IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

ronaldoboss
6. sep 2019

@mouse14 podarilo sa?

maja1504
6. sep 2019

@mouse14 prve IUI som si rano pichla a na druhy den sme isli. Toto druhe som si pichala v nedelu vecer a isli sme az v utorok. Verim, ze sa zadari.. Na rozdiel od prvého, teraz nemam ziadne nevoľnosti ani nic.. Mozno je to aj tym, ze Utrogestan jem a nevkladam si.. Mala som z neho mykozu🤦‍♀️..

ronaldoboss
7. sep 2019

@maja1504 aha tak držim palce nech to vijde.a do ktoreho centra chodiš?

maja1504
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maja1504
8. sep 2019

@ronaldoboss ďakujem, veríme, ze teraz to vyjde 🙂 Gyn Fiv Žilina. Chodime tam cca pol roka myslim

maja1504
18. sep 2019

Ahojte, tak dnes som bola na kontrole na 15den po IUI (mali sme druhe) a vysledky krvi potvrdili, ze sa to podarilo a som tehotna 🙂 pre istotu som si doma spravila test a //. Buduci tyzden ma objednali na sono este, tak dufam, ze to všetko len potvrdia 🙂

lienka1705
19. sep 2019

No super gratulujem teším sa s tebou.Držte sa

ronaldoboss
19. sep 2019

@maja1504 super gratulujem to je výborná správa dúfam že sa aj nám podarí zajtra idem na vklad mala som 4vajka stoho sa podarilo 2oplodnit a zajtra mi ich vkladajú dúfam že sa to podarí.

maja1504
19. sep 2019

@ronaldoboss dakujem moc. Zatiaľ sa predčasne neteším, dufam, ze to v piatok potvrdia 🙂
Budem drzat silno palce, nech to vyjde

ronaldoboss
19. sep 2019

@maja1504 dakujem

xenyja
20. okt 2019

Je tu niekto, kto sa v najblizsom obdobi chysta na iui? 🙂

spurky
20. okt 2019

@xenyja ahoj my ideme budúci týždeň na konzultáciu ohľadom iui. Na jedn som už bola v iscare ale nepodarilo sa. Do akého centra chodíš?

xenyja
20. okt 2019

@spurky ahoj, ja chodim do Gynfiv. Ja by som mala ist buduci tyzden, teda podla toho ako mi zajtra dopadne sono 🙂...som velmi zvedava, lebo idem teraz prvykrat. Ako si zatial spokojna s pristupom centra? Tiez som povodne uvazovala nad iscare.

majinka81
21. okt 2019

@maja1504 Ahoj aky mas pocit z centa?Gyn fiv Zilina?Zvazujeme tam ist.Dakujem

butterfly333
21. okt 2019

@xenyja aj ja chodím do gyn five v Nitre boli sme minulý rok v októbri na iui no neúspešne teraz tam idem znova vo štvrtok že čo ďalej lebo som medzi tým bola na reprodukčnuj imuno zistili ze mam zvýšené cytokiny malo vit D a nízke IgG beriem injekcie Igamplia

xenyja
21. okt 2019

@majinka81 ahoj, ano ZA, no najskor mi bolo hlupe tam vobec ist :D ale som rada, nemam zatial co vytknut, pristup lekarov ci sestriciek mi vyhovuje

majinka81
21. okt 2019

@xenyja Ahoj dakujem za info,no zvazujem Martin Helios a Zilinu.Este som na vazkach.Mate klasicke ivf?

spurky
21. okt 2019

@xenyja iscare neodporúčam! Tam som bola a katastrofa.....čo doktor to iný názor iná liečba.....a máš aj nejaký problém?či ste v centre lebo sa nedarí?

xenyja
21. okt 2019

Ja mam zas taky problem, ze nemavam ovulaciu a jeden vajecnik mam nepriechodny. Dnes som bola na tom sone, ale nebolo to podla predstav. Mala som vela drobnych folikulov, ziadny sa mi nevyvinul a to aj ked som brala clostil.

xenyja
21. okt 2019

@spurky tak to je zvlastne ze namaju nejaky ''standardizovany'' postup v ramci jedneho centra.ja som zatial mala zakazdym toho isteho doktora aspon :D a v com je problem u vas?

maja1504
21. okt 2019

@majinka81 ahoj, ja veľmi dobrý. A aj manžel, nakoľko ten nerád navštevuje akúkoľvek lekársku inštitúciu, tuto bol milo prekvapený. Prístup od pani na recepcii až po doktorov a sestričky super. Všetko čo som absolvovala som mala vysvetlené, mohla som sa rozhodnúť či to chcem alebo nie. Nikdy nás nenutili do ničoho. Za mňa určite odporúčam.

maja1504
21. okt 2019

@majinka81 ešte co sa týka môjho problému.. Nemala som ovulaciu a pravý vajcovod nepriechodny.. Bola som na HYFOSY, kde mi ten pravý spriechodnili, zákrok nie bolestivý, ale trošku nepríjemný. Potom som začala stimulovať, aby mi nabehla ovulácia a 2 IUI vyšlo 🙂 držím silno palce

spurky
21. okt 2019

@xenyja ja mám endometriozu. Prvý doktor mi povedal u nich že ju nemám riešiť že to je úplne minum čo mam. Že mám problém s anovulaciou. Ďalší zase že vypúšťa niečo pre o nemôžem otehotnieť a furt niečo iné....tak sme sa rozhodli zmeniť centrum. V tom to bol aj kolega a majú dcérku a chválil si prístup doktorov tak som zvedavá....

spurky
21. okt 2019

@xenyja a skúšala si jod? V organickej forme? Mne dosť pomohol

martinka1703
21. okt 2019

ahojte kočky, my chodime do gyncare v nitre a sme velmi spokojni. pravy vajcovod mam nepriechodny, ale rozhodli sme sa este skusit inseminaciu, do konca roka takto a ak sa nepodari ideme do ivf. vsetko nam pekne vysvetlili, naozaj, je to ovela lepsie ked vam to takto vysvetlia. pred tym sme boli v iscare a teda nic moc...

ronaldoboss
21. okt 2019

@martinka1703 držim palce nech vam to vijde mne sa podarilo ivf hned name 1pokus a som 6tyždni .

kakatulik
21. okt 2019

@maja1504 a ako ti ho spriechodnili? Iba prefukli tou penou ci ako?

xenyja
22. okt 2019

@spurky tak to mi je luto, musela som si vyhladat co to je...to som zvedava co ti povedia alebo povedali v novom centre..a ako dlho sa snazite? My cca 2 roky. Ja som ten jod neskusala veru..musim si to viac nastudovat....inak vsade tu citam,.ze ked bol vajickovod nepriechodny, tak ho prefukli, ja som bola na hyfosy a ani sa nezmienili, ze je tu taka moznost, doktor mi len povedal, ze budeme mat aspon polovicnu sancu...tak neviem co si mam mysliet

spurky
22. okt 2019

@xenyja to som bola prekvapená aj ja že ti ho neprerušili lebo mne to napr. Urobili pri laparoskopii. Skús to ako je drahý čo si aj ja kupuj za 45€ ale už som toľko vrazila peňazí do hocičoho že mi je to tak nejak už jedno. Taktiež skús kúru z pestreca je to dobré bre na prečistenie tela.

maja1504
22. okt 2019

@kakatulik áno, pretlacali tou kontrastnou látkou.. To bolo v celku bolestivé, ale dalo sa to prežiť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre