IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
8. mar 2011

Ahojte, kočenky moje, konečne som tu už aj ja na chviločku učastna 😎...obed navareny 🙄, tak si môžem dat na chvilu šlofika 😎
@apolenka6 No, kuriatko moje, tak ja teraz začnem ešte viac hypnotizovat tvoje vajko a bojovnikov, a nech sa fazulka čo najrychlejšie zakusne v brušku tak, ako sa patri 😉
Veru, mojenko, ešte mi stale nik nevolal a začinam byt z toho trošku nervozna 😔 ...ak nezavolaju oni, buduci tyžden budem volat ja, že čo sa deje 😕 ..teraz očakavam ms - počitam, že si zasa da načas a pride v piatok a to už mam vysadeny duph. 😠
Nech ti to v robotke ubieha a žiadne velke pretažovanie sa, jasaaaaan 😠 😝 ....inak sa chystam cez tyžden do orangu, tak ta možno pridem nakuknut,už-už tehulku našu 😉 😲

katy33
8. mar 2011

@jalanecek Zlatičko, moooooc sa s tebou teškam, že je obr vajko a zajtra sa ide na to.....budem na teba silnooo mysliet aby sme mali o dalšie tehulky viac 😉 ...verim, že to vyjde 😉 ...bruško môžeš mat nafuknute aj z inj.....al., žeby črievka 😕

katy33
8. mar 2011

@aby 😔 😠 ...cysta hnusna, to čo toto.... 😠 ....a to vadi, ked aj su foliky a je cysta, odber by mali i tak urobit, či????...ja sa tomu nerozumiem, ale ved do in vitra by si mala mat ešte raz ms a vtedy ti cysta určite praskne, tak potom embrijka môžu vložit, či 😕

katy33
8. mar 2011

@lucy1311 Ahoj, mojenko, vitam ta tu u nas 😉 ...inak , ked som čitala tvoj prispevok, tak mi to pripadalo, akoby som to pisala ja, pretože my mame presne taky isty problem a tiež sme začinali tak ako vy, tiež som bola potom na laparke, kde potvrdili, že vaječniky su PCO, ale že to nie je až take hrozne, ako si mylseli, urobia ti hned aj prefuky a budeš vediet, či su vajcovody priechodne a tym padom je zasa väčšia šanca, že sa IUI podari, čo verim, že vam sa podari na 1x 😉 😎
V gynfive boli moji znamy a priniesli si stade fazulku a prave su v 13tt, ale oni tam podstupili IVF, pretože mali zle spermie a vyšlo im to na 1x a chvalili si 😉 držim i palčeky, moja, aby to vyšlo a tiež nosila fazulku pod srdiečkom 😉
Inak nas tiež čaka 1.IUI, len sa k nej neviem akosi dopracovat, pretože mi prestal zaberat clost., tak mi teraz predpisali na stimulaciu injekcie a musim čakat, než mi ich poist. schvali, tak čakame 🙄

petuska123
8. mar 2011

ahojte. prave som sa dozvedela ze kamaratova zena /mali svadbu v septembry2010/ lezi v nemocnici vo vaznom stave ze jej praskla cieva v mozgu a ma krvacanie do mozgu a bola v 5 mesiaci tehotenstva. tak nevieme co jej s nou. ☹ strasne
a potom ma jedna sprosta zenska rozculila v praci aj stazovat sa mozno pojde... 😠 pic....................aaaaaaaaaaaaaaaaa

pici
8. mar 2011

@petuska123 to mi je moc luto....

katy33
8. mar 2011

@petuska123 😔 😔 ☹ ...to mi je moc luto...božinku, mlada žena....je to nespravodlive, neštastie nechodi po horach, ale po ludoch 😔

aby
8. mar 2011

@katy33 jj to urobia, teda ešte nikto nehovoril že nie ale ma zas dneska nahnevali no demetné sestričky najprv mne zabudla zobrať krv na hepatitiduC a teraz mm neurobili jedny testy neviem sa tam ani dovolať ani nič je mi do revu lebo neviem čo bude keď nebudú tá krv bude trvať minimálne týždeň ☹ ☹ ☹

14deň čo beriem pichám puregon by mal byť odber vajok môj by to mal byť 15DC a potom 2-6 sa vkladajú ešte uvidím čo povedia v piatok a keĎ nebudem mať výsledky ma tie kravy najhnevali aj jedna aj druhá nevedia asi čítať

jalanecek
8. mar 2011

@katy33 ahojky zlaticko no neviem co crievka ale teraz neviem co mam robit velmi sa teskam na zajtra vsetci co chodime tu na konika a tuzime sa jedna dsruhej moc dobre vieme aka je nasa tuzba po dietatku nasa laska je velka a tuzi po nasich fazulkach ja cakam uz 5 rokou ale teraz ked sa mi naskytla takato moznost liecby neneham to len tak..Som pripravena byt matkou a verim,ze to dopadne len neviem ci je to normalne ale som riadne nafuknuta a jeste bola som na wc a mala som taku ruzovu moc neviem co to znamena poradte babenky moje bolo to len raz teraz uz je to ok....

jalanecek
8. mar 2011

@petuska123 ahojky mojako prajem tvojej kamaratke nech sa skoro uzdravy a nech je jej babetko v poriadku ciotim s tebou a ked ta niekto nahneva neber si to tak aj ked si myslis ze je to zle ono vsetko zle je na nieco dobre a mame v zivote takychto ludi ktory nam robia zo zivota peklo ale jimsa to raz vrati a mi budeme stastny nechme ich tak nech robia co vedia cas ma tiez svoje kuzlo...

tinasc
8. mar 2011

@petuska123 tak to mi je ľúto, strašné taká mladá žena a ešte tehotná... veru nešťastie chodí po ľuďoch... tak dúfam, že sa z toho dostane...

tinasc
8. mar 2011

@jalanecek tak držím palce na zajtra 🙂 🙂

katy33
8. mar 2011

@jalanecek 😕 ...a to ked si cikala 😕 ...a nerezalo ta to, al. nepalilo, že by to bol moč. mechurik?

petuska123
8. mar 2011

no tak ako ???mne sa nechce do sprchy pomoc 😕 ale musim sa prekonat aby som normalne vyzera na koze zajtra 😀 o kamoske nic nove len to ze je v kome babo zije

tinasc
8. mar 2011

@petuska123 tak šup šup do sprchy nech si zajtra voňavá 🙂 🙂 ja som sa vždy sprchovala ešte aj ráno... istota 🙂

petuska123
8. mar 2011

@tinasc rano som na take veci leniva....vlhcene obrusky to istia 😀

tinasc
8. mar 2011

@petuska123 😀 😀 😀 aj to je riešenie 🙂

jalanecek
8. mar 2011

@katy33 nie nerezalo nic mechurik je v poriadku pred chvilkou zo mna nieco vytieklo mam taky pocit ze mi praskol folikul a vajicko bolo vyslane na misiu asi tak sa mi zda

jalanecek
8. mar 2011

@tinasc dakujem kocandy za podporu aj ja na vas budem mysliet a ako silno a hlavne na vasu podporu
DAKUJEM 😉

apolenka6
8. mar 2011

@petuska123 to ma mrzí tvoja známa...chúda žena,dieťa a aj muž 😢 to je strašné ☹
a pre čo užívaš len 1 clostil denne? asi nemáš problém dopestovať vajká 🙂 ved ráno sa nemusíš sprchovať celá ,len miesto činu a nohy 😀 😀 a tie mokré obrúsky to istia ak sa pritrafí niečo nečakané.... 😕 😀

renka1801
8. mar 2011

@aby ahoj my sme mali tiež problem v Ca s mm odberom. Vysledky trvali mesiac. dr.sa pohoršoval že aj v Afganistane by to bolo skor. Tak zobrali mm krv v Heliose a bez problemov. Zaplatili sme nejake 1,5 eur a bolo. Len sa opýtaj v centre. Ja som dnes bola na OPU a docela bolo 8 vajok tak som rada. Držím Vám všetký pršteky.

jalanecek
9. mar 2011

takze babulky ja sa pomaly beriem do MT rano ked som vstala napadla mi piesen ze jen pro ten dnesni den stoji za to zit..Trosku jsme s mm prispali teraz jeste isiel zo svokrom k lekarovi na krv a ja cakam a pomaly pojdeme zlaticka drzte mi pesticky nech je vadherne a nech caka na svoju bojjovu ulohu mam vas vsetkym rada a dakujem za vasu podporu ktora nikdy nesklame este raz dakujem mi palime mame to 80 km takze do pol deviatel mame co robit pa

apolenka6
9. mar 2011

@jalanecek Držííím palčiskááá!!!! tfuj,tfuj,tfuj nech sa ti to podarí 😉

apolenka6
9. mar 2011

@katy33 Tak by si mala ísť spraviť poriadok do poisťovne 😠 😠 ved skús si tam zavolať za opýtanie nič nedáš ved možno už to je schválené a by si stihla tento mesiac 😕
No v práci sa dnes narobím asi kolegyňa vedúca chce povyťahovať zo skladu už tovar ..a je tam škatúl a škatúúl 😝 😖 tak sa budem šetriť ak sa bude dať budem nosiť po 2-3 škatuliach a snažím sa nerozčulovať ak by som bola tehu 😨 všetko v klude,pohode žiadne stresy ...zlatko ak dnes prídeš do práce možno budem na obede tak sa spýtaj ak ma tam neuvidíš ..na obed chodím podľa toho ako sa vystriedame ,neviem kedy pôjdu dievčatá tak skús nakuknúť 😉

tinasc
9. mar 2011

@jalanecek držíme palčiská veľmi, veľmi 🙂 🙂 🙂

aby
9. mar 2011

@renka1801 no budem musieť mm našťastie je darca krvi tak bude mať výsledky všetky doktorka tam bola zlatá 😀
No ja sa ešte opýtam zajtra či to ta náhodou nieje v piatok máme pohovor aj embriologičkou tak som zvedvá 😉
a vy idete čo? peknáúroda 😉 😀 😀 😀
@katy33 ak si dala žiadosť a mala by si ju nezačína sa od začiatku cyklu až od 16.dňa 😉

renka1801
9. mar 2011

@aby dobré ránko, u nás je krásne slniečko. My ideme na IVF. Už som dnes ráno aj telefonovala tak z 8 vajok mame krásných 6 embryjok, tak uvidíme v piatok, ako sa držia. Ty stimuluješ tiež na IVF alebo IUI, Dlhý protokol začína od 16.cyklu krátky od 1 dna respekt. 2 dna cyklu. Ja som mala 1.IVF dlhy a teraz 2. IVF kratky protokol,

adikasala
9. mar 2011

@jalanecek drzim palce aby tam vajko cakalo na manzelovych vojakov!!!!a nech mame o 14 dni dalsiu tehulu!!!!potrebujeme to na april vsetky!!! 😲 😲 😲

aby
9. mar 2011

@renka1801 jeee super a kolko si idete dať vložiť? IVF stimulujem buduci týždeň idem na odber vajok 😀
jj asi tak to býva, že prvý je dlhý aj ja to tak mám 😉

renka1801
9. mar 2011

@aby to ešte nerozmýšlam, len sa modlím aby vydržali. Volame v piatok , a potom vklad by mohol byť v nedelu alebo v pondelok. Ako som už písala pri 1.IVF sme nedošli ani k tranferu lebo sme nemali čo vložiť. Tak sa drž nech máš dostatok vajok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre