IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
1. mar 2011

@kaaaty vo february sme boli 1krat na iui neuspesne a teraz mrchujem a pokracujem v clostile a ideme na 2 iui

kaaaty
1. mar 2011

@petuska123 tak drzim palceky...ja cakam mrchu zajtra a od 3DC clostil a potom 1xIUI

petuska123
1. mar 2011

@kaaaty no tak cca za sebou budeme po iui

jalanecek
1. mar 2011

@katy33 ahojky mojko tak som vcera bola na sone,Mam tam dva folikuli 11 dc 9 a 8 mm mam ist vo stvrtok znova na ultrazvuk a uvidime co bude dalej takze fazulka nebola ale su tam folikuli..No musime verit,ze to dopadne a nase prve iui bude uspesne. a co ty ako jsi na tom??

jalanecek
1. mar 2011

@zuzanka7834 Ahojky moja..Vcera som bola na folikoch merat mam tam dva 11 dc a folikuli maju jeden 9 a jeden 8 zda sa mi to malo ale co narobime vary dorastu a bude vo stvrtok idem znova na meranie tak snad do tej doby podrastu pichnu mi pregnyl a potom iui uz sa tesim na stvrtok a verim,ze to dopadne skvelo a co ty??

mirus11
1. mar 2011

@walta hej uz pouzivam femibion 400,a je to velmi dobre aj ked zena este len planuje miminko.ta 400 je od ukonceneho 12tt

petuska123
1. mar 2011

@mirus11 a a ky sa ma uzivat este ked nieje zena tehotna ten femibion???a cca kolko stoji??to je vlastne kyselina listova?,

petuska123
1. mar 2011

a baby chcem sa spytat ako sa da zistit nepriechodny hlien v krcku??

mirus11
1. mar 2011

@petuska123 no ked zena este nie je tehotna,ale planuje babenko tak femibion 800 a stoji 13,50€.a mas to mesiac.hej obsahuje to aj kyselinu listovu a este rozne vitaminy.

petuska123
1. mar 2011

@mirus11 a moze sa to uzivat aj ked sa bere clostyl pregnyl utrros atd.....??

mirus11
1. mar 2011

@petuska123 no to ti neviem povedat,ale viem,ze ked som brala utrogestan,ze som ho brala normalne,tak to by tomu nemalo vadit,ved to mas len vitaminy

pici
1. mar 2011

vdaka za podporu, ale test je negativny...

kaaaty
1. mar 2011

@petuska123 no tak možno ano...len ja ešte neviem ako mi zaberie clostil

petuska123
1. mar 2011

@kaaaty preco???co sa ti netvorili foliky???alebo naopak mala si ich vela,?

petuska123
1. mar 2011

@pici a krv??? ci az poobede?? ☹ nedari sa nam... 😠

pici
1. mar 2011

@petuska123 no vysledok krvi je negativny

petuska123
1. mar 2011

@pici skoda... som verila ze 2 iui vynde. a co teraz???ziadost na ivf???alebo pauza,,,??

zuzanka7834
1. mar 2011

@kaaaty Katarinka mne laparo nerobili. Len mi vzali krv na chlamydie (neviem ake I/Y), lebo doky vravel, ze ak som ich kedykolvek v zivote prekonala, krv si to pamata a vtedy je zvyseny predpoklad, ze mozu byt zrasty na vajickovodoch...

kaaaty
1. mar 2011

@petuska123 Ja este neviem zatial len cakam na mrchu ta pride snad zajtra a potom zacnem brat clostil 1x v zivote ...takze ja este neviem ako budem reagovat ...ale určite to bude v pohode... 🙂

kaaaty
1. mar 2011

@zuzanka7834 myslim ze y 😀 ...no tom som nemala ale mala som nejaku u...plazmu neviem ako presne sa to volalo ☹ ,brali sme anitbiotika obaja, no ale to uz u tejto dr. a nič nepovedala na priechodnosť

andy175
1. mar 2011

@pici mrzí ma to... nejako sa nám nedarí!

zuzanka7834
1. mar 2011

@jalanecek 🙂 to je super, ze az dva vypadaju nadejne 🙂 My tento mesiac fungujeme bez liekov a lekarov, cca od 2DC pijem alchemilku, v nedelu som zacala so stavou z cerveneho grepu. Neviem, ci to nieco pomoze, ale aspon mam dobry pocit, ze nieco pre to robim 😉

@pici ☹ ☹ ☹ musime verit, ze do tretice vsetko dobre dopadne, aj u Teba aj u mna...

zuzanka7834
1. mar 2011

@kaaaty ureaplazmu? Neviem, co to je, len som to uz niekde pocula 😀 😀 😀

jalanecek
1. mar 2011

@zuzanka7834
Ja tiez tento mesiac neuzivam nic,minuly mesiac som uzivala clostik ale tento mesiac bez stimulcie.No su dva ved kedy dozrialy oba bollo by to super a necht su aj dvojicky by sa mi vynahradili zameskane roky..Takze tento mesiac nepojdes k lekarovi??A prajem ti nech ti to vyjde a zzadari sa a mala fazulka by sa ukazala na testiku jezin to by bolo super keby nam to vsetkym vyslo.BY som skakala od statia asi az do neba..maj sa krasne a skoro napis

kaaaty
1. mar 2011

@zuzanka7834 ja tiez pijem alchemku aj grepový džús aj som si kúpila materinu kašičku len to som ešte nezacala...nechcem to zas moc prekombinovať 😀

walta
1. mar 2011

@fomarik ahoooooj....uz som si ho kupila, idem si ho aj uvarit.... ale ked to podporuje rast sliznice, ked ju mam v norme teraz, snad mi nezacne rast do "obrovskych" rozmerov??? asi nie,co? 😀

walta
1. mar 2011

@mirus11 uzivam ho poctivo uz asi pol roka, aj ked sa mi par x stalo, ze som nan pozabudla, ale tak stalo sa. Ako sa inak citis? Brusko rastie? 🙂

pici
1. mar 2011

@petuska123

@zuzanka7834

v piatok idem na konzultaciu, vypiseme snad ziadost na IVF

pici
1. mar 2011

@andy175 no trosku nie... snad nabuduce ☹

zuzanka7834
1. mar 2011

@jalanecek ja by som tiez asi skakala po plafon, ale uz by som bola opatrnejsia a urcite by som to nikomu nepovedala aspon tie prve tri mesiace... (teda okrem Vas 😉 ) Tato nasa posledna skusenost bola velmi bolestiva, ale na druhej strane nam dala nadej, ze aspon viem otehotniet... Ja som brala clostil 3x, v auguste, potom v novembri tusim a teraz v januari. Nechcem ho brat kazdy mesiac, bojim sa, ze sa mi z neho bude zmensovat sliznica. A ked som sa dokyho v Heliose pytala, ci mozem este clostil, tak povedal, ze mesacna pauza mi neublizi. Len som na vazkach, jeden den som stopercentne rozhodnuta, ze to zvladnem aj bez folikulometrie, a druhy den sa ozve diablik pokusitel a uz ma to taha k dokymu 😉 Len sa bojim, ze ak by mi tam nieco narastlo, na dalsiu IUI by sme necakali ale casovo to tentokrat velmi nevychadza, lebo 14DC bude akurat v sobotu a to sme v Budapesti, takze Helios by sa nemohol konat. Takto skusime pekne vecer doma a nebudem sa trapit 😉 Kym sa diablik pokusitel neozve znova 😀

@kaaaty o tej materskej kasicke som tiez pocula, ale rada by som ju zohnala priamo od nejakeho vcelara, neviem co to moze byt zac v tabletkach z lekarne... Len neviem, kde najst takeho vcelara 🙂 Podla mna ak je to prirodne, ublizit to nemoze, ani sa prekombinovat, ved alchemilka je obycajny cajik, grepova stava je dzusik, nic z toho sa nejpije na hektolitre, tak ta kasicka nemoze narobit ziadnu neplechu 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre