕

apolenka6
25. feb 2011

@katy33 A ja ,že kde si?!no vidíš ako sa teraz ženieš do práce?! 😀 😀 MK ti to istí....no ,ale aj doma net dajte do poriadku 🙄 ...inak to je teraz super môžeš aj v práci sledovať výsledky ked niektorá pôjde na krv 😕 😅
Vieš teraz ked je m doma tak sa nemôžem dostať k PC 😠 😠 a ked mi ho večer dal tak ma čas už nezaujímal 😀 😀 no a teraz som mu ho konečne urvala!! 😝 ...no ved uvidíte ako to bude ked budeš na inj....?? 😕 😕 a prípadne dodačne vám vypíše žiadosť na IVF ..čo nebude treba a budú tie dvojky 😲 😲 a budeme spolu brázdiť mestom.
Ja papám tabl.ale radšej vôbec nepremýšlam či a kolko vajok bude?? 😕 😕 nechcem sa stresovať nechávam to na náhodu a budem taká "flegmoška" 🙂 pre istotu

petuska123
25. feb 2011

@miyya po iui 17 den a 31 dc

apolenka6
25. feb 2011

@adikasala A ty ako? idete na dalšie IUI ?či sa bojíš znovu pruhu či čo to bolo....a hádam som si ťa nepomýlila a si to ty mala !? 😕 😀 ak áno prepáč

apolenka6
25. feb 2011

@adikasala aha teraz som si až prečítala,že na IUI nejdeš...no jasné musíš sa na to cítiť 😉

kaaaty
25. feb 2011

@mirus11 ahoj pekny vysledok...ake lieky si brala pred IUI? ja som dnes dostala clostylbegyt..dufam ze telo bude reagovat dobre...ktory den cyklu ti robili inseminaciu?

tinasc
25. feb 2011

@katy33 držím palce, nech vám to vyjde aj bez ivf 🙂

tinasc
25. feb 2011

@petuska123 tak z toho by som bola zmätená, veď keby si bola tehu, tak test by to už ukázal nie? mali by ti tú krv zobrať konečne, aby si vedela na čom si a aby si zbytočne utroš nebrala 😉

pici
25. feb 2011

@tinasc aj ja si myslim, lebo testu ukazat nemusi ale krv je stopercentna :D

miyya
25. feb 2011

@petuska123 zaujímave. to by ti už malo ukázať.ale dneska si špinila ze? ak sa ti nerozbehne mrcha mohlo to byť uhniezdenie až teraz. aj u mna bolo uhniezdenie neskôr a tiez mi test neukazoval.ale zase takto dlho to nebolo

miyya
25. feb 2011

teraz pozerám ze uhiezdenie je 5-10 dní,ale nikde som čítala aj 11 dní. hmm nevychádza to nijako aj keby čo bolo. :(

tinasc
25. feb 2011

@pici no veď to, myslela som, že všade sa automaticky ide na krv a to je na 100% 😉

pici
25. feb 2011

@tinasc tak si chod dat zobrat k obvodnej , ved aj ona ti vie zobrat....

tinasc
25. feb 2011

@pici ale veď ja som si na istom, ja som na krvi bola 🙂

pici
25. feb 2011

@tinasc aha... 😠

tinasc
25. feb 2011

@pici to som myslela tak, že som si myslela, že vo všetkých centrách automaticky robia krvný test... preto som sa čudovala, že petuske nekázali prísť na krv, ale si len urobiť domáci test 🙂 ja chodím tam, kde sa chodí na krv 🙂

katy33
25. feb 2011

@apolenka6 Kuratenko moje, však my sme už načisto zavisle 😕 😅 ....ja som dnes doma bola normalne nesvoja, ked som sa nemohla sem zavesit 😀 ☹ ...ale už mi dlhšie trva pismenkovat-tukam do toho tu , ako taky datlik 😀 ...nechtiky-nezvyk 😀 ...su užasne, Petka je šikulka 😉 ...je dobre, že na to nemysliš, podla mna tak je to najidealnejšie a ovela väčšia šanca, že bude všetko tak, ako ma byt 😉 ...mm ta zakusne, ked mu budeš lopkovat pc 😀 😝 ...to je u vas normalne boj 😀

katy33
25. feb 2011

@petuska123 Moja, naozaj si chod dat urobit test z krvi, budeš mat istotu 😉 ...a už si utroš znova vysadila 😕

petuska123
25. feb 2011

@katy33 hej jedina na tu krv musim ist.a utros zas berem 😀

petuska123
25. feb 2011

@miyya bud sa oplodnilo nie pomocou iui ale normal ak dozreli este ine foliky 😀 😀 😀 no pondelok volam do caru a spinenie uz vecer prestalo

miyya
25. feb 2011

@petuska123 no vidíš to sa stalo kamoške

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre