IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
28. feb 2011

@zuzancek22 To je super ako s dopadla len pekne nos korzetík ...ja sa mám v celku fajn papám 4 deň clostil a v piatok kontrola vajíčok 😝 od zajtra idem do práce koniec PN ved som fajn potiahla 😀

andy175
28. feb 2011

@apolenka6 vôbec neviem. nepamätám si. A aká by mala byť vysoká asi?

apolenka6
28. feb 2011

Ja ked som bola tehotná po IUI tak som mala vysokú 17mm..tak držím palčeky ...viem aké máš teraz nervy a mne volajú z Helíka aj skôr tak o štvrť na tri 😉

petuska123
28. feb 2011

@andy175 tak tto ta obdivujem!!!!!!!!!!!!! ja som nevydrzala a testovala.. 😀 a za chvilu nas caka 2 iui no chvila to zas nieje dnes som 1dc.konecne,mrcha sa mi nevedela rozbehnut

petuska123
28. feb 2011

@apolenka6 tak to cislo si zapametam teda 17.

apolenka6
28. feb 2011

@petuska123 len si zapamätaj 😀 ved ty nechodíš na sono na 14 deň po IUI či áno a v tedy bola taká vysoká po prvom IUI som mala 14mm a nič,ale dr povedal,že tam môže niečo byť no neviem od akej velkosti sliznice je žena tehotná....

apolenka6
28. feb 2011

@fomarik Zlatulka tehulka ako si dopadla dnes tuším ste boli v Lúčenci či kde neviem isto.. 😕 a aj si bola za Zuzankou? odovzdať vírusy 🙂

petuska123
28. feb 2011

@apolenka6 hej nechodim 😀 ale pojdem aspon k mojmu dokimu obvodnemu

apolenka6
28. feb 2011

@petuska123 myslíš obvodného gynekolga asi,lebo obvodný všeobecný by ti neporadil 😀 😀

apolenka6
28. feb 2011

@andy175 taká som netrpezlivá...ako keby som ja čakala telefonát daj nám vedieť.. 😨 😵

fomarik
28. feb 2011

@apolenka6 pred chvílkou sme s avrátili. No, v prvom rade sa nás pýtala dr. na milion otázok až do tretieho pokolenia, pripadalo mi to ako psychologické testy. Pýtali sa na všetkých súrodencov, kto na čo umrel, kto má akú chorobu, jednoducho všetko, dr. si popri tom robila akýsi rodostrom...kreslila si na papier.Najprv rodinu z mojej strany, potom z Mirkovej. kedže on može byť prenášačom cyst. fibrozy, tak mu odobrali krv na rozbor DNA a výsledky nám pošlú poštou. Ak bude pozitívny, budu vyšetrovať DNA mne a potom amniocenteza. Boli sme tam 4 hodiny, skoro ma šľak trafil ani WC-ko tam nebolo ani stoličky na sedenie, no hroza!!!!!!
Bohužiaľ, so Zuzankou som nestihla byť, kedže to tam tak dlho trvalo a čakali sme večnosť kým prídeme na rad. mirko sa ponáhlal do roboty, takže on už je na ceste do BB. Aj som jej písala, že ma to mrzí. Snád sa nebude hnevať.

petuska123
28. feb 2011

@apolenka6 hej tak som to myslela.. 😀 😀 ty kokso u svojho vseobecneho som uz veru davno nebola 😀 sami gynciari su v mojom plane 😀

andy175
28. feb 2011

@apolenka6 jasne dam vedieť! 😉

apolenka6
28. feb 2011

@fomarik No pekne 😠 tehotná bez sedenia a bez WC...tak si si zaspomínala na minulosť rodostrom 😕 verím,že to bude Ok tá krvička...všetko krásne dopadne,inak to aby si stále niečoho bála. 😒 už by si si mohla teh.vychutnať...tak si pekne oddýchni máš za sebou perný deň 🙂

fomarik
28. feb 2011

@apolenka6 všetky tehule aj s manželmi tam zúrili, to bolo niečo nenormálne!Dúfam, že už tam nikdy nebudeme musieť ísť 😠 😠 😠 😠 vŕŕŕŕŕŕŕ.No, vychutnať.. budem ked uvidím bábiku na dalšom sone. Každá tam mala krásne brušinko, len aj som samá slanina. Tera si spytujem svedomie, prečo som taká bacuľa a nevieme s Mirkom rozoznať, čo je tehu bruško alebo moja šunka! 😠

apolenka6
28. feb 2011

@fomarik 😀 😀 😀 hlavná vec že pod slaninkou je dieťatko a to je najhlavnejšie 😉 aj ja mám také bruško ako ty na fotkách ked si už tehotná 😀 😀 čakám čo napíše andy175 ... 😕 😕

mirus11
28. feb 2011

@dzuli08 no ja som domka od zaciatku tehu na rizikovom a vychadzky mam od zaciatku.dnes osm mala skusky z vodicaku,ale uz som konecne domka.

zuzanka7834
28. feb 2011

@fomarik srdienko ahoj moje, mrzi ma, ze nam to dnes nevyslo, ale ak by ste Vy aj stihali v tom case ked si mi pisala som mala jedno neplanovane jednanie, z ktoreho som nemohla odist, sms som si nasla az teraz, takze nam nebolo dnes obojstranne sudene sa stretnut 🙂 Nuz ale VK a LC nie su tak daleko, ja verim, ze toto nebola nasa posledna prilezitost sa zoznamit 🙂 Drzim Vam palce, aby vysledky boli na jednotku. Kedy by asi mohli prist? Nemozete sa informovat aj telefonicky aby ste to vedeli skor?

kaaaty
28. feb 2011

@mirus11 ahoj no ako si dopadla...si vodic?

miskab
28. feb 2011

@andy175 drziiim ty mooc palceky nech si tehu...... 😉

zuzanka7834
28. feb 2011

@mirus11 Eeeej, Nitrania pozor na cestach 😀 😀 😀 Blahozelam k vodicaku 😉

zuzanka7834
28. feb 2011

@andy175 Andy aj ja drzim palceky, bola si aj na sone?

apolenka6
28. feb 2011

@andy175 ešte stále nič ?

apolenka6
28. feb 2011

@mirus11 gratulujem k vodičáku ja by som to asi nezvládla tak pre to nemám....ti poviem mala si záťaž a to počas tehotenstva!? 😨 😕 no už to máš za sebou 😉

zuzanka7834
28. feb 2011

@apolenka6 mne z helika volali naposledy uz pred druhou

apolenka6
28. feb 2011

@zuzanka7834 mne posledné telef .volali tak okolo štvrť na tri ..som zvedavá ako ked by som ja čakala,vieš ale už som tu aj čítala,že zabudli volať a musela si tam sama volať 😕

andy175
28. feb 2011

takže nevyšlo to... 😔

apolenka6
28. feb 2011

@andy175 to ma mrzí... ☹ nechápem na čo ti doktorka povedala,že sliznica je tehotenská nemala by niečo také povedať pokiaľ si nie je istá 😒 len ťa zbytočne potešila a nič z toho....neboj bude další polus 😉

pici
28. feb 2011

@kaaaty ano jasne, ja mam zasebou HSG, dve laparky... dakujem zajtra dam vediet

apolenka6
28. feb 2011

@pici zajtra ideš na krv?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre