IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
28. okt 2010

@katy33 moja od piatka budeš už činná Martin volááá 🙂 a budeš aj ty heliosáčka verím že len na krátko..... 😅 hm... 😕 piatok je už zajtra! ako ten čas letí.Idem teda do práce vyzbrojená úsmevom a ako vravíš "salam-párky" 😀 😀

zuzancek22
28. okt 2010

babenky začínajú ma bolieť bradavky a aj spodok, ja nechcem tú mrchu jednu neplešnú 😠 !!!

katy33
28. okt 2010

@zuzancek22 Ahojky, ničoho sa ty len neboj, kolky si den po IUI - 12? A prejavuje sa ti takto vždy prichadzajuca mrcha? Bolest bradaviek a bruška môže kludne znamenat aj niečo ine a nie, že pride ta potvora 😉 Ešte máš utroš, al. si už vysadila?

strelicia
28. okt 2010

@zuzancek22 tak ja mam take pobolievanie ako pred mrchou uz od IUI. som 10. den dnes po IUI. dnes by mala prist mrcha. len beriem utros, takze ak nepride, tak to berem s rezervou. zatial sa necitim, ze by mala prist, ziadne bolesti.
drzim ti palce aby neprisla.

zuzancek22
28. okt 2010

@katy33 som 11 deň po IUI, neberiem utrogestan ale beriem duphaston.

@strelicia a mrcha by mala prísť v nedeľu, tebe to určite vyšlo, a keby ideš na testy? moc ti držím pršteky.

strelicia
28. okt 2010

@zuzancek22 no nechcem si vopred robit plane nadeje. viem, ze v pohode baby dostavaju MS az po vysadeni utrosu. a ked ti ma prist az v nedelu, tak toto asi nebudu jej priznaky. sme na hormonoch, tak sa necudujme ze mame rozne predMS stavy ;) nevzdavaj to este.

strelicia
28. okt 2010

@zuzancek22 jaj a na krv a sono idem 2.11. - utorok. a nejako nedela-pondelok si chcem spravit domaci test, ze ak by nic, tak nech sa to nedozviem az tam v centre. ale tiez si myslim ze vysledky krvi nebudu hned.

zuzancek22
28. okt 2010

@strelicia no veď ja to nevzdávam, ale takto som to citila aj minule a ked mi 3 dni ta neplecha meškala tak už som bola rada, kamoška mi hovorila že to je dobré že to bolí, že sa maternica rozťahuje 😅 , verila som v to , a nakoniec ta neplecha červená dorazila. tak teraz už len čakám, snažím sa nato nemyslieť, ale ide to ťažko, bude koniec mesiaca , tak budem mať moc práce,tá ma privedie na iné myšlienky.
Ja tiež asi pojdem na testy k dokimu v utorok, prípadne v stredu ak bude meškať .

strelicia
28. okt 2010

@zuzancek22 no mna pre zmenu zacal prave pobolievat pravy vajecnik. teda asi je to on. neviem, kedze to je taka divna bolest. dufam ze to neznamena nic zle. lebo uz aj vcera vecer ma trosku bolel.

zuzancek22
28. okt 2010

@strelicia musíme tieto obavy hodiť za hlavu, lebo každú bolesť pripisujeme mrche 😠 asi to má aj trošku bolieť

zuzanka7834
28. okt 2010

@fomarik velmi sa s Tebou tesiiiim!!! Velmi velmi velmi 🙂 Uvidís, ze o dva a pol tyzdna prides s este lepsou informaciou 🙂 To je super, ze ste sa rozhodli ist do MT a ze Gatova bola taka mila... to strasne cloveka povzbudi 🙂 Luci drzim Ti velke palciska na sobotu 🙂 Davajte si pozor cestou, ak uz bude namraza na cestach, take divoke pocasie je teraz... Potom daj hned vediet 😉 😉 😉

zuzanka7834
28. okt 2010

@jerryjanka @zuzancek22 @strelicia @katy33 @apolenka6 @aby @v555 @petuska123 @fomarik kocky ja verim, ze ak aj nie hned tento mesiac, ale do konca roka to dame!!! Drzme si paste, ja verim, ze nam Boh deti dopraje 😉

katy33
28. okt 2010

@zuzanka7834 Moja reč, zlatinko, jasne, že to dame 😎 Ešte sa tu budeme predbiehat, ktora skôr 😝
@zuzancek22 A ty ani nehovor o žiadnej mrche, ja ju teraz hypnotizujem na dialku, nech len teba pekne-krasne obide a nech sa ustavi u mna 😉 Presne tak, nevšimat sa a zamestnat sa nejakou pracou, ako ja - pečiem kolač, vypismenkuvavam si tu a šup ho aky je z jednej strany krasny opaleny - uhorety, neva mužíčka presvedčim , že to tak ma byt 😀 Sladke velmi dobre vplyva na moje rozcuchane nervy 😀

aby
28. okt 2010

@zuzanka7834 jasné, že dáme 😀

@katy33 alebo veľa načukrovať heh 😀

katy33
28. okt 2010

@aby Si môj človek - poznáš to 😀 Už som na to šupla čokoladu 😀 Sa bude zalizovat 😝

zuzancek22
28. okt 2010

@katy33 toto by chlapa nenapadlo, sme proste šikovné 😀

aby
28. okt 2010

@katy33 šikula treba improvizovať heh ja zas upratujem o 100-200 aby som nejak zapracovala myslenie jáaa´j ešte si idem vlasy nafarbiť 😀
asi aj na nákup pôjdem a polievočku uvarím 😀

zuzancek22
28. okt 2010

@aby ja som nákupy absolvovala včera , opláchla som pol výplaty, ale aspon som sa odreagovala 😀

katy33
28. okt 2010

@aby Jeeej, aka si rozbehnuta, môžeš aj k nam dobehnut - trošku poupratovat 😀 Mnaaaan, polievočka, my sme dnes na sucho-bez polievky, ale boli kuracie,,labky -stehienka,, a pyre - je to rychle 😝 Joj, kočeny moje, vam zavidim, ja sa musim eštelen teraz trepat do roboty 🙄 Ešte, že si môžeš hlavku aspon sama zafarbit, to u mna nehrozi 😠 ja sa musim vždy zverit kamaratke, nech si aj ona to moje haro užije 😀

katy33
28. okt 2010

@zuzancek22 Aaaaaaaaa, to poznam 😀 Ja tiež rada nakupujem - všetkooooo, lebo to prave vtedy všetko tak suuuurne potrebujem 😅 Drahemu vždy poviem, že sa tak dostavam z depresie, on ked vidi niekde vo vyklade napisane ,,AKCIA,, tak ma točí na druhu stranu, aby som to nevidela 😀

katy33
28. okt 2010

@katy33 Juj babulky, už aby sme nakupovali babätkovske vecičky 😉

katy33
28. okt 2010

Sama sebe som si to poslala a ja, že kto ma taky nick ako ja 😀

zuzancek22
28. okt 2010

@katy33 no veru ked som v obchodoch tak aj tie babätkovské vecičky kukám ...... pozerám čo potom budem kupovať.

aby
28. okt 2010

@zuzancek22 heh tak to hej heh ja som dneska pobehala tošku po meste so slúchadlami na ušiach, nedalo mi to s jedného výkladu sa na mňa usmievala bebetkovská košielka a nedalo mi to nekúpiť ju 😀 viem, že sa budem na seba hnevať, no čo už 😒

@katy33 mňam dala by som si ja mám naložené prsko kurkové a urobím ho so syrovou omáčkou a hranolkami zemiačkovým
Niekto sa má ked ho má kto farbiť, ale ja to zvládam sama mám tak dobre nastavené zrkadlá 😀

fomarik
28. okt 2010

@zuzanka7834 Zlatko, vieš, že takéto isté tušenie mám aj ja???!!!!! Akokebyže som to cítila v kostiach! Kiežby sme mali pravdu 😉

fomarik
28. okt 2010

@katy33 o chvíločku určite budeme naklupovať vo veľkom babatkovské dupiny a iné prkotinky. Ja som tiež kúpila futbalistické cumlíky.. i ked mám také tušenie, že prvé bude dievčatko 😕

fomarik
28. okt 2010

Konečne! doma z práce...a máme 5 dní prázdnin...jupíííí. To voľno sa mi teraz zíde ako nikdy pred tým. celú sobotu, nedeľu budem mať labky hore 😉

petuska123
28. okt 2010

ahojte baby tak prve dojmy na Iscare su dobre.bolo tam pekne cisto ,boli mili a aj lekar nam vsetko vysvetlil co sa teraz v najblisej dobe ide diat s nami povedal nam mozne priciny preco sa nam nedari otehu a aky postup ide nasledovta takze presne o tyzden tam idem zas no vyzera to tak ze tam idem chodit ako na klavir spg mal muz v poriadku mne povedal ze z praveho vajec.ovulujem dnes alebo zajtra.spravili mi steri zobrali krv a konzultovali takze zatial sme spokojny uz len keby to tak daleko nebolo nabuduce idem sama tam dufam ze tam potrafim

zuzancek22
28. okt 2010

babenky idem upiecť drahému žemlovku a potom popišem (aby mi to náhodou neprihorelo) 😅

apolenka6
28. okt 2010

aj ja musím íst navarit ked som celý den v robote tak varím po večeroch nič moc 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre