IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zoja82
12. dec 2018

ahojte, potrebujem nakopnúť..dnes som 8dpo od tretej iui a dozvedela som sa, ze dva pary okolo nas cakaju babatka a mna strasne prepadol strach, že čo ak zase nic, lebo necitim nijaky priznak..vôbec nic..

guava1989
13. dec 2018

@zoja82 Posielam ti objatie, obrovitánske, zo srdca! Prítomnosti alebo neprítomnosti príznakov nepripisuj vôbec váhu. Veľmi ti držím palce :*

zoja82
13. dec 2018

@guava1989 dakujem ti, aj ked virtualne aj tak potesilo 🙂 aj ja tebe posielam, musi to byt dobre

guava1989
14. dec 2018

@zoja82 <3

laglag
14. dec 2018

Ahojte, u nás 3x IUI neúspešne a idem na IVF

kacorsita
14. dec 2018

@zoja82 presne preto som pisala moj pripad...vzdy to da nadej a podla mna nadej pomaha v tomto smere,lebo ked tosa niektoprstom vzda uz na zaciatku myslenim,tak to nema vyznam....treba verit aj ked by mal clovek padat na kolena... drzim kazdej jednej z vas palce,nech sa nwtrapite a vyjde vam to cim skor 🙂

kacorsita
14. dec 2018

@zoja82 moj prvy priznak bola zapcha 😀 aj to mi kazdy tvrdil ze je to nahoda a mozno progesteron ma na to vplyv...nerobila som ani test,cakala som az do odberov...do dnes si pamatam tu dobru spravu do telefonu....ale priznam sa,den pred odbermi som si hladkala brusko a v duchu prosila a prihovarala sa brusku aby tam ostalo to co tam vsadili lekari...aby z toho vznikol cloviecik...

kacorsita
14. dec 2018

Este ma tak napadlo,ze my prvy a druhy den po iui sme mali aj pohlavny styk...mozno aj to pomohlo nakoniec.....

cuttina
14. dec 2018

@kacorsita podla mna urcite. Uz aj nove vyskumy ukazuju, ze pri prekrvenej sliznici lahsie dojde k oplodneniu a naslednemu uhniezdeniu. Niektori lekari to stale zakazuju, co je podla mna velka chyba.

kacorsita
15. dec 2018

@cuttina nam to odporucali lekari v gyn-five.vraj to moze pomoct praveze...tak sme to aj praktizovali.podla mna to nema co pokazit...

zoja82
16. dec 2018

Ahojte, som po inseminacii 12dpo a test je biely, v utorok mam ist na krv a mam aj termin menzesu, ale bohuzial uz cestujeme dnes prec a vratime sa az 27. Myslite, ze mozem v utorok prestat brat progesteron? Lebo to nechcem zbytocne predlzovat.

lavender21
16. dec 2018

@zoja82 do utorka určite ber a v utorok si zavolaj do centra, čo ti povedia... ja som mala na 16. deň úplne slabučkú druhú čiarku... takže určite ešte v utorok test zopakuj, keď nemôžeš ísť na krv...

kacorsita
17. dec 2018

@zoja82 nespominam si,ze kedy som volala za vysledky od odberov,ale progesteron som musela brat tusim aj 2mesiace,takze ja by som to asi nevysadzala...ved 27.je este daleko..stalo mi to za to a myslim ze to nam aj pomohlo k stastnym vysledkom...ale je to na tvojom zvazeni,ak ti na tom zalezi,nevysadzaj...

zoja82
18. dec 2018

@kacorsita ahoj, napriek progesteronu sa mi ms spustila, takze som prekvapena, lebo v minulosti sa mi takto spustila az dva dni po vysadeni. Nevadi, ideme dalej, asi pojdeme do ivf pocas roka.

zoja82
18. dec 2018

@kacorsita ahoj, napriek progesteronu sa mi ms spustila, takze som prekvapena, lebo v minulosti sa mi takto spustila az dva dni po vysadeni. Nevadi, ideme dalej, asi pojdeme do ivf pocas roka.

butterfly333
18. dec 2018

@zoja82 mne prišla až 7dni po vysadení progesteronu

zoja82
18. dec 2018

@butterfly333 tiez som predtym mala kvoli tomu oneskorenu, preto nechapem co sa udialo teraz, ci naozaj bola ovu skor

kacorsita
20. dec 2018

@zoja82 tak to ma velmi mrzi :( uz ste absolvovali 3x iui? Ci chcete to obist aty ist, rovno do ivf?je toto psychicky narocne urcite :(

zoja82
21. dec 2018

@kacorsita toto bolo nase tretie, takze uz pôjdeme do ivf, ale asi si dam mesiac dva na upratanie tela a uvolnenie aj mysle. Ked ja stale dufam podvedome, ze to pride prirodzene, lebo ved nemame ziadnu vaznu diagnozu. Nerozumiem len, ze preco sa mi ani raz ziadne oplodnene vajicko neuchyti, alebo ci sa vôbec neoplodni?

monka3211
24. dec 2018

Ahojte baby, 18.12. som bola na IUI a už som nevydržala a dnes po 7 dňoch som si urobila test. Nič. Úplne čistý. Myslite si že ešte je priskoro? Ďakujem

kacorsita
24. dec 2018

@zoja82 ja som tiez stale verila ze tona pojde prirodzene,ale nevyslo to nikdy,a tiez sme nemali ziadnu diagnozu,mozno o minimalne pomalsoe spermie,ale lekari tvrdili ze to problem znamenat nemoze..ja som ale mavala taky problem,ze 10dni pred menzesom som spinila...moj gynda toto neriesil,vraj je to iba pre noju psychiku zle ale nie je to zdrav.problem..ked som to iste povedala v gynfive,dr hned povedal,ze asi vajicka nedozreju dostatocne a moze presne tam byt "zakopany pes"....preto si myslim ze mne pomohol progesteron...ale stale tvrdim,ze nadej umiera posledna ;) takze treba verit a ked mas pocit unavy,urcite sido oddychni od toho vsetkeho,vycisti si hlavu a aj telo ako si pisala.drzim palce 🙂

monka3211
24. dec 2018

@kacorsita beriem od prvé dňa (teda 0 dňa) progestenol 2x1. Tak neviem. Ale tak smutno mi je. Cítim take tlaky v podbrušku, ale nechcem si nič namyslat.

lavender21
24. dec 2018

@monka3211 určite je ešte skoro... Ja som mala 17 dní po IUI len slabú čiarku... Dobré je, že vieš, že už tam nie je čiarka z pregnylu, skúsila by som znova o pár dní... Držím palce 🙂

monka3211
24. dec 2018

@lavender21 ďakujem veľmi pekne. Bojím sa z neúspechu. Veľmi túžime po dieťatku.

lavender21
25. dec 2018

@monka3211 poznám to veľmi dobre... Držím palce aby to dobre dopadlo a boli tam tie dve čiarky 😉

monka3211
25. dec 2018

@lavender21 ďakujem veľmi pekne.

zdenka67
26. dec 2018

Ahojte žienky, len som Vás chcela povzbudiť, naše IUI v Martine v Heliose má dnes 24 hodín 😍😍😍😍 malý sa narodil včera večer o 19tej, veľmi držím palce každej jednej z Vas, ide to aj po prvom IUI, držte sa 😙

monka3211
26. dec 2018

@zdenka67 gratulujem z celého ❤️

zdenka67
27. dec 2018

@monka3211 ďakujeme pekne

butterfly333
27. dec 2018

@zdenka67 gratulujem. No nie každému to iui víde.😞

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre