IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
7. mar 2011

@aby ahojky ano na iui v stredu ja sa pitam chcem sa dozvediet viac co ma potom caka po iui a beru sa aj nejake lieky po iui ci sa len caka na vysledok???vsetkym dakujem za info..

petula22
7. mar 2011

@jalanecek Ahoj, já dostala po IUI Utrogestan, jsou to hormony, které pomahájí případné těhu udržet. Mám čekat až se dostaví MS, když ne, tak testnout a jet na krev. Když MS přijde, tak vysadit Utrogestan.

aby
7. mar 2011

@jalanecek no budeš si vkladať utrogestan , podľa mňa to nieje nič strašné ako keď ti berú cyto 😉

tinasc
7. mar 2011

@apolenka6 hej vybavujem, bud, týždeň idem na odber krvi, potom o týždeň na pohovor s internistom a jeho vyšetrenia 🙂 sa bojíííím 😉

tinasc
7. mar 2011

@jalanecek podľa môjho laického názoru ak som tomu dobre porozumela, pregnyl je na to, aby zabezpečil, aby praskol folikul, ktorý vypudí to vajíčko do vajcovodu, no a tam sa niekde stretne so spermiami 😀

jalanecek
7. mar 2011

@petula22 Ahojky tak ako po iui dostala jsi ms alebo stale etse cakas??A ako sa citis??

jalanecek
7. mar 2011

@aby a co to su za tablety to su nejake cipky??som zvedala ale chcem vediet co ma caka...

apolenka6
7. mar 2011

Tak ešte sme to poistili a mm išiel preč do práce ☹ som sama a je mi smutno 😒 no nič dám si sprchu trošku ma vzpruží 😝

aby
7. mar 2011

@jalanecek no hoď do google sú too také male guličky 😉
@apolenka6 nesmutnej sa 😉

dzuli08
7. mar 2011

@apolenka6 Teraz ma napadlo, keď som prečítala tvoj príspevok, či ste boli na genetike. Jedna moja kamarátka nemá problém otehotnieť, ale už 2x potratila (plod sa prestal vyvíjať v skorom štádiu). Problém bol v genetike. Vraj nemôže vynosiť chlapčekov ale dievčatká áno. Zvláštna je tá príroda, však?

adikasala
7. mar 2011

@apolenka6 ahoj myslela som dnes na teba!!! avelmi ti zelam aby to bolo uspesne, a odva tyzdne si tehula!!!!!mysli pozitivne nebud smutna.psychika robi vela!!!!predstavuj si babetko ako ho uz mas domka pozeraj sa na nejaku fotku babetka!!!!to robi vela 😲 😲

apolenka6
7. mar 2011

@aby tie guličky poznám 😅 nesmutnujem sa už 😀 zajtra dobre vybavte !!

@dzuli08 nie na genetike sme neboli 😕 ak by sa to opakovalo tak až potom ..(dúfam,že nie?!!heš heš také myšlienky) tak to som prekvapená čo všetko môže komplikovať otehotnenie 😨 😨

@adikasala správne!!! psychika je potvora 😠 budem myslieť pozitívne 🙂 snažím sa tak myslieť aj ked niekedy ma škriatok naštrbí čo ked...ale to je asi prirodzené ochranný reflex či čo !? 😒

apolenka6
7. mar 2011

@jalanecek ten utrogestan sú také guličky a vkladajú sa ako čipky 😉

jalanecek
7. mar 2011

@apolenka6 jaj aha tak to ano ja pomaly pojdem na pohotovost pychnut pregnyl a zajtra napisem prajem krasnu nocku plnu peknych snikou ahojte dievcatka

apolenka6
7. mar 2011

@jalanecek tak nech ti ju bezbolestne pichnú! 😉 čo asi nejde

apolenka6
8. mar 2011

Dobré ráno !!! 😀 všetko naj prajem k MDŽ 😀 😀

jalanecek
8. mar 2011

@apolenka6 prajem krasne ranko plne slnecnych lucou ako jsme sa vyspinkali ja vyborne..Az na moje podbrusko citim sa ako maly balonik a mam nejake krciky ale to asi patri k tomu...

apolenka6
8. mar 2011

@jalanecek No už od 6h. rána halabuším....o 9h. už budem v práci ,nech ti tá injekcia zaberie ako má 😉 a zajtra šup IUI

jalanecek
8. mar 2011

@apolenka6 jj moja necht zaberie mna zobudil mm ze ci chem kavicku tak som vstala

tinasc
8. mar 2011

ahojte, ja tu už tiež straším...
@jalanecek po iui sa obvykle vkladá do pošvy utrogestan, sú to také mäkké guličky... len ja som nikdy nedostala menzes skôr ako som ho vysadila... takže ja som vždy musela ísť na krvný test 🙂

apolenka6
8. mar 2011

@jalanecek inak som sa veľmi dobre vyspala 🙂 konečne veru včera sme vstávali o 4h.ráno aby sme v MT boli o 7h. a ani som dobre nespala už som čakala kedy budem vstávať o pol druhej ráno 😀 tak dnes som si to vynahradila

apolenka6
8. mar 2011

@tinasc Dobré ráno aj tebe!! 🙂 ja už nie som strašidlo som pekne umytá,očesaná ,namaľovaná 😅 pripravená do práce...až na to pyžamo čo mám na sebe 😕 😀

tinasc
8. mar 2011

@apolenka6 dobré ránko 🙂 nezabudni na to pyžamo 😀

apolenka6
8. mar 2011

@tinasc no to určite nezabudnem!! 😀 😀 kazilo by mi to moju "vyzáž" 😀 😀

tinasc
8. mar 2011

@apolenka6 veď to 😀 😀 😀

apolenka6
8. mar 2011

@tinasc a čo malá dcérka je už hore ?

tinasc
8. mar 2011

@apolenka6 tá už je v škôlke 🙂 🙂

apolenka6
8. mar 2011

@tinasc tak máš teraz veget..či ideš do práce? 😕

tinasc
8. mar 2011

@apolenka6 ešte chvíľku mám čas, za chvíľku tiež padám po svojej osi 🙂 🙂

apolenka6
8. mar 2011

@tinasc ved aj ja 😖 do pol 6 večera 😒 a tá osa je tvoja šéfka? 😀 😀 ale nie ,nie chápem ideš do práce....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre