IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mims1520
22. máj 2019

@katkaba1 joj to ja chápem. Ale zas priorita je bábätko však 🙂 mne veľmi pomohlo keď som pokecala so šéfom. Je to extrémne citlivá a ošemetna téma, povedala som mu že budem brutálne úprimná a mouno sa to do práce nehodí, ale že veci sa majú tak a tak a preto robím rozhodnutia take a take. A hneď sa na to človek inak diva. Nechcela by si to skúsiť ?

kofeinka
22. máj 2019

@mims1520
@katkaba1 poznam to velmi dobre. Neviem co skor idem sa pretrhnut a aj tak nie je dobre. A rozhovor so sefkou som mala, ale ona je karieristka a zjavne jej vela veci unika a k tomu mlada baba ktora asi ma ine hodnoty. Neriesim... snazim sa mysliet na svoje stastie, zdravie a ist si za svojim snom. Postupne sa mi to deje a toto je posledna vec ku kompletnemu stastiu. Tak snad uz sa nam podari nieco vyriesit, lebo ubija to strasne. Baby myslim na vas a ocakavam dobre spravy. A ak ma tam uvidite tak ma oslovte. Budem rada za nove kamosky. Tych nikdy nie je dost ;)

mims1520
22. máj 2019

@kofeinka och no s takými čo nám nerozumejú sa ťažko baviť na tuto temu. Lebo oni nechápu. Ale zas ja stále verím v nejakú ľudskosť a dialóg. Ja osobne by som si viac cenila na zamestnancovi úprimnosť a otvorenosť než dovolenky každý týždeň ktoré nemá ako odvôvodniť 🙂 jasneeee tak ja dnes čakám tvoje dojmy a pojmy z repromedici. Budem čakať, ako si dopadla !

katkaba1
22. máj 2019

@mims1520 áno, babätko je absolútna priorita len zas ono to nie je až tak ideálne okolo toho. Zbytočne si poviem, že je to úplne TOP najdôležitejšie keď chodím do práce a mám povinnosti, ktoré jednoducho musím spraviť/vybaviť lebo firma je od toho nejakým spôsobom ´´závislá´´.. je mi z toho občas smutno.. ani bejby, ani práci sa neviem naplno venovať.. ach jaj..
No šéf - je síce fajn, sme kamoši ale... on je iný. Áno, chápavý je ale on sám má rodinu, ktorá je až na 30.mieste v rebríčku.. chápeš.. čo mu budem o bejby hovoriť.. jemu je málo, že som denne 9h v kancelárii.. lebo podla neho musíš byť min. 12h ak chceš byť úspešný.. áno, má pravdu ale ako to sklbiť sakra ? Vedia to asi 3-4 kolegovia, muži, a chápu to.. ale sú mi blízky, sme priatelia, až potom kolegovia.. ťažko sa mi o tom s ľudmi rozpráva a neviem čo by na to šéf povedal.. on ma inak nevolá len ´´cica´´... lebo som ´´cica´´..v jeho očiach ja a mama? dieťa? to by nepochopil.. mám na sebe zopár ´´vecí spravených´´, rada nakupujem, bez rúžu ani smeti nevynesiem..áno, som pipka ale to neznamená, že mne biologické hodinky netikajú.. v jeho očiach som ale len super cica.. chápeš.. takže táto cesta pre mňa nie je najlepšia čo sa týka úprimného rozhovoru s ním..
Ale, dlho to už asi aj tak neutajím. Už minule sa vypytoval či som OK že tento rok veľa chýbam atď.. tak otázka času kedy to praskne..😒

katkaba1
22. máj 2019

@kofeinka aj ja mám takého šéfa. Je to v celku fasa chlap, sme kamoši ale pre neho je práca, business, peniaze, zisk na 1. mieste.. on na tieto ´´sladké´´reči o rodine a pod. moc nie je, pritom rodinu má. Ako si dnes dopadla? Pohli ste sa už niekam ďalej? 🙂

mims1520
22. máj 2019

@katkaba1 úplne chápem mala som podobného. Čistý business man, rodina presne na konci hodnotového rebríčka. Haha my si podľa mna budeme mega rozumieť mám pocit že si úplne ako ja. Až na ten ruz... ja som skôr za oci :D

mims1520
22. máj 2019

Inak dievčatá, ak by ste niekedy chceli (úplne pochopím ak nie keďže kôň ponuka iste súkromie) môžeme komunikovať aj inde v nejakej skupine spoločne. Ale samozrejme len ak chcete, odpovede k nám isto prídu skôr ako tu🙂

katkaba1
22. máj 2019

@mims1520 Tak čo už, aj také "cicušky" ako sme my musia byť 😀 Som sice trochu vylepšená a pod ale zas žiadna kreatúra aké bežne vídam 😀 môj šéf ich volá tuningáčky 😀😀😀
No a ja som za - môžeme si pisat aj inde. Čaká nás ešte dlhá cesta takže budeme mať o čom 🙂 ale akú skupinu myslíš?

mims1520
22. máj 2019

@katkaba1 čokoľvek . Facebook, instagram. Ale ak je to príliš osobne kludne má stopni:D

mims1520
22. máj 2019

@katkaba1 tuningacky :D :D krásne pomenovanie

kofeinka
22. máj 2019

@mims1520
@katkaba1 kocky tak uprimne, myslela som, ze sa zdvihnem a vyletim z tej ordinacie. Ale... chapem, ze chce byt precizny. Ak to ma prispiet pozitivnemu vysledku tak spravim co chce aj ked je to buzeracia z mojho hladiska. Inak fajn. Otvoreny a priamy. Co ma zaskocilo ked ma volal do ordinacie pod cislom. Ale muz mi vravi, ze je to diskretne a to je zase pravda. Takze presne ako som citila v kostiach. Zobral nam krv a mne stery. A 19.6 sa stretavame pri vysledkoch. Dalsi mesiac cakania

katkaba1
22. máj 2019

@kofeinka Vy ste boli teraz u neho na prvej konzultacii? My sme boli pred 2 tyždňami na prvej, bral mi hormony, genetiku, kultivaciu + sono robil a drahemu hormony a spg. A termin s vysledkami mame teraz v piatok. Sa mi zda sakra dlho mesiac. Ak nebrali na genetiku krv tak do tyzdna by mali mat vyslesky 😕 tak to by sa ani mne rozhodne nepacilo. Inak - nechcem byt zla ale na Drabeka som este dobre nepocula/necitala. Ked som pozerala lekarov u nich som hned povedala, ze k nemu urcite NIE.
Tak zase čakať.. ach, na porazenie naozaj..

katkaba1
22. máj 2019

@mims1520 Facebook možeme, teda jedine, Instagram nemam 😀😀😀 mam 29 ale v tomto som asi stara škola 😀🤘

mims1520
22. máj 2019

@kofeinka ja som nevedela dlhé mesiace moje číslo takze namna stále len sestrička zazmurkala :D 19.6 až ???? Čosi šialený ? Ja som na nič tak dlho nečakala ! Hej no mna drabek trosku odrafkal s tým že aj tak idem na umele tak bum Bac zákrok rýchlosť Boeing a preč. Určite sú s hlinstakom obaja odborníci ale namna vplýva veľmi prístup , a ten má hlinstak top. On tá dekou zakryje Popraje veľa šťastia . Totálne jak taký otecko

mims1520
22. máj 2019

@katkaba1 ja mám 27 a tiež sa tak cítim haha . Tak si napíšeme privátnu správu s menami

katkaba1
22. máj 2019

@katkaba1 Btw tiež chodim k panovi Hlinšťakovi ako mims

kofeinka
22. máj 2019

Boli tu aj baby ktore si ho pochvalovali a muz si neb vsetkeho tu rozhodol jeho. Mne je to uz jedno len nech sme uspesny. A ten termin som si dala ja lebo budeme na dovolenke od 6.6 do 16.6 a najskor som mohla 19.6 🙂 a mal pravdu ze som epi a nie som sledovana to mu neberem ale v dnesnej dobe sa niekam dostat a mat dr ktory nema 3000 pacientov a nesediet cez den volna v cakarni. To je dlhy pribeh. Proste som epi a chapem, ze chce mat vyjadrenie ci som ok aj v pripade ze otehotniem. Myslim ze je odbornik vo svojom obore a verim mu. Nic ine mi neostava.

mims1520
22. máj 2019

@kofeinka prepáč ale čo je epi? Tuto skratku nepoznám

kofeinka
22. máj 2019

@mims1520 epilepticka

mims1520
22. máj 2019

@kofeinka aha. Nechcem sa blbo pytat ale môže to mat vplyv na otehotnenie ?

kofeinka
22. máj 2019

@mims1520 to si nemyslim skor sa boji aby som bola sledovana a nemohlo mi to ublizit. Len to tak na mna vybalil. A ja kedze som horuca hlava a uz 36 rocna korcula sa nerada necham poucovat. Ale skor mam zlu zrazanlivost krvi a to moze robit problem.

mims1520
22. máj 2019

@kofeinka vieš čo ja mám nejakú mutáciu na jednom gene ktorá môže ale aj nemusí ovplyvniť niečo. Takze preto si budem musieť pichat fraxiparin. Nesledovala som na sebe nikdy žeby som taký problem mala, ale vraj na 50% ten gén môže mat mutáciu cize od začiatku tehotenstva do konca šestonedelia. Pre človeka čo má paniku z injekcii celkom zahul

kofeinka
22. máj 2019

@mims1520 pravde podobne aj ja. Neboj co nas nezabije to nas posilni. A ja som sa uz naucila si ich pichat sama. Ked tak sa stretneme a ukazem ti ako sa to da lahko a bez bolesti ;)

mims1520
23. máj 2019

@kofeinka ono plne si uvedomujem že ono to vôbec neboli, len predstava že injekcia + brucho umna vyvoláva paniku. A veľmi pochybujem že si to budem niekedy schopná pichnut sama ;D ale bodaj by si mala pravdu

kofeinka
23. máj 2019

@mims1520 tak ti ich bude pichat polovicka ;)

mims1520
23. máj 2019

@kofeinka to aj pichá . A je okolo toho hodinová procedúra 😂

kofeinka
23. máj 2019

@mims1520 viem si predstavit

marionen
23. máj 2019

No baby,tak ja som dnes zacala spinit...mam 26.den cyklu a na hcg idem az v pondelok...moznoze aj menzes dovtedy dostanem...stale beriem duphaston...testovat som neskusala..uplne som to vyhodila z hlavy,ale prekvapilo ma,ze som zacala spinit napriek duphastonu...a este aj celkom skoro

mims1520
23. máj 2019

@marionen možno je to uhniezdovanie či?

marionen
24. máj 2019

@mims1520 neviem,kedze sa lekari bavili tak,ze je nizka sanca,ze takto otehotniem,tak som to uplne vyhodila z hlavy...ked som.zacala spinit,tak som si hned hovorila a uz idem dostat a az po niekolkyvh hodinach som tam zavolala a prave idem na krv a sono...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre