IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hugigugi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
megan777
2. jan 2019

@zdenka67 gratulujem ja som 13ty tyzden po iui po prvej sa hned podarilo takze dievcence chcem Vas povzbudit a drzim palce viem ako je to tazke nam sa podarilo po 4rokoch prirodzeneho snazenia hned 1IUI dufam ze to tiez dotiahnem do stastneho konca predsa mam uz 41 rokov

butterfly333
2. jan 2019

@megan777 to je super gratulujem. Nam prvé iui nevyšlo

butterfly333
2. jan 2019

@kacorsita aj jam niečo dali na vajíčka nejaké lieky?

megan777
2. jan 2019

mne dali clostylbegyt a pregnyl a potom IUI a potom kazali duphaston na druhy den od IUI ale ja som si ho dala az na 3den
@butterfly333

butterfly333
2. jan 2019

@megan777 ja som mala tiež clostilbegyt ovitrelle hneď v deň iui večer progesteron aj fraxik no nepomohlo ani to.

megan777
2. jan 2019

@butterfly333 och to mi je velmi luto boze zo srdca prajem vsetkym snazilkam lebo viem ake je to tazke cakat na vytuzene ciarky na teste

butterfly333
3. jan 2019

@megan777 ďakujem veľmi pekne. Ja verím že to raz príde a podarí sa to aj nám.

zdenka67
4. jan 2019

@megan777 gratulujem, my sme po 3 tiež hneď prvé bolo úspešné, Matúško má dnes 10 dní

megan777
4. jan 2019

@zdenka67 gratulujem aj si brala duphaston ak ano dokedy dakujem,lebo mne ho doktor vysadil v 11tyzdni a zacala som spinit,potom som k nemu isla ze ho chcem naspat a on mi dal len ascorutin,ten mi nezabral tak som si lieky zohnala a uz som ok,idem sa objednat do heliosu v Martine na ultrazvuk tak uvidim,

zdenka67
4. jan 2019

@megan777 duphaston som brala do konca 12tt dlhšie nie

megan777
5. jan 2019

@zdenka67 oki dik

kaciatko04
9. jan 2019

Ahojte dievčatá, chcem poprosiť o radu. Chcela by som sa objednať do car-u aj s drahým lebo by sme chceli skúsiť iui. Potrebujem na to aj odporučenie od môjho lekára? Na ktorý dc ste sa objednali? Pred prvým iui robili vašim muzickom aj spg? Mohla by mi niektorá z vás nejak komplexne opísať ako to celé od začiatku prebiehalo?
Ďakujem Vám veeeelmi pekne 🙏🏼😊

zoja82
10. jan 2019

@kaciatko04 ja som na objednanie do Car nepotrebovala nic a konzultacia nam vysla na 8dpo a preto sa hned pytali ci chceme skusit iui bez stimulacie hned v tom cykle. Zobrali mi krv a isla som asi o dalsie tri dna na krv a folikulometriu a potom urcili termin. Ale u nas to je tak, ze nie je problem, ale aj tak sa nedari. A vy mate nejaky problem? Kolko sa snazite?

kaciatko04
11. jan 2019

@zoja82 ahoj, u nás sú problém anovulacne cykly kvôli pcos. Posledné 2 síce zázračne ovulacne boli ale tento vyzerá že zase nebude. Dr. ma zatiaľ ničím nestimuloval, ale on je skôr za prírodný proces namiesto hormónov. Lenže ja nemám pocit že by to niekam viedlo. Včera sa mi ozvali z CRM v BB čo je vraj pobočka Heliosu z MT a objednali nás na 30.1. Ak ms dorazí tak ako má tak budem zrovna 2dc.
Vám sa to prvé iui bez stimulky podarilo či ešte nevieš?

zoja82
11. jan 2019

@kaciatko04 ak tam budes na 2dc tak ti budu brat krv na hormonalny profil a mozno vyseteia aj spermie. S tymto centrom nemam skusenost a ani referencie neviem. Nam to iui nevyslo a potom ani dalsie dve, ale nevadi. Tiez pojdeme konzultovat do centra, ze co dalej, len neviem ci uz hned ist ivf, ked sme obaja v poriadku.

kaciatko04
11. jan 2019

@zoja82 čo som počula tak vraj sa po 3 neúspešných iui odporúča ivf ale teda uvidíte čo Vám tam povedia. Mne pani do telefónu povedala že spg budú robiť určite a vraj nám obom vezmú krv. Či ale budem 2dc to ani boh nevie lebo neviem ako sa natiahne tento cyklus ak nebude ovulacia💁🏼‍♀️

megan777
12. jan 2019

@kaciatko04 ahoj mne vyslo iui hned na prvy pokus a to mam 41rokov, to nam hovorili ze to nema vyznam ze rovno ivf lebo ze v mojom veku mam len 2% uspesnost a podarilo sa teraz taham 15 tyzden a zatial je vsetko ok ja som bola v heliose v Martine.Partner mal teraz dobry spermiogram pri iui lebo pred rokom mu robili spermiogram a nemal moc dobry nasadila som mu vitaminy ktore poctivo bral.bola som inak stimulovana clostylbegyt,pregnil a potom som brala duphaston ale az na 3 den po iui som si ho nasadila,drzim palce lebo som si tym presla nam sa 4 roky nedarilo

kaciatko04
12. jan 2019

@megan777 jeej ďakujem, si zlata 😉 ja veľmi držím palce aby si to dotiahla do úspešného konca ✊🏼 To bude tvoje prvé?

megan777
13. jan 2019

@kaciatko04 nie druhe,prvy syn bude mat 11 rokov

kacorsita
13. jan 2019

Dievcence nema niekto zaujem o Ovitrelle?ostala mi 1injekcia...

butterfly333
13. jan 2019

@kacorsita cena?

simkamatko
13. jan 2019

@megan7ake vitaminy si mu nasadila moj tiez nemal velmi dobry

kacorsita
14. jan 2019

@butterfly333 15e .nakoniec kamoska nepotrebovala,tak mam 2ks ak by bol zaujem. 🙂

megan777
14. jan 2019

@simkamatko ano Q10, selen,zinok,vitamin E potom bral fertilman

skvarocka
15. jan 2019

Dievčatá. Brali ste duphaston po naturalnom iui?

lavender21
15. jan 2019

@skvarocka Áno, brala som. Teda Utrogestan, ale to je skoro to isté 🙂

skvarocka
15. jan 2019

@lavender21 a to ti oni dali či ty si si kúpila? Mne nedali nic

lavender21
15. jan 2019

@skvarocka oni mi dali. Brala som od začiatku, do nejakého 13tt... Tak asi všade je iný postup. Ja som bola v Prahe...

megan777
16. jan 2019

@skvarocka ano ja som brala na 3 den po iui az do 3 mesiaca

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre