IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adikasala
27. feb 2011

@katy33 ja som vzdy hovorila ze chcem iba jedno dietatko.naozaj len aby uz konecne zaklopalo na dvere ze mamina uz sa chystam 😀 😀 😀 tebe kedy ma prist mrska?ja cakam zajtra takze pocitam tak v polovici aprila iui

katy33
27. feb 2011

@adikasala Ja mam teraz duph.-to je progesteron , mam ho brat do soboty , a ked ho vysadim, mala by prist ms-dufam, že pride čo najrychlejšie 🙄 ...potom ta dalšia by mala prist 1.-2-tyžden apilovy a hned od 1.DC začinam pichat merional 😕 ...ty tiež, mojenko, pichaš, všakže? 😕 Veru, keby boli aj dve 🙂

adikasala
27. feb 2011

@katy33 no ved tebe doktor uz povedal ze bude dvojickove tehu...... 😲 😲 😲 aj ja picham vola sa to puregon,je to ta perova inekcia....,citalasom ze aby berie tiez puregon....ten merional sa ako picha,zo striekackami?

jalanecek
27. feb 2011

@katy33 Ahojky chodim na sono vzdy 10 dc zajtra mam 11 dc takze idem zajtra do iscare na meranie vajicok a potom iui dufam,ze to dopadne a bude vsetko v poriadku ja som uzivala clostilbegyt a vytvorilo sa mi po nom 5 folikulou.Tak mi pan docent nekazal ho teraz uzivat ze to nechame na prirodzenoti lebo ja mam vzdy vajicko jedno dozriate.Som z toho nestastna z ej nevolnosti teraz sa mi jeste spustila krv z nosa aach nikdy som sa tak necitila ako sa citim poslednou dobou chcela by som keby mi uz bolo lepsie... a vy jste na tom ako

miyya
27. feb 2011

@zuzanka7834 no ja len za petuškou som doliezla. už je porodené, v našej téme je opis pôrodu aj foto. 😉

@petuska123 moja anekoplikuje ti to spustenie mrchy ustrogen??

petuska123
27. feb 2011

@miyya ahoj uz ho neberem...uz sa to zmenilo len tak ze po vytreti z cikania je tam ten vytok gatky ciste. prepac za take hnusny opis.

apolenka6
27. feb 2011

@fomarik To som nevedela ked sa berie utroš tak postupne vysadiť ..vtedy som užívala 3x2 a ked bol koniec tak som prestala zo dňa na deň 😨 😕
Ták to to teh.rýchlo ubehne ked máš teraz kopu rituálov ..merania,zapisovania neboj všetko sa dostane do normálu ked teraz nie tak po pôrode určite 😉
A mená ako som ti už raz písala sa mi páčia chlapčenské Mário a dievčenské Natálka..no a keby prišlo k vyberaniu naviem ako by to skončilo..? 😕 určite by sme ich menili každý mesiac...a to ešte možno bude aj u vás 🙂

apolenka6
27. feb 2011

@zuzanka7834 Jój to poznám ako si mala zapísané v kalendári srdiečko...mne to zas pripomenul zubár ked som si písala termín,mi napadlo,že už budem 8tt a poviem mu nech mi spraví tehot.preven.prehliadku v prvom trimestri . 😔 ..ááále! aj to raz bude 🙂 Aj vy si s mm predávate PC ako horúci zemiak?! to poznám .. 🙂

apolenka6
27. feb 2011

@zuzancek22 A platničky ako? ani si sa neozvala ako si dopadla?!hádam máš dobrú správu. 😕 😅

apolenka6
27. feb 2011

@adikasala Ty máš tiež injekcie? ale to bude asi pre to ,že v zahraničí majú iné postupy respektívne iné lieky ...Marec sa šuchne raz dva a IUI bude za dverami..

tinasc
27. feb 2011

ahojte babule, veľa ste toho popísali... prišla som vás pozdraviť, dúfam, že sa máte dobre 🙂

zuzanka7834
27. feb 2011

@petuska123 este sa vratim k tomu utrosu - som zastancom toho postupneho vysadenia, hlavne v pripade, ak mas co i len malinku nadej byt tehu. Mne doky potvrdil, ze nase tehotenstvo skoncilo, preto som tym sekla zo dna na den...

@fomarik super, ze sa tlak upravil 😀 Kedykolvek Vam to zajtra vyjde, budem rada 🙂 Aspon na chvilku 🙂

@walta dnes Ti je lepsie?

vanule
27. feb 2011

hezký večer, jdu na Vás s otázkou.. 1.2. jsem podstoupila 1IUI, bohužel nevyšlo. Po MS jsem bohužel neměla náladu na řešení dalšího IUI (smutné události v rodině) tak jsme si řekli, že tento měsíc vynecháme nebrala jsem potřebné hormony na stimulku, ale...stejně mi to nedá a chci se zeptat, co kdyby jsme to teď v době ovu zkusili sami pod peřinou 😨 Pro mírně zvýšenou buněč. imunitu od prosince beru 1/2 Prednisonu a kondom.sex.....nějaké zkušenosti?????

mirus11
27. feb 2011

@kaaaty ja som brala 5-9 den

kaaaty
27. feb 2011

@vanule no ja by som to v dobe ovulky skusila bez kondomu....
inak ja beriem 1/2prednisonu od zaciatku januara a dr. mi ani nespomenula sex s kondomom...takze sme mali sex normalne i ked nie casto....
teraz cakam na mrchu a 3-7 DC bude clostil a potom IUI a tiez neviem ako popri tom sexovat.... co som tu citala tak baby hovorili ze to doma poistovali ale predsa ja mam protilatky tak neviem...

vanule
27. feb 2011

@kaaaty přesně je to hrozné dilema 😨 zase si říkám, že dr říkal, že mám jen mírně zvýšenou imunitu, ani kontrola v Praze (kde to zjistili) není nutná, a beru to už od prosince, tak třeba...s tím clostilem to mám stejně 3-7den akorát teď jsem ho nevzala. Je fakt,že jsme to po IUI doma ani nezkoušeli pojistit...

pici
27. feb 2011

@fomarik aj mne sa to zda ze nejako rychlo .. uvidime. ved urcite v utorok dam vediet :D aky bol vysledok a aky mame dalsi plan 😀

pici
27. feb 2011

@adikasala ja som dneska 10 den po IUI a bolela aj ta, aj ked musim povedat ze inak a menej... takze mozno este keby som isla tak zo desat krat, tak by to bolo aj bezbolestne :DDDDDD

kaaaty
27. feb 2011

@vanule som tu citala o babach ktore brali prednison aj 3xdenne tak asi to nemame take zle...len mierne 😒
ja si asi pred IUI dam pokoj a po podla toho ako sa budem citit...
Kedy mas mat ovulku? Merias BT?

kaaaty
27. feb 2011

@pici a kam by si ty chcela ist este zo desat krat....ved si uz tehu 🙂 drzim palceky...

pici
27. feb 2011

@kaaaty hahaha.. to by nebolo zle keby si mala pravdu... no ved v utorok sa dozvieme a ked nie ide sa dalej, IUI uz nie, pojdeme do IVF

vanule
27. feb 2011

@kaaaty BT neměřím, ale ovu by měla být zítra...

walta
27. feb 2011

@zuzanka7834 ahoj kuriatko.... ano, uz mi je dobre, zajtra sa chystam do prace...uvidim, ako to zvladnem 😉 🙂 😉

katy33
27. feb 2011

@jalanecek No zlatinko, ja by som ti želala, aby ti dr. na sone povedal, že folikul nie je žiaden, ale, že je tam fazulka 😉 ...je to zvlaštne, ako ti byva zle a ta krv z nosa, mojej kamaratk začala z ničoho nič tiect krv z nosa a potom zistila, že je tehu 😉 No, mojenko, hned zajtra napiš, čo nove, budem nedočkavo čakat 😉
@adikasala Ano moja, merional si budem pichat so striekačkami, tiež by som bola radšej peru 🙄 ...ale zvladnem 😉 ...a ty si kolko inj.pichaš a od ktoreho DC, mne vravel, že začnem pichat hned v 1.DC 😕

kaaaty
28. feb 2011

@pici Dobre ranko tak zajtra drzim placeky 🙂 ...budes robit aj test alebo pojdes na krvicku....
...stale pozeram na tvoju fotku ak mas na nej za sebou vankus tak asi mame rovnake navliecky...

kaaaty
28. feb 2011

@vanule No tak dnes sup sup snazilkovat 😵

zuzancek22
28. feb 2011

@apolenka6 no ako som dopadla, dr. mi povedal, že si mám dávať pozor, nič ťažké nedvíhať, proste mam nato myslieť že mam problém s platničkami,že mi to môže hoci kedy vystreliť, mam taký korzet, a mam cvičiť, a hlavné čomu som sa potešila, že operovať netreba,že to nejde do miechy, tak aspon niečo pozitívne. a ty ako?

petuska123
28. feb 2011

cavte baby tak konecne sa mrcha rozbehla..niesom sice rada ale co uz narobim..volala som do MT od stredy zacinam brat clostyl a ide sa do 2 kola.

aby
28. feb 2011

@fomarik robíš nám tu len radosť supeeeer 😉 😀 😀 😀

@zuzancek22 a kde inak pracuješ?

No ja som dneska nepochodila na internom dovolenka. 😒 tak zas zajtra .
Zajtra volám do Helíku mrcha zatiaľ kde nič tu nič 😒

slasima
28. feb 2011

@fomarik xixi no on by radsej bager...ako nam povedal...alebo frajerku :DD trdlik maly... mame doma maleho pubertaka... no dufam,ze to pojde teraz lepsie...ja som mala 1tehu potrat a potom sme nemohli...asi to bolo tym,ze som bola napäta a somsa na to sustredila...ale ked sme sli na IUI tak som vsio nechala za sebou a neriesila som nechala som to v rukach doktorov a na prekvapko ....bolo prekvapko
takze sa nemozeme na to sustredit a len si uzivat jeden druheho...ked nam to drobec dovoli 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre