IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jana86
12. aug 2018

@regina24 dnes som robila test a nic :( uvidim v utorok na odberoch, ale bojim sa, ze zas to nevyslo :( vy ste po dvoch iui isli hned na ivf? Ako sa zacina priprava a kedy..kludne aj IP 🙂

regina24
12. aug 2018

@jana86 treba drzat palce kolkaty den ste po iui ja som si tobila tehot test cca 12den tiez som mala negatyvne od iui npodarilo sa mi dvakrat zasebov tak sme sa rozhodliist na ivf kde je uz vecsia sanca .
Taka je priprava ze partnerovy este raz zoberu spermiogram .
Zacinam brat tbl ten to tyzden tbl o tyzden injekcie a potom dialsie druhy injekcie to vam vsetko vysvetlia vcentre kedy co sa berie a picha .
Medzi tym jak beriete tbl a injekcie chodite pravydelne na sono 2,3dni potom odber krvy .a potom podla tpho ked narastu folikuli tak sa potom naplanuke odber vajicok atak...drzim vsm palce
Ja idem na PN od zaciatku ak sa budem citit dobre tak pojdem aj do roboty.
Dufama aj nam podary ivf

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jana86
14. aug 2018

@tyty64 tak uz mam potvrdene ze to nevyslo :(
Bola to druha iui tak uz skusime ivf..

tyty64
14. aug 2018

@jana86 och, to ma mrzí 😑 a nejdete ešte jedno Iui skúsiť?

jana86
14. aug 2018

@tyty64 neviem :( vo stvrtok ideme do heliosu tak sa porozpravame s dr. Myslim, ze pri ivf je vacsia sanca..uvidime

mouse14
14. aug 2018

@jana86 ahoj, beries nejake vitaminy na podporu tehotenstva?Ako kyselinu listovu, macu, alchemilkovy caj a podobne?

tyty64
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
melindacicusik
15. aug 2018

@tyty64 dobrý deň aká by bola cena švagriná je po 2 potratoch a teraz jej zomrelo babetko v 21 tt tak už je zúfalá trošku radosti by som jej chcela spraviť

lucia18121
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lavender21
16. aug 2018

@lucia18121 nám vyšlo na prvýkrát, malá má teraz 13 mesiacov 🙂 a som v 21tt, druhé sa nám podarilo prirodzene... Držím silno prsty aby vám to vyšlo 😉

lucia18121
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lavender21
16. aug 2018

@lucia18121 to bude veeeeľmi veselo 😉 teším sa na to... Snáď sa aj vám skoro podarí 🙂

jana86
16. aug 2018

@lucia18121 my sme boli x na iui a neuspesne.. ideme uy na ivf

regina24
16. aug 2018

@jana86 aj my sme boli dvs krat na iui a nepodarilo sa vobec ,
Tak toez som sa rozhodla ist na ivf .dufam ze sa podari .

jana171218
8. sep 2018

Baby bolo IUI bolestive? Niekde citam ze to dost boli. Aby som sa vedela pripravit

laurazma
8. sep 2018

@jana171218 nie je to bolestive, skor mierne neprijemne..ako ked ti robia ster na preventivke 🙂

jana171218
8. sep 2018

@laurazma dakujem.

zdenka67
9. sep 2018

@jana171218 nie je to bolestivé, len také nepríjemné, ja som si dala hlboky nádych a výdych a bolo to ok 😉 v hlave som tie spermie posúvala dovnútra 😂 mne skôr vadilo to ležanie ďalších 10 min 😂😂😂 na koze

kacorsita
9. sep 2018

Ahojte, idem vas psychicky podporit.. nam IUI vyslo hned na prvykrat, co nas nesmierne tesi, kedze dalej je to velmi narocna cesta ci uz z financnej alebo z psychickej stranky.
Viacere ste sa pytali ci IUI boli, mna nebolelo vobec nic, bolo to ako pri klasickej preventivke. Dokonca ma nenechali lezat ani tych 10min ako to niekde robia, ale je dost mozne, ze aj hovorili ze mam lezat, ale som nevnimala, kedze som bola v myslienkach so spermiami 🙂 v den inseminacie sme si "dali klud" ale dalsie dva dni sme isli "na to" aby sme IUI podporili aj prirodzenou cestou a teda vyslo nam to 🙂 hlavne je sa neopustat a ist do toho hned...ja som vahala rok a skoro 3roky sme skusali... odhodlala som sa na IUI az ked kolegyna bola po roku po druhom neuspesnom IVF, vtedy som sa zlakla, zdvihla telefon a objednala nas. Boli sme na klinike Gyn-Fiv, nemozem na nich povedat nic zle, ja som bola maximalne spokojna, mozno je to tym, ze som tam bola tak 3x ale zdalo sa mi,ze tam pracuju profesionali. chodte do toho hned ako vas tato myslienka napadne, nedokladajte to..ak to neslo vyse roka, uz vam to nepojde prirodzenou cestou - teda nam to neslo, ale je dost mozne, ze to bolo aj tym mojim - podla mojho gynekologa neskodnym spinenim pred menzesom...ked som to povedala na klinike, hned vedeli, ze je tam problem... nasadili mi po IUI progesteron a myslim, ze vdaka tomu to vyslo..injekcie na ifv mi odvtedy stoja v chladnicke 🙂
Dievcata, hore hlavu a hor sa do toho. ja keby som bola vedela, tak by som sla tiez, takto som zabila 3 roky...
drzte sa 🙂

laglag
10. sep 2018

Ahojte, ja som bola 7.9. na prvej IUI, chcem povedať že to vôbec neboli. Len po Utrogestane som mala ráno zavrate, ale všetko sa dá vydržať. Tak teraz čakáme. Chcem sa spýtať či ste mali niekto výtok po IUI? Nie spomenie, ale vytok.Dakujem

kecalkova
11. sep 2018

@lavender21 Držím palce, aby všetko dobre dopadlo 😉 My máme 1.IUI za sebou... neúspešne 😭 Dnes som dostala ms, takže tak... ale ideme na 2.pokus...tak snáď sa nám pošťastí 😉

jana171218
11. sep 2018

@kecalkova prosim Ta a ms Ti prisla presne? Brala si aj utrogestan?

kecalkova
11. sep 2018

@jana171218 Nepredpísali mi žiadne lieky. Presne 😐

kacorsita
12. sep 2018

@laglag mne predpisali progesteron,z toho somze mala vytok...a mam ho pocas celeho tehotenstva,iba nie je zlty ako bol z progesteronu..

laglag
12. sep 2018

@kacorsita užívam ho ústne, mala som biely výtok a dnes ako voda, aj som si myslela že to bude z toho

laglag
12. sep 2018

@kacorsita ostala si tehotná z IUI?

kecalkova
12. sep 2018

@laglag Ahoj, čo užívaš ústne?

laglag
12. sep 2018

@kecalkova Utrogestane 2x denne

kecalkova
12. sep 2018

@laglag A to nie sú náhodou tie čapíky? Možno blbá otázka, ale ja v tom nemám prehľad...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre