IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kecalkova
18. sep 2018

@jana171218 No od IUI som mimo, mala som len pregnyl, tehotná nie som, ale ms mi nedošlo, cítim, že mi niečo chýba, resp.je...tak ma čakajú vyšetrenia. Ďakujem pekne.... Myslela som si, že ešte tento mesiac pôjdem na IUI a že na narodky (snáď) nájdem I I čiarky, ale nič z toho...nevadí. Na to dobré sa dlhšie čaká ;) Všetci píšete, že ste brali ešte po IUI nejaké tabletky, no ja som nemala nič predpísané... Držím ti palce, aby ti to vyšlo ;)

jana171218
18. sep 2018

@kecalkova a ako dlho Ti meska menzes? Hmm divne lebo pregnyl by nemal byt pricinou. To tabletky progesteron ktore zvyknu davat na udrzanie teh.zabranuju menstruacii.... a isto nie si tehotna?

kecalkova
18. sep 2018

@jana171218 Po IUI som nemala predpísané žiadne tabletky, injekcie...nič...takže tak. A tehu nie som, lebo som volala do care a výsledky boli negatívne... nevadí... nejako to už bude ;)

laglag
18. sep 2018

@kecalkova fíha tak to je zvláštne že ti pregnyl narušil cyklus, mávala si to aj predtým?

kecalkova
18. sep 2018

@laglag Nie...max mi meškalo 3 dni... ach....možno to nie je kvôli tomu, no odvtedy som nejako mimo :D

laglag
18. sep 2018

@kecalkova ach taak, no tak potrebuješ vydýchnuť a netlacit nato

laglag
2. okt 2018

Ahojte, nám prvá nevyšla, tak vo štvrtok ideme na druhú a vyzerá to že bez pregnylu, tak som zvedavá 🙂 ako ste na tom ostatné? Komu sa podarilo?

jasmina232
5. okt 2018

Ahoj, idem vás povzbudit 🙂 na prvy krat a hned dvojicky uz sme v 21 tyzdni 🙂 drzim palce viem co to je , to strašne cakanie da sa to..

regina24
5. okt 2018

@jasmina232 gratulujem . veľa šťastia. 🙂
Ja som 2iui neuspesne a jedno ivf neuspesne teraz idem do druhej ivf dufam ze sa nam to podarí.

laglag
5. okt 2018

@jasmina232 tak to je parádne, aký ste mali problém?

butterfly333
5. okt 2018

@jasmina232 tak to je super to si bola na iui a hneď dvojky? Brala si niečo či máte v rodine? My ideme teraz v októbri na iui.

zdenka67
5. okt 2018

@jasmina232 ahojte, ja podobne ako píšeš, prvé iui hneď vydarené a tiež dvojičky (žiaľ nám jedno odišlo ešte pred 12tt) som v 28tt a čakáme zdravého chlapčeka, držím všetkym palce, my sme sa snažili takmer 3 roky

butterfly333
7. okt 2018

@happy30 gratulujem k dvojkam môžem sa spýtať mala si aj stimuláciu?

nikusska89
11. okt 2018

baby, chcem sa vas opytat - som 8.den po IUI..lekar mi predpisal duphaston na 10 dni 2X1tabletka...no sestricka povedala ze mam ho brat dovtedy, kym nepojdem na krv. testy, lebo aj ked by som bola teho tak mi ho predpisu dalej....lenze na krv mam ist 12 az 14ty den a tie tabletky mi dovtedy samozrejme nevydrzia....mam ist preto ku mojej gyndoske nech mi predpise dalsiu krabicku alebo mozem ist na krv. testy uz na 9ty den ? bude z krvi vysledok uz tak skoro, aby vedeli ci mi maju dat dalsie lieky ? dakujem za info 🙂

zdenka67
11. okt 2018

@nikusska89 na krv je to moc skoro, bud chod ku svojej gyn nech ti predpise... ja som si davala od svojej gyn predpisat, ale mne v CAR predpisali tolko, ze mi vydrzali do toho 14teho dna... az potom som si davala od svojej gyn

nikusska89
11. okt 2018

@zdenka67 dakujem 🙂...pojdem zajtra k mojej gyn nech mi predpise, lebo 10ty den je sobota a len dovtedy mam tabletky...nerozumiem ze predpisu len na 10 dni a kazu uzivat dlhsie ...

zdenka67
11. okt 2018

@nikusska89 ja som hned dostala 2 balicky, ze som mala akoze na tych 14 dni, nerozumiem ani ja, tak zbehni radsej 🙂

nikusska89
12. okt 2018

@zdenka67 tak uz mam dalsiu krabicku, dakujem este raz za radu 🙂...je to moje prve IUI tak este nie som zbehla v tych veciach...som zvedava ako dopadnem lebo ja nemam ziadne bolesti hlavy ani nejake zmeny nepocitujem nic ako tu baby pisu tak ostava len dufat v pozitivny vysledok ...a este by som sa ta chcela opytat po pichnuti pregnylu sa ma robit IUI spravne hned na dalsi den alebo az obden ?

zdenka67
12. okt 2018

@nikusska89 ja som pregnyl pichala sobotu večer a v pondelok ráno bolo iui... S tým, že nám kázali sa snažiť ešte v sobotu a v nedeľu už nie, aby boli spermie akurát 😂

lavender21
12. okt 2018

@nikusska89 ja som tiež nepociťovala vôbec žiadne zmeny, myslela som si, že to nevyšlo a predsa sa podarilo 🙂 a to mne pichali pregnyl hneď po IUI. Držím silno palce 😉

nikusska89
12. okt 2018

@zdenka67, @lavender21 cize vsade robia ine nacasovanie pregnylu a IUI ako pozeram :D...ale tak podstatne je aby vysledok bol uspesny...snad sa to podari, lebo 3 roky sa snazime a nic tak uz skusame aj touto cestou ...a kedy je podla vas dobre skusit si spravit teho test ? na 10ty den by bolo este skoro ?

lavender21
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lavender21
12. okt 2018

@nikusska89 Ja som si mala robiť test na 16-ty deň po IUI a to som mala len slabučkú čiarku, čo som si ani nebola istá či tam je... Podľa mňa je to skoro, môže to byť ešte aj pregnyl. Aspoň 14 dní by som počkala... Aj keď viem aké je to ťažké... V druhom tehotenstve som taký problém nemala, raz v noci som blinkala a zistila som že som v 7tt, to už boli iné koľajnice na teste 😂 my sme sa snažili dva roky, vyšlo nám prvé IUI a teraz som otehotnela keď mala malá 9 mesiacov...

zdenka67
12. okt 2018

@nikusska89 my sme sa snažili vyše 2.5 roka a test určite neskôr ako 10ty deň, 12ty skôr

nikusska89
13. okt 2018

@lavender2 gratulujem, ze ti to vyslo na 1X a druhe teho prirodzene 🙂
@zdenka67 no neodolala som a rano som robila test a nebola tam ani stopa po druhej ciarke :/ ale tak moze byt este skoro ako vravite, dufam falej a cakam 🙂

amalia8
13. okt 2018

@nikusska89 ja som si robila testy na 7 (prevcerom), a 8 (vcera) den po IUI a boli biele. Dnes som 9 den po IUI a este si urobim posledny test 14 den po IUI, ale uz tomu neverim, kedze 7 a 8 den boli tie testy biele ☹.

lavender21
13. okt 2018

@amalia8 ale veď to ešte nemusí vôbec nič znamenať že testy boli biele, je to strašne skoro... Počkaj do toho 14.teho dňa a tak skús... To už budeš mať relevantný výsledok... Veď vajíčku chvíľu trvá kým sa uhniezdi, a kým dôjde k produkcii hormónu v takej koncentrácii ktorú zachytia testy...

lavender21
13. okt 2018

@nikusska89 ďakujem 🙂 držím silno palce aby to aj tebe vyšlo 😉

nikusska89
13. okt 2018

@lavender89, zdenka67 este mam na vas otazocku, ked beriem teraz duphaston tak menzes pride aj pocas jeho uzivania alebo az po dobrati ? pytam sa len preto ze ak by pripadne nevyslo teho tak nechcem aby mi to rozhadzalo cyklus....

zdenka67
13. okt 2018

@nikusska89 tak toto neviem, nemám s tým skúsenosť 😐 ale asi až po vysadení, teda, myslím si

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre