IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majka_3
23. okt 2020

@andrea_r016 test si ráno neskúšala? 😊

andrea_r016
23. okt 2020

@majka_3 nie lebo som vstavala o 4tej a o 5tej som sla z domu na krv 🙂 chcela som byt prva a nezdrziavat sa 🙂

majka_3
23. okt 2020

@andrea_r016 😀 tedaaa... Tak držím palce s pozitívnym výsledok... Budem čakať na info 😊

andrea_r016
23. okt 2020

@majka_3 sa tak bojim ako keby som mala pred statnicami :D no uz nech to dopadne akokolvek ide sa dalej 🙂 v pondelok alebo ešte dnes budem volat mojej gynekologičke a sa s nou dohodnem na dalsom postupe 🙂

majka_3
23. okt 2020

@andrea_r016 no coo 😊

michaela2301
23. okt 2020

ahojte kočky, som tu nová ale vidím že je to tu aktívne. mám otázocku, iui bolí? nic o tom nemam zistene, zomlelo sa to veelmi rychlo, od prvej navstevy centra v utorok (kvoli MA som chcela ist na nejake vysetrenia) ideme uz v pondeok do IUI a ja o tom nic neviem, teda samozrejme nieco od lekara viem🙂 ale rada by som vedela ci zakrok ako taky bolí, či po nom normalne idem do práce a celkovo ako to prebieha? Ďakujem🙂

majka_3
23. okt 2020

@michaela2301 ahoj, budem držať palce v pondelok... Samotný zákrok vôbec neboli.. Je to ako vyter na preventívnej prehliadke... Čiže úplná pohoda 😊 mala som v pláne ísť po do prace, ale také bolesti som mala že som nebola schopná chodiť... Neprišla mi hneď po zákroku ovu. Prvé iui ma nič nebolelo 😊

michaela2301
23. okt 2020

@majka_3 Ďakujem pekne🙂 a mozem sa opytat, prve IUI sa vam podarilo a chcete dalsie dietatko? alebo sa nepodarilo? ja som necakala ze mi to odporucia kedze som uz raz otehotnela, ale dnes nam jasne vyšlo že je to potrebne.

majka_3
23. okt 2020

@michaela2301 nie prve iui sa nepodarilo... Obe deti mám s tým istým mužom a pocate prirodzene... No žiaľ tretie akosi nejde.. Tak skúšame iui... A muž má spg v norme?
My máme slabší spg

michaela2301
23. okt 2020

@majka_3 to nevieme, spravi sa zakladny spermiogram pred IUI inak sme ziadne vysetrenia nepodstupili, len ja krv a PCT test z ktoreho mi vyslo ze bude lepsie IUI, ja este deticky nemam zial :/

majka_3
23. okt 2020

@michaela2301 noo si myslim ze spg je dôležitý pred iui. Držím palce 😊 🍀 verím ze to dopadne dobre 👌

michaela2301
23. okt 2020

@majka_3 takyto postup nam navrhli, ze skoda nevyuzit prichadzajucu ovulaciu. tak keby to vyslo boli by sme stastní nesmierne <3 citala som hore ze aj vy ste mali teraz IUI, kolko mas od vtedy? po akom case sa ide na kontrolu? alebo sa caka na ms ci pride? a este ma napadlo, je potrebny nejaky kludovy rezim po zakroku?

michaela2301
23. okt 2020

@majka_3 a nevies prosim ta ci to viem aj nejako podporit pred zakrokom? dostala som injekciu do brucha a tabletky ktore az po budem vkladat, ale mimo tohto nejako prirodne este?

majka_3
23. okt 2020

@michaela2301
Akú inj si dostala do brucha? Ovitrelle? A na iui ides až v pondelok?
Kludovy režim? No tak ako sa to vezme... Ja som cvičiť nešla.... 😊 Podporiť? Podporia to tabletky po- utrogestan a okerem iného užívam bromelain... 😊 A som dnes 3den po.
Na 14 deň mam prísť na krv. Keď je negatívna tabletky treba vysadiť

michaela2301
23. okt 2020

@majka_3 ano ovitrelle, mam si pichnut zajtra vecer a iui mame v pondelok. aj utrogestan mam, no a bromelain je co prosim ta? juj tak treti den, drzim velmi palce nech sa to podarí, nech to rýchlo ubehne a dozviete sa ten krasny vysleodk pozitivny <3

andrea_r016
23. okt 2020

@majka_3 tak ako som vravela...nevyslo to a asi ppjdeme na druhe kolo 🙂

majka_3
23. okt 2020

@andrea_r016 to mi je ľúto 😔 v druhom kole budem držať palce 😊 🤞

majka_3
23. okt 2020

@michaela2301 do akého centa ideš?
Po ovulácií na uhniezdenie :
Ananás- odporúča sa nakrájať na 5 kruhov a 1- 5 dpo (dni po ovulácií) zjesť jeden- dôležitý je hlavne ten stred.
Bromelain- rovnako ako ananás sa užíva 1- 5 dpo do 1000mg denne.

1natalka123
24. okt 2020

@sjuzik15 no co aj ti prišla nakoniec mrcha ci nie?

sjuzik15
24. okt 2020

@1natalka123
@majka_3
@andrea_r016
Po 5 dnoch meskania a nadeje, ze sa to uz fakt podarilo dnes prisla taka bolestiva mrcha, ze ma totalne odrovnala ženy.

michaela2301
24. okt 2020

@majka_3 v BB idem, ďakujem pekne vyskúšam 🙂

majka_3
24. okt 2020

@sjuzik15 ach to mi je ľúto 😔

1natalka123
24. okt 2020

@sjuzik15 ach škoda ☹️ verila som, že by ti to mohlo vyjsť

sjuzik15
24. okt 2020

@majka_3
@1natalka123 aj mne to je luto, a normalne som 1x fakt verila tomu, ze to vyslo...bolo to fakt presne naplanovane, a este to meskanie mi dalo taku nadej, ze sme to brali doma ako hotovu vec.
A buum. Zaskocilo ma to no 😒
Tak drzim vam dievky palce nech mate stastie 🍀

majka_3
25. okt 2020

@sjuzik15 pôjdeš aj na ďalšie? Máš nejaký plán že čo ďalej? Chápem ako sa cítiš 😔

michaela2301
27. okt 2020

@majka_3 ahoj ako sa citis? budes aj testovat pred tym ako pojdes na krv? ja som teda bola vcera na zákroku, urcite testnem vikend pred kontrolou aby som vedela, ja som rada pripravena ci uz na dobre alebo horsie spravy

majka_3
27. okt 2020

@michaela2301 ahoj, cítim sa úprimne všelijako 😀 dnes má bolia kríže a podbruško, ale inak úplná pohodicka.. Jasne budem testovať 10dpi mam v plane 😀
Aký bol zákrok? Mala si aj bolesti?

michaela2301
27. okt 2020

@majka_3 a kolko si dnes po? zakrok bol uplne v pohode, stale ma akoby taha nieco v podbusku ale ja mavam rozne taketo male bolesti od ovu do ms takmer stale, som neskutocne zvedava na vysledok🙂

majka_3
27. okt 2020

@michaela2301 dnes som 7dpi
Tak držím palce a daj vedieť ako to u teba pokračuje 😉

michaela2301
27. okt 2020

@majka_3 drzim velmi palce nech o tri dni mas len dobre spravy, daj vediet🙂 ja sa tiez urcite ozvem🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre