IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

fomarik
29. okt 2010

@katy33
@apolenka6 Dievčatá poviem vám, radšej by som vykladala tovar v obchode ako sa zožierať s dnešnými deťmi: ( A sam ich tak veľmi chcem 😅 ). Ani to volno za to nestojí.Momentálne učím anglický jazyk, ale študovala som slovenský jazyk a katechetiku ( čo sa týka učiteľských predmetov). Mna angličtina vobec nebaví 😠 😠 😠 😠 ... ale čo už, ked chcem pracovať, tak musím. Minulý šk. rok som pracovala v osobitnej, no poviem vám...hotový masaker. ... už nikdy viac!!!!!!!! A napokon som dostala výpoved za časté odchody do MT 😝 . Takže na druhej strane som rada, že možem učit aspon tu angličtinu, kde ma potrebuju ako sol a návštevy do MT mi tolerujú.
Ale moje najlepšie zamestnanie bolo v Kojeneckom ústave..... do konca života nezabudnem na tie detúrence v perinkách!!!!!!!! Ale moja psychika mi pri 1 potrate nedovolila vrátiť sa späť 😔 😔 .... to je na dlhé rozprávanie.

fomarik
29. okt 2010

@zuzancek22 ja by som si sama asi tiež nepichla...aúúú... to su velmi bolestivé tie pregnylovky 😖 . Mám za sebou aj zdravotnú školu, ale ..... eeeee...sama sebe asi nie!

fomarik
29. okt 2010

@katy33
@apolenka6 ešte dodám len tolko, že učím pubertiakov ( 12 - 16 ročných), nie maličkých.

zuzancek22
29. okt 2010

@fomarik tak to klobuk dole, keď s nimi plieska puberta tak to je na nevydržanie.

strelicia
29. okt 2010

@zuzancek22 uz sa stalo. :( zle spravy. na dnesnom teste zase nic - negativny. urcite to bolo vtedy koli pregnylu. a teraz nic. :( to je hrozne sklamanie pre mna.

aby
29. okt 2010

@fomarik bolestivé pregnilovky? aaa nie . Mne pichali do brucha pol roka zoladex a to 2krát to bolelo fuuuu tá veľká ihla 😖

zuzancek22
29. okt 2010

@strelicia este nevešaj hlavu, pokial si nedostala mrchu neplešnú 😠 , verím že ti to víde, presne pretoto sa bojím robiť test.

fomarik
29. okt 2010

@strelicia Zlatko, hlavu hore. ja viem, je to sklamanie, pretože včera sme sa tak teškali. ešte nič nie je stratené!!!!! Kým nedorazí mrcha, je stále nádej. Mojka a berieš utrogestan alebo dupphaston?
ja sa za teba pomodlím,... ževraj to niekedy pomáha 😉

fomarik
29. okt 2010

@aby aha, takže pregnylovky sú nič oproti tomu, čo ma možno ešte čaká: Aby a ty čo všetko máš už za sebou, že si si pichala inj do bruška? Ty si stimulovala injekciami?

carmenuska
29. okt 2010

ahojte, tak ja som dnes vysadila utros a fakt nemam odvahu si robit test....boli ma brucho, tak isto ani nebude treba? kto je na tom ako ja a v tychto dnoch sa ma dozvediet vysledok?
Fomarik- ja ucim 5 rokov na SZS 😲 a zas by som nesla na zakladku, lebo su este zakernejsi, nasi maju na to aspon papier....Ako pozeram, mame vela spolocneho, aj ja som robila v dojcaku v MT, sme ucky a mame podobne problemy, tak hadam sa aj obom zadari 😉 Nestudovala si nahodou v RK? Si mi strasne povedoma podla fotky äak chces mozes do IP).

aby
29. okt 2010

@fomarik nie nie ja som prišla o jeden vaječník a aby mi napravili ten jeden aby pracoval každý mesiac a kôli endometrióze a cystá, nieže by som zas cystu nemala ale aby ustúpili 😒
pregnil je už v pohode, zoladex mal konské ihly 😖

carmenuska
29. okt 2010

ja si picham od januara kezdy den inj. na riedenie krvi do brucha, tiez som sa bala, no je to v poho, ved co neurobime pre babatko nie?

aby
29. okt 2010

@carmenuska ty koky tak to ťa obdivujem , ja som mala problém pichnúť mamu proti chrípke a nieto ešte seba. Psovi aj koňovi už tiež viem pichať heh 😀
Ale máš môj obdiv, ale ja by som sa určite nepichla možno keby som musela inak nie 😀

zuzancek22
29. okt 2010

@carmenuska no tak ja tiež čakám v nedeľu má doraziť mrcha, teda vlastne nemá doraziť mrcha 🙂 , bojim sa testnuť tak čakám, ale moj drahý dnes šiel kupiť test, tak uvidím či odolám alebo nie.

carmenuska
29. okt 2010

aby- keby si bola nutena tak pichas, nemohla mi to pichat kazdy den segra...no a ja som zas taka, ze radsej skor pichnem sebe ako by som mala ublizit druhemu, nedokazaala by som to, preto by som nemohla robit v zdravotnictve...
zuzancek- ja som mala mat vcera, vcera som bola 28 dc, no neprisla koli utrosu, vysadila som ho a dnes som bez...tak do 2 dni by mala dost, teda ako pises, nemala by dojst, ale citim to v kostiach ☹

aby
29. okt 2010

@zuzancek22 si mi pripomenula môjho heh 😀
včera ako vždy prišiel z roboty a opýtal sa ma ,, ahoj no čo žabka sme tehotný ? " som skoro padla na zadok od smiechu heh som mu povedala, že musíme 😀

baby držím vám prsty 😉

aby
29. okt 2010

@carmenuska presne to, keby som bola nútená tak určite, zatiaľ stačí pohotovosť ešte, že to mám tak blízko.
ešte som to neskúšala, ale možno by som si aj ja pichla , ale keby to bolo perom len 😀
viem som hustá heh 😀

zuzancek22
29. okt 2010

@aby ten môj sa pri každom telefonáte pýta, že ako sa majú chapci, či ich strážim 😀

zuzancek22
29. okt 2010

@carmenuska nehádž flintu do žita, neprišli a ani neprídu !!! veď ich už nečakáme čakáme // 😀 .

aby
29. okt 2010

@zuzancek22 heh super , moj že ako potvorky či poslúchaju heh 😀

zuzancek22
29. okt 2010

@aby 😀 😀 😀

aby
29. okt 2010

@zuzancek22 dneska mi urobila náladu táto pesnička 😀

https://www.youtube.com/watch?v=V2sKH8yjVsM
strelicia
29. okt 2010

@fomarik beriem utros. 4 tabletky denne mi predpisali. dnes bol ale den...aspon som na to nemyslela. ale ak pridem dnes domov a zbadam na teste nejaku zmenu, tak napisem. aj ked tomu ani neverim. mala som pekne vydrzat do 14.dna a usetrila by som si tolkokrat sklamanie.

zuzancek22
29. okt 2010

@aby si ju vypočujem doma , lebo som ešte v práci a tu mi to nejde. 😅

aby
29. okt 2010

@zuzancek22 😉

strelicia
29. okt 2010

situacia zo vcera vecera sa opakuje....na oboch dnesnych negativnych testoch z dnesneho rana som zase nasla dve ciarocky....sice oooomoc slabsie ako ten prvykrat, ale mohlo by to byt tak, ze to bolo este vdaka pregnylu a toto je uz 13. den po pregnyle, tak snad..... uz vam s tym isto leziem na nervy, tak sorraaaac.
inak, ak je jednym z tehu priznakov aj migrena, tak potom tomu normalne uverim, ze som v tom. bo od IUI ma uz dnes chytila druhykrat a to som ju predtym mavala tak raz za dva-tri roky. 😨

zuzancek22
29. okt 2010

@strelicia vôbec nas neotravuješ, práve naopak, dávaš mi energiu, vieš takto nemyslím na seba ale čakám čo tu napíšeš 😵 , a netrpezlivo !!!! verim že to na tom teste nieje pozostatok pregnylu, ale že si to tu odštartovala a teraz pekne pojdeme jedna za druhov 😀

fomarik
29. okt 2010

@strelicia Vidíš...super. teším sa stebou- inak tú migrenu možeš mať aj od utrošu.Mna obyčajne hlavav nebolieva, ale pri utrog. ma bolela velmi. Takže držím palce, aby tie // len a len silneli!!!!!!!!!

apolenka6
29. okt 2010

@fomarik ten potrat m mrzí ☹ ☹ ☹ nečudujem sa že si zmenila prácu.Tak to máš zaslúžený odych od pubertákov píšem ako stará baba,ale dnešné decká sú riadne drzé 😝 čo sa tíka tej výpovede to bolo od nich nepekné!!! 😠 teba zajtra čaká den D tak budem na vás tuho mysliet 🙂
@strelicia čo ti na to napíšem? nádej zomiera posledná možno máš zatial nízku hodnotu toho hormonu,alebo čo to je neviem ako sa to presne volá 😕 ? 😎 bude to OK

fomarik
29. okt 2010

Dievčatá, idem si vyžehliť vlasy a psychicky s apripraviť na zajtra. trošku mám strach, predsa len je to dosť nepríjemné, ked superhrdinov do mna vstrekujú. Takže....2IUI to istí 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre