IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dzuli08
28. feb 2011

@zuzanka7834 Áno čítala som, že bohužiaľ to nevyšlo, myslím, že to bolo zamlčané tehotenstvo, však? Ja som sa toho tiež veľmi bála, ale keď mi tehotenstvo doktorka potvrdila, bola som veľmi rada. Najmä keď ma môj gyn tiež tak dostrašil, že to môže prázdny plodový vačok, aby som stála nohami stále na zemi, lebo sa môže hocičo stať. No taká som bola nahnevaná.
V tom januári som nebrala fakt nič, ani pregnyl. Bola som len 1x na folikulometrii a dr. Galo mi potvrdil, že aj vtedy to vyšlo na 15 DC.
Držkajte sa, ale hlavne na to nemysli, to mi pomohlo. Ber to iba ako čakanie na ďalšie IUI, nedávaj tomuto cyklu žiadnu nádej.

dzuli08
28. feb 2011

Peti, ja som si žiadne testy nerobila. Až keď mi 2 týždne meškala menštruácia. Keď som špinila išla som k doktorke a mala som malú nádej, že by to mohlo byt pri uhniezďovaní, ale doktorka mi povedala, že v žiadnom prípade, že mám len rozhádzaný cyklus z liekov. Tak som nemala dôvod robiť si test. Ja som si nikdy nerobila testy, ani keď som bola po iui. Vždy som si radšej počkala na krv v heliku. Hovorila som si, že keď sú také málospoľahlivé tak na čo si brať nádeje.

dzuli08
28. feb 2011

@mirus11 no teda, tak to sa asi aj ja budem tešiť. Mne už je na žalúdku celkom fajn, ale teraz ma začína pobolievať hlava a hrdlo do kelu. A to som celý týždeň doma ležala. Dnes si idem predĺžiť pn-ku a chcem, aby mi už doky dal konečne vychádzky, lebo ma porazí.

dzuli08
28. feb 2011

@fomarik No to som rada, že nie som sama. Lebo ja som zo všetkých tých hrozných prípadov, ktoré zažili kamarátky pri čakaní-nečakaní taká dostrašená. Dnes idem k dokymu tak sa tak teším. Ale to sme asi my baby. Stále sa niečoho bojíme. Najprv Budem mať vôbec niekedy dieťa? Potom, Bude všetko v poriadku, prežijem pôrod, bude dieťatko v poriadku. Treba sa nad tým nejak asi povzniesť. Ja by som sa asi nebála, keby som mohla chodiť na sono asi každý 2 deň :DD.

zuzancek22
28. feb 2011

@aby no 80% dna sedím v kancelárii a potom trošku v teréne. ale žiadna manuálna práca. 😀

tinasc
28. feb 2011

@pici a už ste si podávali žiadosť na ivf?

aby
28. feb 2011

@zuzancek22 tak to je docela fajn a môžeš aj s roboty robiť? inak ja sobím v obchode 8-12hodín stojí na nohách vôbec si nesadnem ani keď sa chcem najesť. 😖
No nechápem čo mala moja dokyna za problém mi dať PN, nechápem do teraz 😒

tinasc
28. feb 2011

@petuska123 no tak držím palce, aby druhé kolo bolo úspešné 🙂

petuska123
28. feb 2011

@tinasc dakujem vy uz idete do ivf??

zuzancek22
28. feb 2011

@aby moja tak to ti vôbec nezávidím,poznám to aká to je práca, za čas ked som chodila na vysoku som si privyrábala v bare, celý den na nohách ani najesť poriadne ani na wc, a este v tom zafajčenom, som rada že to skončilo.
a s tou PN-kou to je tak niektorý doktor dá Pnku ak na kašel a niektorý ťa nechá max. 1 týžden a hajde do práce 😠

tinasc
28. feb 2011

@petuska123 uvidíme ako dopadne laparka, ale asi na 90% áno, uvidíme ak sa mi potvrdí 100% priechodnosť a nebude nikde problém, tak možno ešte skúsime iui... a ešte nemáme schválenú žiadosť, len nedávno sme ju písali, takže určite ešte mesiac a viac...

aby
28. feb 2011

@zuzancek22 no, ale chcem to nechať baby je mi prednejšie len mm je nejaký divný v poslednej dobe 😒
Musím ísť do helíku nech jej odkaz pošlú, že mám mať kľudový režim lebo ona to nejak necháme ani bonboniera a šampus nepomohli nechápem čo mala za problém 😒
Ja som nebola v živote na PNke

pici
28. feb 2011

@tinasc ahoj vies co nie,,, lebo druhe IUI mi robil iny doktor tak som si povedala ze pockam...

pici
28. feb 2011

@kaaaty ahooooooooj. no test robit nebudem... alebo mozno predsa? uvidim ale skor nie ako ano... zajtra uz vydrzim na krv... a obliecky su z penzionu v selciach :D

katy33
28. feb 2011

Dobre ranko, žabky moje 😀
@aby Slniečko, davaš si robit interne, kvôli punkcii - odberu vajok v narkoze, či? A už pn-kuješ, čoooooo 😀 😎

aby
28. feb 2011

@katy33 jj len dneska mali ešte dovču tak idem zas zajtra , jj pesne preto 😀 😀 😀
jj PN vieš ako si vegetim robím to na čo som nemala čas no ešte by to chcelo vychádzky no nejak vydržím, čakám mrchu a nič. No inak asi sa do tej roboty už nevrátim ešte to preberiem s mm, ale nemienim sa tam zničiť teda idem vymyslieť niečo iné 😉
A ty moja akoš???

kaaaty
28. feb 2011

@pici tak drzim palceky 🙂 ...riesili ste aj priechodnost vajcovodov pred IUI?

katy33
28. feb 2011

@aby Len pekne oddychuj 😉 ...myslim, že nebudeš musiet riešit novu pracu, lebo budeš pn pre fazulku a potom dalšie 3 roky na materskej, to ti prajem z celeho srdiečka 😉 ...Ja dnes tiež vegetim - konečne, od zajtra znova ten kolotoč, ale da sa to 😎 ...a včeličky ako znašaš 😀 😝

aby
28. feb 2011

@katy33 jj vegetím aj štrikovať som začala heh , dietu držať - kooopec ovocia a zeleniny 😀 😀 😀
no hádaam budem , teda musím heh prácu zatiaľ neriešim veď ja som šikovnica a skromná niečo vymyslím heh 😀
ty by si si tiež mala povegetiť 😉
no včelušky v celku v poho mm sa naučil pjekne pichať 😀 😀 😀
a teba čo čaká teraz?

katy33
28. feb 2011

@aby Kiežby to už bolo teraz, no musim čakat na schvalenie z poist. a oni si daju urččite načas, tak počitam, že teraz budem musiet mat prazdny cyklus a ten dalši sa ide do toho, teda dufam, že poist. to do konca marca schvali 🙄 Si pisala, že mm je nejaky divny, mysliš, že z IVF, al. ma toho možno vela v praci 😕

petuska123
28. feb 2011

@katy33 aku mas poistovnu??? tu ziadost si vypisujes sama ??alebo za pritomnosti lekara??ako to prebieha??

aby
28. feb 2011

@katy33 my sme sa tiež nemohli dočkať dávali sme v novembry a išlo sa na to až tento mesiac, stále len čakať to je strašné 😖
Joj neboj to dajú možno aj skôr akú máš poisťovňu Všzp to trvá niekedy len 3týždne 😉
Ja neviem čo mm je, som s toho smutná mu prehrabáva z roboty . No som na neho dneska zvedavá 😒
nejak mi začína byť blbje, možno mrcha aj spať sa mi sce joj už aby prišla a šlo sa do Helíku 😀 😀 😀

andy175
28. feb 2011

ahojte! tak dnes som 14. den po IUI. Bola som v Heliose na ultrazvuk a na krv. Som strašne nervózna, výsledky mi budú volať okolo 15. hod. Doktorka mi na ultrazvuku povedala, že sliznica maternice je velka taka tehotenská. Som sa potešila ale o to viac sa bojím, že to nebude pravda. ☹

petuska123
28. feb 2011

@andy175 fuuuuuuuuuu a test si si nerobila??a to bolo kolke iui??

andy175
28. feb 2011

@petuska123 nie vôbec nerobila. 1. IUI

zuzancek22
28. feb 2011

@andy175 no tak to by bolo super. žeby ďalšia tehuľka.

andy175
28. feb 2011

@zuzancek22 ale ved to vôbec nie je isté... fakt mam strach. už nech sú tri hodiny a nech mi volajú... lebo toto sú fakt nervy.

slasima
28. feb 2011

@andy175 drzime palce,nam sa tiez podarilo na 1x ani sme necakali... no teraz 2 skusame po starom 🙂 a neskor a ked to nepojde pojdeme zasa na IUI 🙂

andy175
28. feb 2011

@slasima v tom prípade držím palce aj ja tebe! 😉

apolenka6
28. feb 2011

@andy175 a kolko si mala vysokú sliznicu? nevieš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre