IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

amalia8
10. júl 2018

Ahojte, IUI sa vzdy robi len clostilbegytom? Lebo ten som brala 6 mesiacov a babo z toho nebolo. Tak ja ci mi aj ine lieky ponuknu? V auguste ideme prvy krat do centra reprodukcie, a chceli by sme vyskusat 3 krat IUI..

shibinka
10. júl 2018

@santine Ďakujem, popravde aj ma to prekvapilo, ale ešte je pred nami dlhý boj, nech sa všetko udrží kde má, verím že to dobre dopadne. Podľa mňa to prekvapilo aj pána doktora, ktorý vravel že spermijky sú pod limit ale že to spravia, ze snad tá jedna to dá. Ako sa vraví aj motyka sem tam vystrelí 😉

sammantha23
12. júl 2018

Tak ja dnes 13.den po tretej IUI a test zase len s 1/ :( v septembri asi zacneme riesit IVF

santine
12. júl 2018

@amalia8 ahoj, niekedy sa dava aj Letrozol, ma menej negativnych ucinkov, ako soft stimulacia. Zavisi ako to zhodnoti lekar.

santine
12. júl 2018

@sammantha23 ahoj, ani nam to nevyslo, to je statistika... 😐 ides na krv? Mne vysla negat. a potom za 2 dni nabehla ms... musime sa rozhodnut, co dalej.

sammantha23
12. júl 2018

@santine ano na krv zajtra 😢 no my v septembri to ivf budeme chciet zacat riesit lebo nieje naco čakať, ale je to nespravodlive ze? A vy co tiez uz ste mali 3x IUI?

santine
12. júl 2018

@sammantha23 my len 1x iui, u nas je problem uz inde, totiz vek sa oklamat neda 😐 snazin sa s tym vysporiadat a nemat toho snazenia plnu hlavu, zatial mi to moc nejde... nedari sa nam dlho a to sklamanie a nadej dokolecka dokola mi nerobi dobre na dusi... tusim seknem aj s modrym konikom 😅 ale vam zo srdca drzim palce, ako aj kazdej zienke a muzovi, co tuzia mat babo

mouse14
13. júl 2018

Zeny, pocujte neviete ci ma vplyv gel, co pouzivaju pri prefukoch na vajecnikoch na IUI????Lebo riesime to aj to, skoro naraz...dakujem za odpovede

tyty64
13. júl 2018

@mouse14 Ahoj, mne robili priechodnosť kontrastnou latkou a lekar vravel že by sa mala do pár dni vyplavit, pozeral ma dva dni potom a vravel že ešte tam trocha je, ale že sa môžme snazit. Takze asi aj IUI môžu spraviť, však predtým ta pozrie lekar 😘

mouse14
13. júl 2018

@tyty64 no potom super, lebo dneska som bola na ult, a mam dva folikuly, velke 12 mm zatial, a prefuk budu v pondelok o 7:00 a na inseminaciu to vyzera asi v stredu, pripadne stvrtok....takze som kludnejsia 🙂

dia07
13. júl 2018

@tyty64 ahoj nemal by sa mať styk po hyfosy vyšetrení hneď? Lebo my sme mali asi tri dni pred hyfosy a dva dni po hyfosy styk. Je to zle?

vyhuelka
13. júl 2018

@sammantha23 nezúfaj, ono sa to raz podarí 🙂 ani nám nevyšlo 2x iui tak sme si povedali dosť, načo riešiť toto keď to nemá zmysel, išli sme do ivf, bolo to náročné ale oplatilo sa, vyšlo nám to na 1x 🙂

tyty64
13. júl 2018

@mouse14
@dia07 No snad to pôjde dobre. Mne vtedy povedali že je možné že folikuly pri preplachu môžu vpxlavit vonku ale keď robili potom sono tak tam ešte folik bol 🤔 snad by nerobili IUI zbytočne, a snazit sa treba asi normálne ak nemáš žiadne bolesti, vraj sú šance vyššie. Nám to ale c ten mediac nevyšlo 😑

laurazma
13. júl 2018

Ahojte, prosím o radu..Je normálne ak mám 5 dní po IUI nafúknuté brucho? Začalo to až dnes ráno..aj chrbát ma dosť bolí. vďaka 🙂

dia07
13. júl 2018

@tyty64 no mne bolo robene hyfosy 22.juna a pred hyfosy mi pozrela folik a mala som 16mm v 11dc.. Po hyfosy už nepozrela tak neviem ci mi ostal... No snažili sme sa pred aj po hyfosy a dnes som 32DC. MS som čakala včera aj podla apky.. Posledný cyklus predtým som mala 29 dnovy. Tak neviem ci mi mešká ms alebo co... Ovulka mohla byť okolo 15DC. Co myslíš? Pár dní dozadu som mala mierne tlaky ako pred MS no už nič

tyty64
13. júl 2018

@dia07 A nerobila si si test? Vobec si nepamatam ci mi vtedy meškala MS. Určite si skús urobiť test. A žiadne problémy sa nenašli? Obe strany priechodné?

dia07
13. júl 2018

@tyty64 už som dostala ms 🙂 a áno obe strany mam volne priechodné. Ziadne problémy ☺️

tyty64
14. júl 2018

@dia07 Tak hlavu hore a skusajte další mesiac 😊 raz sa urcite podarí 🤗

19940711
15. júl 2018

Ahojte baby, co myslite je tam nieco?
Strasne sa bojim 😫 Som po druhej IUI a dneska je 12 den po. Aj vcera som si robila testik, ale to bolo skoro biele. A dneska toto..
Pamatam si pri prvej IUI som mala tak isto ducha,tak som sa tesila. potom to zacalo silniet len bohuzial pomalicky, mala som nizky HCG a som potratila😞
Tak dufam ze ta ciarka bude silniet a teraz budem mat vacsie stastie.

amalia8
15. júl 2018

@19940711 velmi drzim prsty, aby babatko krasne rastlo. Ciarku dusika tam vidim 🙂

19940711
15. júl 2018

@amalia8 Dakujem krasne 😊😘

mouse14
17. júl 2018

Kedy si pichate pregnyl?Pri akej velkosti folikulov?

19940711
17. júl 2018

Dufam ze teraz vsetko dopadne dobre 🙏🙏🙏

marika2231
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marika2231
20. júl 2018

Nam sa to podarilo na prvy krat,minuly rok 17.6.17 nam urobili IUI v Helios Martin a dnes mame doma 5 mesacneho zdraveho chlapceka ❤👶😘

laurazma
20. júl 2018

@marika2231 nam robili teraz tiez prvykrat v heliose..v pondelok ideme na krv, testy zatial biele 😔 snaaad sa to este zmeni do pondelka..

adulka1989
23. júl 2018

@sammantha23 mate dobry alebo zly spermiogram

regina24
25. júl 2018

Ahojte baby ja som teraz po druhom iui. Dnes je 9tyden testovala som ale zatial stale nagativny vysledok. Kedy ste sa testovali kedy vam vysiel test pozitivny beriem duphaston 2x1tbl .
Pri prvom iui som mala bolesti prsnikov bolesti podbruchu atak a teraz pri druhom sa citim dobre skurat sem tam ma pivhne podbruchu ale nic viac .
Vam sa nakolkaty raz podarilo. Po iui ?
Maliste robe e aj priechodnost vancovodov ?

regina24
25. júl 2018

@marika2231gratulujem Vam .
Vhcem sa spitat ked ste sa doma testovali po iui na kolkaty den ste mali pozityvny tehot test ? Mali dte sj nejake priznaky ? Ja dom teraz po druhom iui a mam ist o tyzden utorok bude 14deb .
Dnes som testovala na 9den od iui zatial negat.

regina24
25. júl 2018

@sammantha23 na kolkatej iui ste noli ? Mne sa ties nepodarilo prve teraz som po druhej iui tak cakam .o tyzden utorok idem na krv a sono .
Ak sa nam ti nepodari ani teraz tak neviem. Fakt ci mam ist na tretie iui alebo uz ist na ivf .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre