IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kecalkova
13. okt 2018

@nikusska89 Ahoj, ja od IUI (neuspesne) mam rozladeny cyklus a to som po zakroku nemala predpisane ziadne lieky. MS som mala v auguste, aj IUI, odvtedy som MS nedostala 😑

amalia8
13. okt 2018

@kecalkova a brala si clostylbegyt a pregnyl? Lebo ak ano, tak preto mas cyklus pokazeny, lebo si mala brat bud duphaston, alebo utrogestan...

kecalkova
13. okt 2018

@amalia8 dali mi deň pred IUI pregnyl...no nič mi nedali

kecalkova
13. okt 2018

@amalia8 keď som sa pytala na gynde ci mi nemali nieco dat po...tak ze nie kazdemu predpisuju....no neviem...tu vsetci pisete, ze ste brali nieco...tak nechapem, ze preco mi v care nic nedali.

butterfly333
13. okt 2018

@kecalkova mňa čaká tento mesiac iui a dali mi inj ovitrelle a potom progesterone.

kecalkova
13. okt 2018

@butterfly333 Tak vidíš...asi som bola stratený prípad 😑. Držím ti palce 😉 Tak aj my by sme už išli, ale keď ešte ms stále nemám a po IUI som mala ešte zdravotný problém, tak sa liečim... Verím, že na druhý pokus nám to vyjde...alebo na tretí. 😉😊

laglag
13. okt 2018

@nikusska89 mne prišiel menzes ako hodinky aj s utrogestanom

butterfly333
14. okt 2018

@kecalkova ďakujem a držím palce aj tebe určite sa nám to podarí.

nikusska89
14. okt 2018

tak mam z toho v hlave dost gulas :/ mne lekar kazal brat duphaston len 10 dni...ked som vysla z ambulancie tak sestricka mi vravela nech mam brat dlhsie kym nepojdem na krv preto som isla k mojej gynekologicke nech mi predpise este jednu krabicku ..aj tu pisete ze ste brali tak dlhsie tak som utekala po dalsie tabletky...ale vela tu pisete ze vam to aj rozhodilo cyklus atd a bojim sa toho lebo ja mam bezproblemove cykly tak aby som potom nemusela riesit este taketo problemy.... tak skusim pocuvat lekara ze len tych 10 dni to brat a snad nic nepokazim...a na najblizsej kontrole sa ho na to popytam, lebo vazne ako som z toho salena uz ze co treba robit :D

amalia8
14. okt 2018

@nikusska89 V dobrom ti poradim. Duphaston ber do 13-14 po IUI, vtedy si urob test a ak bude negativny kludne duphaston vysad. Ak pozitivny navstiv lekara a budes to brat do 12 tyzdna, ako ti lekar povie. Necitala som vsetko, ale ak si brala clostil a pregnyl, a teoreticky cakas babo a teraz zrazu vysadis duphaston moze to mat na babo zly vplyv, nahly pokles progesteronu. Chodim do centra reprodukcie a tiez mam brat duphaston 2 tyzdne, a podla testov vysadit.

nikusska89
14. okt 2018

@amalia8 volala som manzelovi nech mi teda donesie tabletky, lebo ja som v praci a domov pridem az vecer ...len ja nerozumiem preco kazdy lekar kaze nejaky iny postup ked sa jedna o tu istu vec IUI :/

cuttina
14. okt 2018

@nikusska89 ja som brala utrogestan do 30-ho tyzdna. Je to podobne ako Duphaston. Ak si tehotna, pomoze to udrzat babo, ak tam nebudu nejake geneticke vady..

amalia8
14. okt 2018

@nikusska89 Niektore ti tu pisali aj ku utrogestanu, a to funguje inak ako duphaston. Ja beriem duphaston som 10ty den po IUI , a mne tak pocedali v centre reprodukcie ako som ti pisala 😊. Drzim prsty k babatku ☺

nikusska89
14. okt 2018

@amalia8 dakujem a drzim prsty taktiez 🙂 ja som dnes 11.den po IUI..myslela som ze duphaston a utrogestan je v podstate to iste...ale 1X nieco taketo podstupujem cize nevyznam sa v tychto veciach este a prave preto mam z toho chaus v hlave ze jeden lekar povie tak dalsi inak...ale tak pocuvnem hlas vacsiny teda vas dievcata ;) tabletka uz zjedena sice s hodina a pol meskanim ale neva ....a do akeho centra chodis ?

nikusska89
14. okt 2018

@cuttina dakujem za info 🙂

amalia8
14. okt 2018

@nikusska89 Crm BB 😊, a ked si 11 den po IUI neskusala si este test? Ja som posledny robila 8 den po IUI a bol uplne biely ☹.

butterfly333
14. okt 2018

@butterfly333 ďakujem no akurát teraz mi ms mešká bt klesla vždy mám ms presne a teraz keď ju potrebujem aby prišla presne ako vždy tak nič a to som už včera vypila toľko červeného vína a nič. Dúfam ze dnes príde nech sa mi to neposune

nikusska89
14. okt 2018

@amalia8 test som si robila 1krat vcera rano cize na 10ty den a nebola tam ani zmienka po druhej ciarke ....ale tak radili mi ze moze to byt este skoro, cize pockam a skusim opat asi utorok rano na 13ty den ....nechcem zbytocne testovat kazdy den lebo bola by som akurat z toho nervozna a nema to ani zmysel

amalia8
14. okt 2018

@nikusska89 veru 10 den po IUI este moze byt skoro. 13 den po IUI je podla mne tiez uz spravny cas na test 😊.

nikusska89
14. okt 2018

@ ja kvoli tomu 13den lebo pojdem vtedy aj na krv kedze na 14ty nemozem ist lebo budem odcestovana...tak ze v jeden den dam test aj krv a uvidime 🙂 ty kedy ides na krv. testy ?

nikusska89
14. okt 2018

@amalia8 zabudla som ta oznacit, prispevok patril tebe 🙂

amalia8
14. okt 2018

@nikusska89 nepojdem na krvne testy, 14 den po IUI si spravim kontrolny test 😊, a ak nebude ani duch vysadim duphaston a pojdeme s manzelom na druhe IUI

kecalkova
14. okt 2018

@amalia8 Kočky, mne kázali testovať 16deň po IUI a tak na krv...Tak konečne "asi" sa mi dal cyklus do pohybu, takže zajtra som objednaná ku gynekologičke...no asi ma vyšetrí len ultrazvukim...ak už mám ms. Niekedy víno nepomôže 😞

butterfly333
14. okt 2018

@kecalkova ja zas ms čakám od piatku a nič no zrejme sa mi ovu posunula no vždy chodí presne no neviem práve keď som ju čakala v piatok lebo ideme na iui no zatiaľ nič už od včera popíjam červené víno a stále nič čo by mi pomohlo?prave teraz keď ju potrebujem aby prišla. Bt klesla

kecalkova
14. okt 2018

@butterfly333 Ufff... ja som minulý mesiac tiež vypila fľašu vína s colou... (môj skonštatoval, že si len červená, MS nedošla...). Takže tomu neverím, že víno pomáha. Zas... v sobotu sme si dali vínko s manželom, bez coly, filmík...a ráno som už mala náznaky a teraz sa to rozbehlo...takže tak. Neviem Ti poradiť, ako to urýchliť. Ja som konečne happy, že mi došli... Aj keď mi sestrička vravela, že keď náhodou dostanem, tak sa mám preobjednať...ale tak vieš...nech mi aspoň spravia ultrazvuk a pokecám aj o vyšetrení krvi (babka mala problémy s krvou, mamka je náchylná na trombózu...), nechcem riskovať a chcem sa aj na IUI objednať už.

butterfly333
15. okt 2018

@kecalkova tak ja dnes skoro ráno konečne 1dc tak som rada a tiež mám trombofiliu.

kecalkova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kecalkova
15. okt 2018

@butterfly333 Bola som sa preoobjednať na vyšetrenie a pýtala som sa, či mám volať do care na IUI...a poradili mi, aby som tento mesiac ešte nešla, nech sa vyšetrím, telo sa mi dá snáď konečne dokopy a potom v novembri na IUI. Takže to chápem, aby som druhýkrát zbytočne nevyhodila peniaze a zas... som sklamaná, lebo ďalšie čakanie....

amalia8
16. okt 2018

@nikusska89 robila si dnes testik?

nikusska89
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre