IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

regina24
25. júl 2018

@vyhuelka chcem sa spitat ako prebieha ivf ? Cca cena kolko vychadza podla coho ?

regina24
25. júl 2018

@jasmina232 jej gratulujem to je mile 🙂
Chcem sa spitat maliste aj nejake priznaku po iui ?
Ns kolkaty den ste si tobili tehotensky test ? Jasom teraz po iui druhy krat.

vyhuelka
25. júl 2018

@regina24 no ivf je dosť individuálne, záleží podľa toho aké máte zdravotné problémy, dr by ti odporučil buď krátky alebo dlhý protokol... pri krátkom sa pichajú injekcie ( 2 druhy vačšinou) od začiatku menštruácie, pri dlhom sa najprv berú tabletky od 16dc tuším, potom do toho žačínaš pichať 1.typ injekcii, čakáš kým príde MS a potom pojdeš na kontrolu a tam ti povedia kedy začať pichať dalšie injekcie... počas celej stimulácie chodíš každá 2-3dni na sono a krv ako reaguješ na hormóny, podľa toho ako budú folikuly rásť ti naplánujú odber vajíčok v celkovej anestéze (treba mať urobené predoperačné vyšetrenia), odber trvá asi 15 min, potom tam ležíš dve hodky a ideš domov v doprovode... potom podľa spermiogramu rozhodujete akou formou majú byť vajíčka oplodnené a čakáte či sa oplodnia a koľko sa ich vyvinie do požadovaného štádia aby boli vhodné na vklad.... každé centrum má svoj vlastný cenník, my sme len za lieky dali vyše 300e, potom halosperm (genetika spermiii) 100e, mne odobrali 15 vajíčok, z toho bolo dobrých 12 tak sme dali všetky oplodniť, myslím že v balíčku majú oplodnenie 5 vajíčok a potom sa každé jedno dopláca zvlášť... to bola celkom pálka, nepametám si však presne, nakoniec nám ich ostalo dobrých 6, tam sa potom platí aj za mrazenie...keď som to vtedy rátala dokopy vyšlo to cca 1600e dokopy plus ale nerátam cesty do centra

regina24
25. júl 2018

@vyhuelka na velkapalka ale zas clovek ked chce mat babo co uz nevadi tak uvydim ako vyde iui ak nie yak pojdem na ivf dakujem velmi pekne ste mi to rozposali dakujem este raz.

vyhuelka
25. júl 2018

@regina24 nie je zač, držím palce nech to výjde 🙂

saska99
25. júl 2018

1900

jasmina232
25. júl 2018

@regina24 no v tu noc ked mi robili iui veeelmi silne bolesti kratke ale intenzivne len fakt nvm ci to súviselo s iui, a test som nerobila, šla som na krv a az potom som si spravila lebo sa mi nechcelo veriť ze to fakt vyslo 🙂 budem drzat palce was pripájam motivacne foto

regina24
25. júl 2018

@vyhuelka velmi pekne dakujem za info dakujem za radu . Dakujem

regina24
25. júl 2018

@jasmina232 jej gratulujem vam moc
Potesilo ma tie fotky tak uvydem ako dopadnem teda aj ja. Mam tak podvecer poobolievanie ale inac sa citim dobre potom vyste sa ties citili dobre ? Po iui pocity ste mali ake ?? Vopred dakujem velmi . Chodite do centra heliosom do bb ci ?? Dakujem

regina24
26. júl 2018

@adulka1989 chcem sa spitat ked ste mali dvs krat neuspesni iui tak isliste na iui sj na treti raz alebo dte si zvolili ivf ?

jasmina232
26. júl 2018

@regina24 chodila som do Spln..u, v kosiciach a ano cítila som sa dobre v podstate nic nebolo ine, ako v ine bezne dni, teda az na moj adrenalin 🙂

adulka1989
26. júl 2018

@regina24 nesli sme zatial nikde planujem ist do tkaninovej banky a popri tom zacat brat vitaminy snazit sa prirodzene a planujeme ivf mozno ak sa zlepsi spermiogram dali by sme este iui ale zatial sa neoplati

adulka1989
26. júl 2018

@regina24 ja som po iui mala prve asi tri dni pobolievanie ospalost a potom uz nic bolo to z liekoch urcite lebo nevyslo ani jedno iui

regina24
26. júl 2018

@adulka1989 ja som bola helios bb tak teraz idem lrn na sono utorok tak uvydime ci to vyslo na druhy krat ale ci tim sa dobre preto si myslim ze sa mi to nepodarilo tak uvydim ako urobim di edte tehot tedt pondelok co mi vyde.

regina24
27. júl 2018

Ahojte baby som po iui 10den. O dnes novi som mala take bolesti ako keby dom mala dostat menstruaciu take cudne bolesti som mala podbrusku .coho by to mohlo ? Rano som merala bazalnu teplotu bola 37,6.
Tak neviem co si mam mysliet.alebo co si myslite vy co to mohlo byt . Dakujem

adulka1989
27. júl 2018

@regina24 moze to bit dobre znamenie ale aj nemusi nic znamenat drzim palce nech je to dobre

nikina2990
27. júl 2018

@regina24 a skusala si si uz robit test? Bazalna vyzera nadejne, drzim palceky👍 nas caka 2.IUI teraz v auguste po par mesacnej pauze

cuttina
27. júl 2018

@regina24 Na toto ti tu nikto nemoze dat relevantnu odpoved. Urob si test. 10 DP by si uz mala vidiet, 14 dni by uz mala byt istota.

regina24
27. júl 2018

@nikina2990 budem si robit tehot tes az vnedelu .
Vy idetea druhe iui
Tak uvydim jako dopadnem ja utorok a potom neviem ak nahodou sa to nepodarilo tak neviem ako biude ci dam este nadaj na 3iui ivydim. Vy byste co robili .

regina24
27. júl 2018

@cuttina tak to jasne ,ja som chela vediet ci moze to byt pryznaky .

regina24
27. júl 2018

@adulka1989 hej vsak uvydime. Jake znamenie to bolo dam vediet. Tak uvydi sa

adulka1989
27. júl 2018

@regina24 ja keby som mala ok spermiogram isla by som viac krat aleu mna teraz po tych zlych vysledkoch to asi nema zmysel iba ivf

regina24
27. júl 2018

@adulka1989 hrj tak uvydim ako dopadnem a ked nie tak idem tiez na ivf
Tak uvydi sa co som citala po ivf vela sa privera ale tak vecsia sancae tam

adulka1989
28. júl 2018

@regina24 to hej ale priberes tak ci tak pri tehu

regina24
28. júl 2018

@adulka1989 hej to je pravda . 😀

adulka1989
29. júl 2018

@regina24 ahoj tak ako testovala si?

regina24
29. júl 2018

@adulka1989 ahoj vcera cez den som testovala som test bol podlamna negativny , nemam doma uz test budem testovat sa zajtra rano .tak uvydim ako. Dakujrm za opitanie a vy sa mate ako

cuttina
29. júl 2018

@regina24 Uvidite, ako dopadnete zajtra, velmi drzim palce. Ale skor si myslim, ze uz by ste sa mali na IUI vykaslat, sance su tam velmi nizke a skoda penazi. Skusat stale prirodzene a ja by som uz isla do ivf.

regina24
29. júl 2018

@cuttina hej aj ja nadtim uvazujem ze ak sa teraz nepodari tak sa objednam na konzultaciu na ivf ist lrbo to iui malo percento ze otehotnoet . A stale kazdy mesiac dat dotoho peniaze a nevyde tak skor tie peniazky dam do ivf virm ze to stoji dost ale dar zivota stoji viacej

regina24
29. júl 2018

@cuttina a vyste noli na iui alebo ste na ivf ako to vsetko prebiaha kedy ste zistilili ze te tehotna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre