IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adulka1989
19. jún 2018

@jasmina232 áno hneď vraj je to lepšie tak lebo ak ovulácia nastane po injekcií skôr tak aby tam už spermie boli tie predsa vydržia 72 hodín no mali by pri dobrom spermiograme

adulka1989
19. jún 2018

@blunka práca muž nemal jednoduché sa tam dostaviť pitali sme sa ze ak sa bude dat na druhý deň ak nie ze to odložíme na druhý cyklus

adulka1989
19. jún 2018

@blunka a možno keby sme aj šli v daný deň spermiogram bol tak zlý že možno by to tak co tak nevyšlo neviem no sak nič sa nedeje ideme ďalej len nám odporúčajú ivf už podľa vysledkoch

ruzicccka
20. jún 2018

Najde sa tu niekto kto chodil do gyncare v Kosiciach? Uz druhy den sa tam snazim dovolat a hned mi to vypne volam z UK
Ale pochybujem ze niekto zo zahranicia sa tam dovolat nemoze ...
Volam na cislo tel:+421800300000
Je aj nejake ine ?
Na stranke maju aj folmular ale je to na dlhsie
Kedze som v UK a idem na Sk len na 3 tyzdne
Tak som tam chcela radsej volat baby ako sa mam s nimi skontaktovat ?

bobulkapetka
20. jún 2018

@ruzicccka ja som tam síce nechodila ale skús to druhé číslo pre internacionálne hovory odfotila som ti to možno budeš mat viac šťastia.

ruzicccka
20. jún 2018

@bobulkapetka Skusim dakujem

adulka1989
20. jún 2018

@ruzicccka volaj viac krát oni dvihnu a neskladaj

ruzicccka
20. jún 2018

Babule Tak nakoniec som objednana na Konzultaciu do helios v kosiciach
Trosku sa aj obavam ale zaroven tesim 👏👏
Chceme zacat riesit IUI
Ale kedze na Slovensku budeme len 3 tyzdne vsetko asi stihat nebudeme aj ked ta pani s ktorou som Volala mi povedala ze ak By som ten cas mala ovulaciu by sa to kludne stihat dalo Lenze .. ja som na Slovensku ako samoplatca
A vsetky komplet vysetrenia plus spermiogram by ma stalo velmi vela ...
Bolo mi povedane ze cca 150eur
Plus spermiogram 30 eur ale to uz by boli asi uplne vsetky mozne vysetrenia ja ani neviem co vsetko mi hovorila vobec som nechapala 😂😂
Co vsetko zena musi mat pred IUI ?
Alebo je to individualne budem rada za kazdu radu Lebo na Slovensku som este nic take neriesila netusim ako to tam chodi

ruzicccka
20. jún 2018

Baby este jedna otazka
Spln kosice a helios kosice ..
Kde je lepsie podla Vas ?

tyty64
21. jún 2018

@ruzicccka A nepovedala si km že tieto vysetrenia uz máš? Podľa mna ak im povieš že chceš ísť do IUI tak ti ho spravia. Diagnózu vieš tak vy nemal byt problém. Ak trafis ovulaciu tak ti ho podľa mna hneď aj spravia. My sme obaja išli na krvné testy, spermiogram, a ja na priechodnosť vajickovodov(ale to nebola podmienka)😊

lucka_lullu
22. jún 2018

Ahojte 23.5 som absolvovala IUI (bez stimulácie, len s ovitrelle) , 6.6 negatívna krv, po vysadení utrogestan MS prišla po dvoj dňovom meskaní 8.6. Bola trochu silnejšia, ale inak normálna. Teraz v pondelok 11.deň cyklu som začala špinit a v utorok už aj krvácať. Neberiem žiadne lieky, aj predtým som brala len inofolic, ten som na leto vysadila, lebo sme si chceli dat pauzu, tak som aj bazalku prestala merať. Všetky vyšetrenia som mala v poriadku a nemám žiadnu diagnózu.
Od utorka krvácam. V stredu som bola u gyn, vraj je všetko OK, pozrel ma ultrazvukom, vyšetril, že to môže byť menštruácia. Neviem, nikdy som takýto problém nemala, vždy mi chodia presne, mam 26-28dnovy cyklus. Nemali ste niektorá podobnú skúsenosť? Nemôže to byť z toho ovitrelle alebo utrogestanu?

kikuska9935
22. jún 2018

@lucka_lullu ahoj..aj ja som mala 1,IUI , žial neuspesne. vysadila som Progesteron a o 2 dni som dostala MS, ale prave naopak, taku slabu, ze som v zivote taku slabu nemala. ani bolesti, ani prsia ma neboleli ani podbrusko... normalne ze som sa tesila ( nie preto ze &iui nevyslo) ale preto, ze konecne mam slabu MS :D
ked ta doktor pozrel a povedal ze je vsetko Ok, tak asi je. mozno je to z tych hormonov...

lucka_lullu
22. jún 2018

@kikuska9935 dúfam, lebo nemám veľkú dôveru. Budúci cyklus mi chce dať duphaston na úpravu cyklu. Ide ma poraziť, lebo kým som tam nezačala chodiť, som nič na úpravu cyklu nepotrebovala 😔
Ale je zaujímavé, že ty si mala práve slabšiu MS. Na každého to asi pôsobí inak...

santine
24. jún 2018

Zienky, ake vam odsledovali folikuly prosim? Ja v piatok vpravo 18 mm, vlavo 17 mm po soft stimulacii. V sobotu vecer mala byt HCG injekcia, aj bola. Ale: ovulaciu sa mi zda, som citila uz v sobotu doobeda a potom aj poobede, raz napravo, potom nalavo... dnes je nedela 10 dc, na ten mi obycajne vychadzaju ovulacie. Na IUI mam ist zajtra o 10:00. Nebude to neskoro? Nechcem otravovat dr. mobilom. Len sa pytam, ako to nacasovali vam v pripade uspesnej IUI. Dakujem 🙂

tyty64
24. jún 2018

@santine Ahoj, my sme boli po 24 hodinách🤔

misik14
24. jún 2018

@santine my po 36 hodinách

lavender21
24. jún 2018

@santine mne sa to zdá dosť neskoro , neviem. Mne pichli pregnyl hneď po IUI a u mňa to bolo úspešné. Podľa mňa spermie si na vajíčko počkajú, ale vajíčko dlho čakať nebude... Čo tak skúsiť to aj dnes doma? Ak nemáte veľmi zlý spermiogram...

santine
24. jún 2018

@lavender21 aj ja si tak myslim... aj toto je dobry sposob, HCG hned po IUI, ovu sa nepremeska. Skor to vidim nadejnejsie zo stvrtkoveho snazenia. IUI mame po 36 hod od injekcie. Zajtra rano sa este spytam dr...

lavender21
24. jún 2018

@santine držím silno prsty 🙂 nám vyšlo prvé IUI a teraz som s druhým babom v 13tt a to neviem ako sa podarilo 😁 tak verím že aj vám sa podarí 😘

adulka1989
24. jún 2018

@santine mne robili prvú iui v deň pichnúťia ovitrelle vraj tam spermie na vajko počkajú a druhu mi robili keď už bol folikul prasknutý musel prasknúť deň pred tým ale to bolo koli nám nevedeli sme sa dostaviť deň planovanej iui a obidva iui neúspešne ale vraj mame zlý spermiogram

alaza
26. jún 2018

Ahojte, dnes som bola na druhom IUI.. mali sme len 8x10na6 spermií a motolita A 10% doktor sa netváril moc nadšene, je to asi malý počet. Aký je Váš názor? Ach nešťastná som z toho. 😖 Aké počty ste mali vy?

matka90
26. jún 2018

Ahojte baby chcem sa opýtať ako dlho sa v tele drží pregnyl 5000. Injekciu som dostala 13.6. Predtým som brala clostylbegit a 15.5. Som bola na prvej iui a beriem utrogestan. Na krv idem v piatok. Stále ma bolia prsia a mam ich citlivé, pobolievaju ma sem tam aj kríže plus strašná c
huť do jedla stále. Chcem sa len opýtať ci to môže byť ešte pregnyl, test som si nerobila chem vydržať

santine
26. jún 2018

@alaza ahoj, v nasom pripade urobili len taky jednoduchy spg: pocet 12 milionov (a to sme radi, predtym bolo 5 mil.), motilita 30 ci 40%, nepamatam presne (nebola robena A, B motilita), patologia 97%... tak neviem, ake su sance 🙂. Dolezitejsia je hadam v pripade IUI kvalita viac, nez kvantita. Dr. sa tvaril normalne, ziadnu tragediu z toho nerobil. Niektorym parom to vyjde aj s nie celkom idealnym spg... u nas doktor je vacsi optimista nez ja 😉 Ja som bola na IUI vcera v pondelok 🙂

santine
26. jún 2018

@lavender21 k nacasovaniu Dr. povedal, ze to bolo dobre nacasovane. Tak uvidime. Radi sa nechame prijemne prekvapit 😉 ale inak sme realisti.

alaza
26. jún 2018

@santine nooo to my máve na spg až okolo 175 mil. 🙈 🙈 len proste teraz bolo očistených dobrých len tých 8 mil. z čoho som v šoku, sklamaná, nečakala som to... minulý mesiac sme mali očistených 20 mil.... Dnes mi lekár aj povedal, že je to už pod hranicu IUI, ale že ho spravia.. úplne ma sklamal celý tento den.

zdenka67
26. jún 2018

@matka90 okolo 10 dni sa drzi urcite, mne na 10ty den test ukazal nic, to som skusala, kvoli pregnylu, potom 12 a 13 ten som mala uz pozitivny test

santine
26. jún 2018

@alaza to bola koncentracia na ml 🙊 spg . Pocet "ocistenych" nam ani nepovedali... lekar nas radsej nedeptal. Ja som mu povedala, ze viem, ze sance su male, ze je to 10% a on ze 10 az 12 🙂 Nebud sklamana, nadej mate, kolkym zienkam sa to uz podarilo aj s horsimi cislami, tak to nie je na zahodenie 😉

santine
26. jún 2018

@matka90 ahoj, po 14 dnoch uz nebude ani zvyskovy HCG z Pregnylu. Tie priznaky su asi z urogestanu. Pockaj do piatku, zamestnaj sa inymi vecami zatial 🙂 drzim palce.

matka90
26. jún 2018

Zdenka67 santine ďakujem moc za odpoveď uvidíme v piatok, test robiť nechcem radšej sa nechám prekvapiť a snáď sa podarí na 1.krat snažíme sa už cez 3 roky a stále nič. Problém je pco 🤔

matka90
26. jún 2018

@zdenka67
@santine
ďakujem moc za odpoveď uvidíme v piatok, test robiť nechcem radšej sa nechám prekvapiť a snáď sa podarí na 1.krat snažíme sa už cez 3 roky a stále nič. Problém je pco

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre